Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Recomandare Hard


Recommended Posts

Nu știu dacă am deschis într-o locație potrivită acest topic, însă vreau să mă ajutați să aleg un hard.

Vreau să achiziționez un hard bun la cu o capacitate de 1TB, după câteva căutări le-am găsit pe aceste 2: hard 1 & hard 2.

Vreau să știu care dintre cele 2 hard-uri este mai bun și de ce.

Mulțumesc.

Link to comment
Share on other sites

Westernul il am si eu si sunt multumit de el, e bun pt. stocare bruta. Ce vezi la Seagate cu viteza de SSD e marketing, nu e nici pe departe. Daca vrei viteza, cumpara-ti un SSD de 120gb ( suficient pt sistem de operare si cateva prorgrame care le folosesti des ) si poti face o rasnita de PC sa se miste de 10 ori mai repede.

 

Si cand mai ai nevoie de sfaturi despre componente, fa un topic si pe Softpedia Forum. Acolo mai toti sunt adulti care lucreaza in domeniu si chiar iti dau sfaturi utile. Pe B-Zone, maxim 10 persoane se pricep la componente si dastea, restu' ori n-au nici-o treaba, abia se descurca sa instaleze un joc.

Link to comment
Share on other sites

Westernul il am si eu si sunt multumit de el, e bun pt. stocare bruta. Ce vezi la Seagate cu viteza de SSD e marketing, nu e nici pe departe. Daca vrei viteza, cumpara-ti un SSD de 120gb ( suficient pt sistem de operare si cateva prorgrame care le folosesti des ) si poti face o rasnita de PC sa se miste de 10 ori mai repede.

 

Si cand mai ai nevoie de sfaturi despre componente, fa un topic si pe Softpedia Forum. Acolo mai toti sunt adulti care lucreaza in domeniu si chiar iti dau sfaturi utile. Pe B-Zone, maxim 10 persoane se pricep la componente si dastea, restu' ori n-au nici-o treaba, abia se descurca sa instaleze un joc.

ai avut ocazia sa folosesti un sshd seagate de spui ca e marketing? Nu e viteza de ssd, dar e cu mult peste hdd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.