Jump to content

Cr1sty - Problema Win32


Recommended Posts

Nume: Coneac Cristian

Ce problema ai?: Am instalat Avira, am dat un Scan la PC si am detectat 69 de virusi, doar 53 o putut sa stearga, si dupa ce am dat rr la pc, mi-a dat eroarea...

O scurta descriere a situatiei: Am scris mai sus, am cautat mai intai pe alte forumuri, multii zic ca e din cauza virisului Jeefo, vreau sa stiu va rog cum sa deschid programe/samp/etc, cum sa rezolv problema?


Alte precizari: Pana si SS am copiat de la altii care au aceasta problema, eu nu pot face nici macar o poza:|, va rog ajutati-ma cat de repede puteti :((

Link to comment
Share on other sites

Te rog fa-mi 1 tutorial, nu ma pricep!

 

Edit: am incercat sa dau system restore, imi da tot eroarea asta... cum fac sa deschid executabilele?

Edited by CrIsTyC
Link to comment
Share on other sites

@, Daca ai incercat sa dai system restore si tot erroarea asta ti-a aparut inseamna ca ti sa bulit windows-ul.

Instaleaza-ti din nou windows-ul. Sau mai incearca cu antivirusul NOD32 sau Bitdefender, instaleaza unu din ele si dai full scan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.