Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare Maokai


MAOKAI ZEW
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Maokai


Prenume: Cristian


Varsta: 14 ani.


Locatia: Suceava


Ocupatie: Student


Jocul(rile) preferat(e): SA:MP , League Of legends , Fifa si multe altele


Hobby-urile tale: IT-ul, Sport


Interese: Sa ma distrez.


O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Numele meu este Gageanu Cristian . Am frumoasa varsta de 14 ani . Eu locuiesc in Radauti , un oras mic cu oameni iubitori si muncitori . Tatal meu este avocat iar mama mea este frizera . Eu detin o catea pe nume Pynky pe care o iubesc nespus de mult . Pynky ma intalpina in fiecare dimineata cu un latrat care ma trezeste . Fratele meu Matei este un copil inteligent dar eu nuprea ma inteleg cu el deoarece el este mai mic si nu intelege ce este bine si ce este rau .


Eu studiez de 7 ani la scoala gimnaziala Mihai Eminescu unde am multe rezultate bune : olimpic la matematica si la biologie . In fiecare zi cand ajung acasa deschid calculatorul si intru pe acest server minunat unde ma distrez cu cativa prieteni de ai mei . Eu am timp de teme de invatat si de jucat deoarece stiu cum sa imi organizez timpul .

De unde ai aflat de B-Zone Community?: Depe internet

Alte precizari?: Incantat



Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.