Jump to content

[B-Zone TV] Level 1 players & B-Zone


Adi007
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Level 1 players & B-Zone
Gen: Comedy | Action | Show
Data: 13/12/2014
Scurta prezentare: Un scurt pamflet ce vizeaza comportamentul playerilor de level mic si intorsatura pe care lucrurile o pot lua.


Pentru mai multe clipuri, viziteaza canalul meu pe YouTube:

1405429095_You%20tube.png

Link to comment
Share on other sites

Ai cadre bune, sunetul este de calitate, dar nu se potriveste cu tema abordata. Ideea in sine este buna dar nu prezentata asa. Mai lucreaza la scenariu, mi s-a parut prea sobru. In resti, keep going the good work. :D

Link to comment
Share on other sites

Ce legatura are skinu de watch dogs ?

Tu ca owner movie vrei sa faci comunitatea de ras si nu stii cum ? Adica tu crezi ca suntem singura comunitate cu jucatorii de lvl 1 care fac asta ?

@@kRose, Ai uitat de replica clasica "+1"ala promis si ne oferit

Crezi ca daca scrii p$#a mea este mai amuzant videoclipul ?

Ce mi-a placut a fost coloana sonora in rest nimic .

@@Adi007, Daca tu esti obisnuit doar cu pareri de bine si pupat in c*r pentru ca ai o functie sus pusa e rau . Promovarea este , dar este una negativa . E cum ai zice uite ce server frumos si in video sa spui ceva urat despre el.

Asta a fost parerea mea nu trebuie sa o iei ca pe o insulta , defapt pot sa o iei ca pe ce vrei tu nu imi pasa.

Edited by Ionut LCS
Link to comment
Share on other sites

@, Nu este treaba ta de ce am ales watch dogs skin. Oricum stiu care este problema ta defapt, in niciun caz nu videoclipul...

A si...e grav daca tu crezi ca eu fac de ras comunitatea cu un video ca acesta. Din contra, ia-o ca pe o promovare, exact cum ai spus, daca toate comunitatile au playerii de level 1, care este rusinea? Eu doar am aratat un tip de om intalnit pe B-Zone, probabil te aflii printre ei ...

 

ON: Va multumesc celorlalti pentru aprecieri.

Edited by Adi007
Link to comment
Share on other sites

 

 

Titlul clipului: Level 1 players & B-Zone

Gen: Comedy | Action | Show

Data: 13/12/2014

Scurta prezentare: Un scurt pamflet ce vizeaza comportamentul playerilor de level mic si intorsatura pe care lucrurile o pot lua.


Pentru mai multe clipuri, viziteaza canalul meu pe YouTube:

1405429095_You%20tube.png

Bv Pt munca depusa

Link to comment
Share on other sites

Bă, mie mi-a plăcut, și Adi, știu și eu cum e să fi luat ca pe un simplu regizor care filmează și pune pe forum, eu îți respect munca și te susțin, iar dacă nu ești apreciat contează numai ce crezi tu, trec și eu prin aceleași momente.

Link to comment
Share on other sites

Ce legatura are skinu de watch dogs ?

Tu ca owner movie vrei sa faci comunitatea de ras si nu stii cum ? Adica tu crezi ca suntem singura comunitate cu jucatorii de lvl 1 care fac asta ?

@@kRose, Ai uitat de replica clasica "+1"ala promis si ne oferit

Crezi ca daca scrii p$#a mea este mai amuzant videoclipul ?

Ce mi-a placut a fost coloana sonora in rest nimic .

@@Adi007, Daca tu esti obisnuit doar cu pareri de bine si pupat in c*r pentru ca ai o functie sus pusa e rau . Promovarea este , dar este una negativa . E cum ai zice uite ce server frumos si in video sa spui ceva urat despre el.

Asta a fost parerea mea nu trebuie sa o iei ca pe o insulta , defapt pot sa o iei ca pe ce vrei tu nu imi pasa.

Dacă am fi primit observații din partea lui Bobo pentru acest clip, era demult șters, ca prin urmare nu e nimic ieșit din comun. :)

Link to comment
Share on other sites

Frumos ca intotdeauna ;)

Bravo baiete !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.