Jump to content

Bug - Vehicul


South c0nFuzZz

Recommended Posts

Nick-ul tau: c0nFuzZz

Server: RPG 1
Descrierea bugului: Deci, imi cumparasem un sultan, l-am tinut 30 min dupa care un alt player sa urcat in el si a plecat, sultanul fiind lock, nu imi arata nici ca e folosit si nici ca a fost furat de car jacker. Am dat relog si nu mai era in cont, nici pe RPG nu mai e...
Screenshot(s): http://imgur.com/a/769ST... asta cand dau [/locatecar] sau [/towcar] ... Pana la urma daca vinzi o masina, alta vehicul pe care il detii ii ia locul, si nu poti ramane fara o masina actuala, eu avand inca 3. Iar de spartul contului nu se pune problema pentru ca am fost on... nu avea cine sa intre pe el. E un Bug...

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-a dat sultanul tau imi cer mii de scuze ca nu l-am dat inapoi si ca am profitat te bug, te rog iartama mi-am stricat toata munca de pe sv fiind orbit de bani pe care ii luam pe sultan, inca o data mii de scuze am fost un prost si nu am raportat bugul pe forum..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.