Jump to content

Adminii B-Zone/Codatii cu pile.


Al Pacin0

ERA CODATIILOR.  

2 members have voted

  1. 1. Vrei sa se dea REMOVE/WIPE la adminii inactivi/tuturor adminiilor de pe rpg1.b-zone.ro?

    • Da.(Urasc codatii si am PURE SKILL.)
    • Nu.(Sunt un codat si nu insemn nimic.)


Recommended Posts

Salutare tuturor,

 

Primul meu server de samp a fost asta, RPG1.B-Zone.RO, am intrat prima data cam prin 2011. Am tras mult sa ajung in prima mea mafie ca tot este vorba de WARS si de mafii aici in special, pe vremea aia nu era nici vorba un codat cu aim sau cu no recoil deoarece le-ar fi bagat degeaba, era vechiul sistem de shooting daca il mai tineti minte. Dupa ce s-a bagat marele update au aparut si codatii si nu intr-un numar mic, desigur. Nu sunt contra acestui sistem de a trage direct pe corp insa, dupa parerea mea, adminii pe care ii avem acum, actual, nu fac fata sau nu ISI DORESC EI sa faca fata codatiilor. Pai mai adminiilor( nu toti, sunt unii care chiar se mai uita dar rar pe codati), au ajuns jucatorii sa va zica pe skype sa va uitati pe codati, nu va e rusine sincer? Uitati-va in acest totpic ce e scris, si e adevarat: http://forum.b-zone.ro/topic/13066-southern-pimps-discutii-membri-member-discussions/page-3150, sa nu mai vorbim de /report, eu personal dau 5-6 report-uri pe war dar desigur ca nimeni nu ma baga in seama si sunt sigur ca nu sunt singurul in situatia asta. Eu nu am SKYPE-ul adminilor, eu sunt doar un simplu jucator care cand intra la war, vrea sa se distreze. Cat timp Avispa Rifa si-au facut de cap cu mafia lor plina de codati ? PLINA DE CODATI LA PROPRIU, atentie, daca nu era player-ul ala sa-l dea pe leader-ul ala SMECHER de gol, acum aveau toata harta.

In concluzie, marea majoritate a codatiilor de pe server au pile la admini iar ei nu vor fi banati niciodata, never. In ziua de azi pe B-Zone daca nu ai un cod si vrei sa joci corect ESTI NIMENI, degeaba ai tu SKILL la war daca vine codatu' si iti baga 3 gloante din fuga si apoi vine tot el si iti zice ca esti praf, ca el are skill.

Stiti ca ne-a fost promis sistemul acela maret anti-cheats de acum 1-2 luni dar dupa cum vedeti in loc sa fie tot mai putini codati apar tot mai multi iar cei care joaca corect sunt ignorati, sunt 0.

 

Noi impreuna putem schimba ceva, atata timp cat doar cativa jucatori gen Newlife sau SvenKing care atentie, i-a fost scos leaderul chiar recent din cauza ca a indraznit sa le reproseze adminilor ca nu isi fac treaba, nu vom face nimic.

 

Eu inca sper ca se poate face ceva, daca adminii actuali nu pot face nimic in aceasta privinta sa se puna altii care chiar isi fac treaba, nu ABUZEAZA DOAR DE FUNCTIE, care sa baneze toti codatii nu doar pe unii, sa se faca DREPTATE.

 

Eu cred in schimbare, voi? Lasati-va mai jos cuvintele si parerile.

Link to comment
Share on other sites

Un topic cu titlu aiurea si continut plin de bazaconii. Bai Al.Pacino, daca tu, dupa cati ani ai pe comunitatea asta, ai parerea asta despre admini.. e pacat. Ca babele alea care comenteaza despre politica si nici macar nu stiu in ce oras e parlamentul.

Adminii fac tot ce le sta in putinta pentru ca depista jucatorii care folosesc coduri sau moduri ilegale, nu va mai dat iluzii ca exista protejati, nici nu sunt atat de multi jucatori cu coduri cum credeti voi, nici macar jumatate din jucatorii verificati nu folosesc coduri sau moduri interzise.

 

Voi inchide topicul pentru a evita argumentari inutile.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.