Jump to content

Hitmen Agency - The Silent One


Guest Bill
 Share

Recommended Posts

Nume : 0merta

Rank : Puscas marin (4)

Contractul ales : Whiskey

Descriere: Era prin parcare, probabil fuma, cum a simtit gloante pe langa cap, a dat fuga spre Sediu, insa, pana ce si-a gasit cheile si pana a incercat sa deschida usa a murit, (Imi pare rau ca nu am apucat sa prind si corpu, a disparut intr-o secunda dupa care am luat crash)

Link to comment
Share on other sites

Nume : 0merta

Rank : Puscas marin (4)

Contractul ales : Doggy (Picciotto di Cuneo, ceva gen)

Descriere: Ca orice alt mafiot, Doggy a avut drum pe la sectia de politie din Los Santos, doar n-o sa vezi mafiot fara probleme cu legea. Cu ajutorul elicopterului detinut de agentie, am aterizat pe primaria din imediata apropiere a sectiei si folosind asa zisul sniper l-am trimis in lumea lui.

 

PS: A sarutat asfaltul inainte sa moara.

Edited by 0merta
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Rebecca .

Rank: 1 .

Contractul ales: Darkilic .

Descriere: Era inconjurat de politisti, iar cu ajutorul agilitatii si inteligentei mele, am putut controla glontul si i l-am trimis direct in cap .

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Smith(y)

Rank: Special Agent - Rank 4

Contractul ales: Legic

Descriere: Dupa ce suspectul Legic a iesit de la puscarie, a hotarat sa mearga la un Hotdog. Fiind tarziu in noapte, am hotarat sa-l asasinez in liniste. Folosind elicopterul din dotarea agentiei, am aterizat pe cel mai inalt nivel al primariei si i-am varat un glont in moalele capului. Apoi m-am parasutat si m-am contopit cu restul multimii, trecand neobservat.

Edited by Smith™
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Rebecca .

Rank: Freelancer - Rank 1 .

Contractul ales: Spawn .

Descriere: Spawn, incerca sa isi duca afacerile la bun sfarsit, discutii, vorbe, etc. Dintre toti afaceristii, l-am ochit si l-am omorat .

 

 

Edited by Rebecca
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : AleXXandru

Rank : Freelancer - 1

Contractul ales : Whiskey

Descriere : Whiskey, membru Corleone Family, a decis sa se duca impreuna cu prietenii sai in Grove Street pentru a vinde arme/Droguri(Chestii ilegale).Presupun ca se pregatea sa vanda cateva grame de droguri, dar inainte de a le da in mana cumparatorului, i-am tras un glont direct in cap -> Dead

Link to comment
Share on other sites

Au existat unele modificari majore in legatura cu Silent One, va rog sa cititi .

 

65920062742140914536.png
The Silent One

Deoarece cele mai mari sanse de castigare a concursului le aveau cei ce aveau acces la sniper,am hotarat ca sa existe 2 categorii de concursuri. La sfarsitul saptamanii, dupa postarea contractelor efectuate, fiecare agent alege cel mai bun contract facut in mod silent si il posteaza aici conform modelului
.
Agentii castigatori (2 total) vor fi premiati cu 500.000$ . Exista 2 categorii,una pentru cei ce pot folosi sniper iar alta pentru cei ce pot folosi doar rifle . Asadar , exista 2 premii de 500.000 $ pentru 1 castigator din fiecare categorie . Rank 3+ vor fi nevoiti sa posteze aici o poza cu un contract rezolvat cu sniper,iar rank 3- vor fi nevoiti sa posteze aici o poza cu un contract rezolvat cu rifle
.

 

Model:

 

Nume in joc:
 

Rank:
 

Contractul ales: 

Arma folosita (Sniper / Rifle): 

Descriere: 

 

The Silent One #1: RazvannnN 
 

The Silent One #2: RazvannnN

The Silent One #3: 0merta

The Silent One #4: 0merta

The Silent One #5: Smith

 

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - The Silent One
  • Ecs7azy unpinned this topic
  • Ecs7azy unlocked and pinned this topic
  • Ecs7azy locked this topic
  • Ecs7azy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.