Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Zilele astea am realizat ca suntem o familie unita . Va multumim ca ati fost alaturi de Doud si sper sa fiti alaturi si de mine , daca o sa fie cazul :)). Am demonstrat ca suntem un grup compact, chiar daca nu suntem pe primele pozitii la categoria /turfs. RDT nu moare men ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor celor care ma sustineti, n-aveti idee cat apreciez asta la un om si o sa iau in considerare lucrurile astea. :D

Oricum, eu nu ma las pana nu iau unban. In primu' rand, nu las asa RDT, si-n al 2-lea rand, vreau sa-mi fac dreptate si sa arat ce greseala s-a produs. ;)

 

Welcome back duda :X

Link to comment
Share on other sites

@@AndreyCiubotariu, nici nu se pune problema, normal ca o sa fim si noi la randul nostru alaturi de tine si alti membrii de aici, daca va luati si voi un post si un ban, amandoua total aiurea. Totusi, feriti-va de Allen ca face post din orice, nu as vrea sa treceti si voi prin experienta asta prin care am trecut si eu. :))

Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti,cand o sa imi revina cheful de SA:MP promit sa revin in acest colectiv minunat.Tinem legatura >:D<<'>

Edited by meeeeeeeeeeeeeeez
Link to comment
Share on other sites

Salut. Zilele astea am realizat ca suntem o familie unita . Va multumim ca ati fost alaturi de Doud si sper sa fiti alaturi si de mine , daca o sa fie cazul :)). Am demonstrat ca suntem un grup compact, chiar daca nu suntem pe primele pozitii la categoria /turfs. RDT nu moare men ! ;)

 

Daca nu eram alaturi de tine nu eram in rdt.

Rank 4 sa nu uitati de attack. Ne auzim maine :*

Link to comment
Share on other sites

Ba sa dea naiba, ce frumos e asa. Uniti prieteni. Welcome back doud, acum sa recunoastem ai aim =)):)) . Ce sa-i faci lu ala, copchil post hunter, asta e.

Hai salut, vad ca e activitate aici.

Rank 4+ dati attack, maine 3 war-uri sper sa avem.

Maine la war-uri incercati sa fiti prezenti, suntem la minimul nr. de turfuri si nu e ok, haideti sa ne ridicam, se poate.

Noapte buna.

Hai la wars ba.

PS: Nu uitati, bagati wall+silent aim ;) .

Link to comment
Share on other sites

Neata red dragon triad. De pe tableta.

Astazi avem war.s foarte importante! Asa ca incercati sa nu lipsiti.

Incercati sa faceti plus si secundele.

Ceri arma -iei vehicul te duci pe turf tragi omori daca e clear te urci in gehicul si next. Cam asa ar trb sa facem.

Salut

Haideti la warms

Link to comment
Share on other sites

Eu, Clanul Cosa Nostra [CN] si Factiunea News Reporters va ureaza o primavara placuta!

Prietene pune mana si adu un + comunitatii asteia nu mai umbla si posta pe la Discutii prin toate factiunile , munceste pentru postu ala nu il face sa fie facut . GG Alex , imi cer scuze ca nu am putut intra dar am simulari si delea te ajutam si eu daca era , imi place sa vad RDT ca o familie , asta o sa ne ajute mult si deja se vede .

Link to comment
Share on other sites

Salut, acum am ajuns acasa.

Suntem 35 in factiune, Bratva 39 iar Sp sunt 30.

Sper ca nu o sa fim iar 20 on la war, asa ca faceti tot posibilul sa fiti on si sa luam 3/3 !

#LV ROSU

edit:asta e war?Cum ba sa pierzi war pe hq?este greu frate sa nu plecati cate 1 in masina?este greu sa dati arme?este greu sa nu mai stati afk?este greu sa ne organizam putin?este greu sa faci un kill?Vedeti ca mergeti intr-un loc si muriti de mai multe ori, schimbati ba locul, puneti baricada, faceti ceva, nu va duceti in continuare sa faceti - , - si iar -.

Edited by xKevin
Link to comment
Share on other sites

Mnah, a fost naspa pe hq dar.. nu am fost noi atenti si .. ne-au luat usor cu hangarele, macar le-am luat caligulas, cat dureazaaaaa sa facaaaa updateeeeee-uuuuuuuul

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, din seara asta sunt noul coleg. SUnt sigur ca o sa ne intelegem foarte bine si o sa va ajut cu tot ce pot (legat de factiune =)) )

Link to comment
Share on other sites

Salut, astazi a fost prima mea zi de war, din primul meu war m-au luat la teste TW.. asta e!

 

 

 

Haideti oleaca sa dam valuare in lv!

 

 

Dam Dam cum sa nu dam? Adica azi nu neam organizat bine daca stateam toti pe hq il castigam usor, sigur se gasea 1-2 ramboo din ttb sa vina sa faca kills, asta e maine luam.

Link to comment
Share on other sites

E posibil asa ceva? de la 10 fix stau sa se termine ... ala cu pagina alba pe site-ul rpg, sa pot face evidenta la war. Mi-am resetat routerul de 3 ori si restartat calculatorul de 2, tot asa face. Nici pe telefon nu merge. Zici ca le fura mama rpg-ul daca deschide mai multe pagini de-odata pe site-ul ala.

Link to comment
Share on other sites

E posibil asa ceva? de la 10 fix stau sa se termine ... ala cu pagina alba pe site-ul rpg, sa pot face evidenta la war. Mi-am resetat routerul de 3 ori si restartat calculatorul de 2, tot asa face. Nici pe telefon nu merge. Zici ca le fura mama rpg-ul daca deschide mai multe pagini de-odata pe site-ul ala.

Si-a revenit cateva secunde si am apucat sa dau un attack..

Link to comment
Share on other sites

@, SCOAAAAATEEEE MANEAAAAUAAAAA , is terorizat de manele la boardul RDT unde ai tu posturi :))))

 

Azi nu ne-am descurcat prea bine la waruri, am pierdut HQ-ul aiurea.. maine ne redresam. Ascultati ce se spune pe /f si nu va mai duceti de capu vostru, rambo, etc. Cu lucru puternic in echipa rupem la toate warurile.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/260528-propunere-sistem-rpg/

Am incercat sa fac si eu 2 propuneri. Eu zic ca ar fi foarte ok. Prima propunere ar aduce un + foarte mare atat mafiilor cat si server-ului. Tot spunem ca nu avem membrii. Cu acest sistem, zic ca multi playeri or sa fie foarte interesati de mafii. A doua propunere ar ajuta foarte mult playerii fara experienta.

Cu toate acestea...

Diseara avem war-uri importante. Trebuie sa ne luam inapoi Hq-ul

War-uri: 20:30 - 21:00

21:00 - 21:30

21:30 - 22:00

Incercati sa intrati mai devreme pentru a prinde loc si a va explica anumite tactici.

Ne auzim la war !

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.