Jump to content

Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection


Addyn
 Share

Recommended Posts

Nume: Oantzah

Factiune: The Barzini Family.

Ce doresti sa ne transmiti: Wow, uite ca la asa ceva chiar nu ma asteptam. Ce pot sa spun, chiar am ramas fara cuvinte. Parca am aceeasi senzatie ca si acum o luna, atunci cand am luat lider. Nu pot spune ca am facut ceva foarte special pentru aceasta agentie ci am fost foarte atras de seriozitatea ei, de ce se ocupa ea in mod special si unic pe acest server, de prieteniile pe care le-am legat in aceasta factiune, de competitiile dintre noi. Intr-adevar, Hitman Agency este o competitie pentru fiecare player care a trecut pe aici, ori tragi sa fi cel mai bun ori pleci. Iar ca sa ajungi printre cei mai buni membrii Hitman Agency, crede-ma, ai de munca si te "lupti" cu unii dintre cei mai buni playeri de pe acest server, totul trebuie facut ca la carte, o singura greseala oricat de mica ar fi ea.. sperantele ti s-au cam spulberat sa zic asa. Cu Addyn m-am intalnit prima data, chiar aici in Hitman Agency dupa ce lasase liderul News Reporter acum 1 an si 2-3 luni daca nu ma insel, usor usor a dat dovada de cel mai bun Hitman din istoria B-Zone, felicitari Addyn si multumesc ca m-ai trecut pe aceasta lista, sunt mandru de asta. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: HawKer
  • Factiune: The Stracci Family
  • Ce doresti sa ne transmiti: Felicitari ! Fara voi Hitman Agency nu ar fi ajuns unde este astazi. Fiecare membru ce se afla pe aceasta lista merita tot respectul !
Link to comment
Share on other sites

Factiunea : F.B.I.

Mesajul transmis : Bravo baieti ! Sunteti si veti ramane cei mai buni membrii H.A. vreodata, toate astea datorita liderului care v-a invatat tot ce stiti.

Edited by Funyx
Link to comment
Share on other sites

Nume: SeNz0r

Factiune: National Guard

Ce doresti sa ne transmiti: Ma simt mandru ca sunt trecut pe aceasta lista alaturi de cei mai buni agenti de pe server. Nu am cuvinte sa descriu cat de fericit sunt. Pe viitor o sa revin cu forte proaspete si cu locatii noi pentru realizarea contractelor, desigur daca o sa fiu acceptat. :)>-

Link to comment
Share on other sites

Nume: BreaKz

Factiune: News Reporter

Ce doresti sa ne transmiti: Felicitari celor ce au ajuns pe aceasta lista, inseamna ceva pentru ei si in ochii playerilor sunt mari! Felicitari!!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Bambuchea

Factiune: Hitman Agency

Ce doresti sa ne transmiti: Felicitari celor care sunt pe aceasta lista si vreau sa va spun ca meritati tot respectul nostru . Nu oricine ajunge pe aceasta lista , dar voi , prin munca , ati ajuns unde probabil nici voi nu credeati .

Link to comment
Share on other sites

Nume: AskewOne

Faciune: Familia Corleone

Ce doresti sa ne trasmiti: Respectul si felicitarile mele, de cand am inceput sa ma joc SA:MP, de cand am auzit de aceasta Agentie, din totdeauna mi-am dorit sa intru aici, deocamdata nu-mi incerc "norocul", mai am multe de invatat despre voi. Va urez multa bafta si cat mai putine contracte puse pe mine :))

Link to comment
Share on other sites

Nume: Richard.

Factiune: Civil.

Ce doresti sa ne transmiti: Felicitari membrilor care au ajuns pe aceasta lista, sunt sigur ca prin multa munca, ore jucate si timp investit pentru factiune au ajuns membri de valoare.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Candy.Ady

Factiune: The Stracci Family

Ce doresti sa ne transmiti: Felicitari tuturor de pe acea lista...sunt sigur ca ati ajuns acolo prin efort sincer, nu pe ochi frumosi, meritati toate laudele!

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.