Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection


Addyn
 Share

Recommended Posts

Nume: [skillZ]Max

Factiune: Civil

Ce doresti sa ne transmiti: Felicitarile mele tuturor celor care se afla pe aceasta lista, merita din plin acest statut

Link to comment
Share on other sites

Nume: teylo

Factiune: Police Department.

Ce doresti sa ne transmiti: Ce pot spune,ma uit pe lista si vad ca o parte imi sunt prieteni,dupa cum stie toata lumea putini au o sansa iar acesti oameni sunt o legenda in aceasta factiune deci Felicitari Tuturor pentru munca voastra.Respect!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Juicyy

Factiune: Civilianus

Ganduri: Felicitari tuturor celor aflati pe aceasta lista.Nu e foarte usor, sa ajungi atat de sus in aceasta agentie.Felicitari inca odata.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Tatarusanu

Factiune: Civil

Ce doresti sa ne transmiti: Felicitari tuturor de pe aceasta lista , toti sunt niste oameni superbi si poate intr-o zi o sa ajung si eu aici :))) ( Glumeam , as fi cel mai fericit doar sa am rank 1 toata viata :)) )

Link to comment
Share on other sites

Nume: Haze.

Factiune: Civil

Ce doresti sa ne transmiti: Felicitari tuturor. E mare lucru sa ajungi in aceasta lista. Multi playeri, printre care ma numar si eu, ar fi mai mult decat fericiti sa aiba macar rank 1.

Link to comment
Share on other sites

Nume: QuEEn.

Factiune: Hitmen Agency.

Ganduri: Vreau sa le transmit acestor membrii calduroase felicitari! Este greu sa ajungi in "Echipa de aur" a unei factiunii! Dar pentru cei de aici, totul a fost posbil!

Link to comment
Share on other sites

Nume: ___George___

Factiune: Stracci.

Ganduri: Felicitari celor aflati pe aceasta lista. Nu e usor, iar aceasta este dupa parerea mea cea mai frumoasa factiune de pe server, o factiune cu adevarat speciala. Sper ca intr-o zi sa pot face si eu parte din aceasta factiune!!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Shooter

Factiune: Civilianus

Ganduri: Felicitari tuturor "veteranilor" de pe aceasta lista..pentru toata munca si rabdarea acordata acestei agentii, pentru tot ce ati cladit aici. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Nume: AdRiaNN

Factiune: Barzini

Ganduri: Felicitari tuturor celor de pe lista, nu e usor sa ajungi pe aceasta lista. Felicitari inca odata.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.