Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Skin White Man

   (9 reviews)

1 Screenshot

About This File

[SKIN] White Man

Acest mod schimbă aspectul skin-ului wmyboun, Id 164.

 

Instrucțiuni de instalare:

 

A. Spark Editor

 

1. Descărcați programul "Spark" în cazul în care nu îl aveți. (Click pentru download)

 

2. Se deschide „Spark.exe” și se apasă pe butonul File, urmat de Open.

image.thumb.png.8f13e2be2eded54b6bb6233256ef02bd.png

 

3. Navigăm în folderul principal al jocului și intrăm în folderul "Models": (Aveți mai jos locatia Default al jocului și folderului căutat)

C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas\models

 

Din acel folder alegem „gta3.img”. 

 

4. Trageți wmyboun.dff” și „wmyboun.txd” în Spark, urmând să dați pe butonul File, urmat de Save.

 

B. Modloader

 

1. Navigăm în folderul principal al jocului și intrăm în folderul "Modloader": (Aveți mai jos locatia Default al jocului și folderului căutat)

C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas\modloader

Daca nu avem un folder in care sa bagam skin-ul, facem unul nou. Facem un nou folder numit "skin 164" de exemplu, urmand sa punem cele 2 fisiere „wmyboun.dff” și „wmyboun.txd în el.

 

**Skin-ul poate fi pus pe orice skin existent in joc, recomandat fiind skin id 164. Daca doriti sa il puneti pe alt skin, intrati pe acest link (CLICK), cautati skinul dorit (dupa id) si de la rubrica "Skin Model Name:" copiati denumirea aceea, urmand sa redenumiti fisierul cu skin-ul dumneavoastra dupa acesta. De exemplu: am descarcat „numeskin.dff” și „numeskin.txd” si eu vreau sa il pun pe skin-ul cu id 1, acesta avand Skin Model Name: "truth", fisierele mele care vor inlocui skin-ul 1 din joc vor arata asa: „truth.dff” și „truth.txd”.**

 

 

Câteva imagini cu modul:

sa-mp-373.png.d7c1a92a4737a3f7429afde7036ab29d.pngsa-mp-374.thumb.png.fc7b2cfe3e79c6a2d40a29aff1918018.png

 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.