Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick:WebeR

Level:50

Rank:5

Vechime:2 luni jumate

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?:Vreau sa incerc Hitman Agency,nu am fost nici o data in aceasta factiune...si mie se pare ceva interesant!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?:Foarte buna.

Alte precizari?: Sper ca in caz contrar voi pica testele la Hitman Agency sau nu voi fi acceptat sa fiu primit inapoi!! Va iubesc sa aveti grija de mafie:(( imi pare rau...Bafta tuturor

Link to comment
Share on other sites

Nick:Jason

Level:42

Rank:2

Vechime:2sapt+

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?:Vreau sa incerc ceva nou.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?:Una foarte buna.

Alte precizari?: Bafta!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: xBlake

Level: 15

Rank: 1

Vechime: 1 Saptamana

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Deoarece doresc sa trec de partea legii.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Este o familia foarte unita, puternica, in care poti avea mereu incredere.

Alte precizari?: Va multumesc, imi pare rau ca nu am ramas mai mult timp

Link to comment
Share on other sites

Nick: ALEx

Level: 70

Rank:1

Vechime : 2 sapt

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: mam plictisit si doresc sa ma duc in PD

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Foarte bine si scz norby

Alte precizari?: salut si sper sa fiu reacceptat daca o sa reaplic .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Genesis

Level: 17

Rank:2

Vechime : 3 sapt si ceva

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Numai pot juca :(

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Foarte BUNA!!!

Alte precizari?:Multumesc ![respect]

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bonzay

Level: 32

Rank: 3

Vechime: aproape 2 luni de la ultima recrutare.

De ce doresti sa pleci din Tattaglia: Imi lipseste Kip.

Sunt de acord ca voi sta civil in caz ca nu se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pentru 2 saptamani: Nu-i nevoie.

Care este parerea ta despre Tattaglia in timpul petrecut aici: O perioada frumoasa,mi-a placut timpul petrecut cu colegii.

Alte precizari: Bafta mai departe baieti!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Nelutzu

Level: 21

Rank: 3

Vechime: Aproximativ o luna

De ce doresti sa pleci din Tattaglia: Vreau sa incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta civil in caz ca nu se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pentru 2 saptamani: Da, desi nu e cazul.

Care este parerea ta despre Tattaglia in timpul petrecut aici: O familie foarte bine organizata si foarte activa.

Alte precizari: Succes in continuare, poate o sa mai trec.

Link to comment
Share on other sites

Nick: XtaZy

Level: 14

Rank: 2

Vechime: 4 saptamani

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Am destule motive....

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da, desi nu esti cazul

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna. N-am ce reprosa!

Alte precizari?: Multumesc, sper sa ne mai vedem daca voi mai putea intra cu noul model de testare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sccoci

Level: 41

Rank: 1

Vechime: 1 luna fara 2/3 zile

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: .....

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Este o mafie puternica , organizate si respectata.

Alte precizari?: Bafta in continuare .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dragnea

Level: 21

Rank: 1

Vechime: 2 saptmani si o zi, doua

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?:ma duc in stracci alaturi de Jack

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani:nu este cazul .

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?:Este Suuper aici dar vreao sa vad daca pot face ceva impreuna cu Jack in Stracci .

Alte precizari?: Multumesc pentru tot ce ati facut pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: denis_ro

Level: 28

Rank: 1

Vechime: 2sapt

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: plictiseala , fara waruri , in plus a venit primavara sunt mai mult pe afara

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: o parere buna

Alte precizari?:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Diego.

Level: 18

Rank: 1

Vechime: Nustiu nu am tinut cont...

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: doarece lumea aici este prea fitoasa ( nu ma refer la toti numai la Piccioto )

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membruTattaglia pt minim 2 saptamani: Desigur...

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: O parere buna dar nu cu astfel de playeri care se cred smecheri si dau ordine

Alte precizari?: Sper sa mi se accepte demisie

Link to comment
Share on other sites

Nick: Extreme09

Level: 15

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani..

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Am niste probleme zilele astea..si nu pot sta seara...ziua mult...[imi pare rau],

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membruTattaglia pt minim 2 saptamani: Desigur...

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?:Factiunea are un lider de nota 10..care sper sa nu lase factiunea si sa o ridice cat mai sus.

Alte precizari?: Sper sa mi se acceptati demisia

Edited by extremeO9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.