Jump to content

Sezonul 3 de Maraton a început. Detalii aici
Fuziunea serverelor de SA-MP. Detalii aici

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. RW ZOD

I Disagree With This Because Some People Who Had Upto Level 150 or level 100 moved to RPG 3 or 4. So Merging the Level would be crazy because most people could have upto Level 400 (Same Goes For Respect Points). However Merging the Property, The Gold, The Vehicles and Faction History (If Possible) could be done
  3. -Nick: GoKu_SaN -Rank: 6 -Am dat test cu: Danut -Data: 19.07.2019 -Punctaj la proba teoretica: 0/3 - (50 puncte) -Punctaj la proba practica: 0/5 - (50 puncte) -Punctaj final: 100p -Stare: - Alte precizari: Foarte frumos !
  4. Nick: Hebelea » Rank: 4 » Echipa: S. W. A. T » Data: 20.07.2019 » Lipsesc de la (Antrenament/Ședință/Activitate): Activitate » Lipsesc din motivul: Sunt plecat din oraș și nu pot ajunge la activitate, ajung abia pe 22.07.2019 acasă. » Alte precizari?: Succes!
  5. uS lamporo

Pe al meu il ai deja
  6. RyCo

Denumirea originala al modului: Paramedic CMD_V0.1 Descrierea modului: Acest mod iti usureaza viata in paramedic. Sunt mai multe comenzi care sunt scurtate. Poze / Video (obligatoriu): https://imgur.com/a/cQ0m5do Download Link:http://www.mediafire.com/file/mxmfi3y5698wk35/Paramedic_CMD_V0.1.cs/file Instructiuni de instalare (obligatoriu): Descarcati acel fisier si il bagati in cleo. Si da AVETI nevoie de SAMPFUNCS Alte precizari: Daca doriti niste comenzi noi pm la mine sau daca aveti probleme cu el tot sa imi dati pm. Voi face o versiune mai noua cu mai multe comenzi (daca doriti puteti sa imi dati pm cu ce comenzi sa mai adaug.)
  7. Salut , stiu ca nu am voie cu inactivitate dar maine eu sunt la munca si nu pot veni la 20:30 ca eu ies de la munca la 7 si nu ajung acasa intr-o ora jumate ca muncesc la bucuresti si stau la pitesti nu ajung te rog frumos sa ma invoiesti si pe mine maine la ora 20:30

8. CataVersace

Nume: Cata.Versace Rank: 5 Am sustinut testul cu: Adytza Punctaj (x/3) :0/3 Alte informatii?: -
  9. Nick: CrIsTi20 Level: 37 Rank: 2 Numar de invoiri efectuate pe saptamana asta: (2/2) Motivul invoirii: Am programare la stomatolog Data warului: 19/07/2019 Alte precizari: Bafta
  10. eB Pasaroi

La o sămânță, voi?
  11. Nume: Virusica - RPG Bar: - Tipul de pachet dorit: Tip 4 - Anunțul dorit: Clanul Divine Devils [DeV] recutreaza jucatori activi de minim nivel 25. Aplicatiile se fac pe website - Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2 - Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur. - Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da - Alte precizări: As dori sa se ocupe Zero Conte de pachetul meu
  12. Michael SiLENT

-Nick: Michael.SiLENT -Rank: 1 -Suma depozitata: 5.000$ -Data: 18/07/2019 -Screenshot: https://imgur.com/a/iyxqpZw -Motiv: -9 la war
  13. » Nick: DDonny. » Rank: 1 » Echipa: ROADS » Data: 20.07.2019 » Lipsesc de la (Antrenament/Ședință/Activitate): Activitate » Lipsesc din motivul: Sunt plecat pentru admiterea la Master, ajung abia pe 21 noaptea acasă. » Alte precizari?: Baftă acolo!😎
  14. Today
  15. Ahaha, tu esti lider si nu poti avea secundar.
  16. (♦) Nume: AnthonyGalante (♦) Rang: Intern (1) (♦) Tipul pachetului: 4 (♦) Numele clientului: []Le[M]oN (♦) Anunțul oferit: Clanul Syndicate of Sinners recruteaza noi pacatosi cu minim nivel 10. Aplicati acum! (♦) Durata oferirii anunțurilor: 16.07.2019 - 23.07.2019 (♦) Dovada evidenței: https://imgur.com/a/ekI2Xwr (♦) Alte precizări: O zi bună!
  17. Nume: InfernalGuess Rang: 3 Data antrenamentului: 21.07.2019 Lipsa din motivul: O sa fiu plecat in weekend si nu cred ca voi reusi sa ajung. Alte precizari: Am zis sa fac o cerere preventiva, sa ma scap de un eventual FW.
  18. Nick: GuZuNeL » Rank: Captain(5) » Echipa: SWAT » Data: 20.07.2019 » Lipsesc de la (Antrenament/Ședință/Activitate): Activitate » Lipsesc din motivul: Nu sunt acasa, ies cu prietenii in oras. » Alte precizari?: Fac tot posibilul sa ajung mai devreme ,dar nu stiu daca reusesc.
  19. Nick: VasyTheRealOne Rank: 3 Eveniment si data: 19.07.2019 -- Sedinta Invoirea numarul: 1 Alte precizari: Sunt la munca in franta, lucrez pana la ora 18 ora 19 a romaniei iar sedinta este la ora 18 a romaniei adica ora 17 a frantei si nu am cum sa ajung !
  20. Nick: Andrei_Chim Membrul sanctionat: [CBN]SneckLEGEND Motiv: Evidenta war 18.07.2019! Sanctionat cu: Avertisment verbal. Dovada: Topicul de evidenta wars. Alte precizari: Nick: Andrei_Chim Membrul sanctionat: [zL]KuKy Motiv: Evidenta war 18.07.2019! Sanctionat cu: Avertisment verbal. Dovada: Topicul de evidenta wars. Alte precizari: Nick: Andrei_Chim Membrul sanctionat: SebiKIA Motiv: Evidenta war 18.07.2019! Sanctionat cu: Avertisment verbal. Dovada: Topicul de evidenta wars. Alte precizari: Nick: Andrei_Chim Membrul sanctionat: Eniii.DauCuAim Motiv: Evidenta war 18.07.2019! Sanctionat cu: Avertisment verbal. Dovada: Topicul de evidenta wars. Alte precizari:
  21. Numaru de tel
    0774659987
    Discord: Rexorm#6854

22. zL KuKy

Invoiți: MirceaThb, .Nitzi., krixN., Ben1000.Jr, Tavii, EduardEXE. Banați: Venomown Inactivi: wannabeposchina, grov3r.[faraonu] Minimul de secunde din San Fierro este de 300. Minimul de secunde din Las Venturas este de 750. Dacă observați o greseală vă rog să mă contactați prin PM. Aveți 24h să platiți amenzile!
  23. Beynod98

Astept de la fiecare PM cu id-ul de discord pentru confa de war si numarul de telefon pentru grupul de watap.
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.