Jump to content

Sezonul 2 de Maraton a început. Detalii aici

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. WRyssiss

Nume [Joc] : M.I.A. | Sloxy Grad : Administrator + VIP Poza [Link] : https://pasteboard.co/IfwwyNm.png
  3. Nonesk

Nu va recomand sa va reclamati liderul. Adminii nu pot percepe asa ceva si o sa aveti de pierdut. O spun din propria experienta.
  4. Nick:2p@c Rank:3 Ma învoiesc la: sedinta / Antrenament / War: War Data in care se tine activitatea:20.05.2019 Motiv:sunt la munca Numarul de invoiri din aceasta saptamana:1 Alte precizari:-
  5. Nick :Pinti Rank :1 La ce ma invoiesc (sedinta/antrenament/activitate/war):war Data la care nu poti veni :20.05.2019 Lipsesc din motivul:sunt la munca Numarul de învoiri din aceasta saptamana:1 Alte precizari:-
  6. xSavi Mondialu de la Cluj

Nick-ul tau: xSaviServer:1Descrierea bugului: Pai dau /work iau masina sa o duc si zice ``ai pierdut misiunea pentru ca ai coborat din masina`` iar daca va uitati in poza eu dau engine dupa ce im da mesajul cu am pierdut... adica eu eram in masina.Screenshot(s): https://imgur.com/rmPClVH
  7. » Nickname: .AdrianN.» Level: 35» Rank: 2 (Detective)» Motivul: Vreau sa merg dupa wanted.» Alte precizări: Nu am.
  8. Dyablox

Template-ul e foarte bun, gluma lasă de dorit.
  9. Dyablox

Eu am. Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.
  10. Dyablox

@BIS aka OldNab eu nu prea sunt la curent cu situația politică din Ro, fă-mi o descriere succintă și sugerează-mi pe cine să votez, argumentând.
  11. AnSeCoNd

Numele din joc: ansecond Rank: 5 Numele persoanei votate: VictorCostin Motiv: merita, băiat bun P. S : din multele moduri de a alege un sublider l-ați ales pe singurul care poate aduce certuri și ura în facțiune, gg😅
  12. BlackSwordGaming

Meh
  13. AT Mariius69

Bine baaa @R e l u
  14. Neata! Multumim de informatii! @everyone, verificati sondajele
  15. bilosul

stai calm ca n-avem drept de vot
  16. Today
  17. Askhanar

Nu ne intereseaza acea sectiune, daca mai postezi pe aceasta pagina ai report. Mr #rezist sau ce esti tu
  18. Askhanar

Respinse toate invoirile pe azi. Cine posteaza dupa mine respins automat.
  19. South Zed

♦) Nume: .Zed (♦) Rang: Network Producer (6) (♦) Membrul sancționat: NeCro (♦) Rang-ul membrului sancţionat: (3) Local Editor (♦) Sancțiunea: Faction Warn (♦) Motivul sancțiunii: Neefectuare ziar (♦) Data sancționării: 20.04.2019 (♦) Dovada: In topicul de evidente. (♦) Alte precizări: - Sper ca data viitoare o sa faci ziar. ♦) Nume: .Zed (♦) Rang: Network Producer (6) (♦) Membrul sancționat: Roby (♦) Rang-ul membrului sancţionat: (3) Local Editor (♦) Sancțiunea: Faction Warn (♦) Motivul sancțiunii: Neefectuare ziar (♦) Data sancționării: 20.05.2019 (♦) Dovada: In topicul de evidente. (♦) Alte precizări: - Sper ca data viitoare o sa faci ziar.
  20. Aceasta este evidenta pentru saptamana : 13.05.2019-19.05.2019
  21. EA Vesca

@Oanaxz hai cu misiunea, draga. Da'le sa posteze aici că e cam liniște @BIS aka OldNab sigur că votam, ne'am saturat de toți inaptii.
  22. Nick: PokerTheRealOne Rank: 6 Culoarea săptămânii aleasă: Alb/White Perioada: 20.05.2019 - 27.05.2019 Alte precizări: Spor.
  23. RIP Daenerys

Hail king Brandon

24. BIS aka OldNab

Topic deschis pentru următoarele 72 de ore.
  25. BIS aka OldNab

Topic deschis pentru următoarele 72 de ore.
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.