Jump to content

Autentificare în Doi Pași pe serverele de sa-mp. Detalii aici

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nick:MoscowREALONE. Rank:2 Data antrenamentului la care nu poți ajunge:29/05/2020 Numarul de invoiri pe aceasta saptamana:2/2 Motivul învoirii:i have work Alte precizări:Sorry
  3. Caly07

Nick:C@lyN Rank:2 Data si ora:20:00-22:00 29.05.2020 Nr. de invoiri (x/2) :1/2 Motiv:Maine plec la bunici pana duminica si nu am internetu asa bun pentru waruri. Alte precizari:Bafta la war.
  4. Yesterday
  5. CBN Flavius25

Nick-ul tau: Flavius25Rank: Network Editor (5)RPG Bar (cel mic al celui care doriti sa-l puneti pe Blacklist): Motiv: SPAM SMS LIVE (3 linii+) (2 avertismente)Dovezi: https://imgur.com/a/AB1rRDlAlte precizari: L-am adaugat eu.
  6. oC Ivan

Display Name: oC Ivan Doresc (Avatar/Semnătură/Userbar/Logo/Cover Profil): Cover Profil. Imagine (obligatoriu pentru semnătură): - Tema (Natură, fete, peisaje, apus, răsărit, mașini, vintage, b&w, abstract, texturi, animale, etc.): Texturi/ apus/ rasarit/ masini etc. Text(opțional): Ivan Dimensiuni (opțional): - Alte precizări (opțional): Multumesc pentru munca depusa!
  7. Sparros ToV

Hai noroc baieti! Dati-mi si mie un +1 aici va rog ca sa ajung la votul de pe server! V-am pupat
  8. CBN Flavius25

Nume:Flavius25 Emisiunea acordată: Am/n-am Poză [/livemembers]: https://imgur.com/a/IwS0OOM Poze din timpul emisiunii (minim 3): https://imgur.com/a/HfLwlC0 Alte precizări: Am zis sa o pun chiar daca am inactivitate, saptamana viitoare fac emisiuni forta, promit.
  9. Sparros ToV

Nick: Sparros Level: 95 Vârstă (reală): 18 (20.09.2001) Sex (real): Masculin Vechime pe server: Activez pe RPG1 B-zone din 01.09.2014 RPG profil LinK: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Sparros Ai mai avut aceasta functie?: Din pacate nu. Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa ajut dezvoltarea atat pe parte economica cat si pe parte de dezvoltare personala a playerilor care activeaza in prezent pe serverul nostru. Ce intenționez să fac pentru jucători: -Evenimente zilnice impreuna cu staff-ul -Taxa o sa aiba valoarea ei minima admisa de server -Impartirea fondurilor primariei in functie de un orar bine stabilit pentru a primii toata lumea(ma refer la acei 5k din /charity) -Atragerea de fonduri prin intermediul diverselor promovari prin /gov, /ad sau pe chatul evenimentelor organizate -Intentionez sa fiu un primar activ care sa se implice in aceasta mica societate existenta pe server. O sa caut sa impac si capra si varza facand eventuri atat pentru cei cu level mic cat si pentru cei cu level mare. O sa raspund la intrebari tuturor jucatorilor si o sa incerc sa ii ajut pe toti cei care cer ajutor. -O sa dau /gov-uri informative cu diverse curiozitati din cultura generala, lucruri pe care sper ca playerii sa le gaseasca interesante si utile. -O sa colaborez cu staff-ul actual pentru a adauga premii speciale evenimentelor marca Mayor. (ca pe vremea lui cows) -Nu mai zic de reteaua de canalizare, finalizarea lucrarilor pe autostrada, reducerea somajului si oferirea de dezinfectanti si masti gratuite jucatorilor nostri.
  10. TLG Kobe.

@TLG Vladiti suna cunoscut?
  11. TLG Kobe.

Cu greu dar exista minuni, nice
  12. TLG Kobe.

Imi place, imi aduce aminte de vremurile cand mai aveam cum sa primesc rank up
  13. TLG Kobe.

Luati no drept si nu mai vine nimeni, am stat asa cred ca 4 ore am facut skill de am innebunit, oricum bun post admine
  14. Nume: SEIZEN Rank: 3 Numele jucătorului și RPG Bar: Data: 29.05.2020 Motiv: DM Dovezi: https://imgur.com/a/3K0KDPi Alte precizări: salut.
  15. Nick: KryptonN Rank: 4 Ma invoiesc la : sedinta / antrenament / war : War Data in care se tine activitatea : 29.05.2020 Motiv : S-ar putea să nu fiu acasă  Numarul de invoiri pentru aceasta saptamana : 1/2 Alte Precizati : Preventiv
  16. Nume:JackusRT Rank:3 Data si ora propusa:31.05.2020 ora 15:00 Nume activitate: Running with M4 Descriere activitate (daca e cazul): O sa fie o mica intrecere intre membrii, mai exact primul care ajunge de la HQ FBI la HQ SFPD cu M4 in mana alergand o sa primeasca 100.000$, startul se face din fata portii de la HQ FBI pana in fata portii de la HQ SFPD, cine alearga fara M4 in mana o sa fie descalificat. Partener (optional): Alte precizari:
  17. AIM Jackus ZEW

Nick: JackusRLT Rank: SubLeader Membrul sanctionat: [HQ]Hando Motiv: absent 2/2 wars Sanctiune: Faction Warn. (2/2 Absente) Dovada: Evidenta Alte precizari: - Nick: JackusRLT Rank: SubLeader Membrul sanctionat: [RK]NezzorSLT Motiv: absent 1/2 wars Sanctiune: Avertisment Verbal + Amenda 30,000$. (1/2 Absente) Dovada: Evidenta Alte precizari: - Nick: JackusRLT Rank: SubLeader Membrul sanctionat: [RK]NezzorSLT Motiv: absent 1/2 wars Sanctiune: Avertisment Verbal + Amenda 30,000$. (1/2 Absente) Dovada: Evidenta Alte precizari: - Nick: JackusRLT Rank: SubLeader Membrul sanctionat: Sergiu.Verth Motiv: scor de -5 la war Sanctiune: Amenda 15,000$. Dovada: Evidenta Alte precizari: -
  18. AIM Jackus ZEW

Evidenta wars (28.05.2020) Absent la 1/2 - Avertisment verbal + Amendă 30.000$ Absent la 2/2 - Faction warn Membrii invoiti : Walewski Membrii sanctionati cu Faction Warn : Hando Membrii sanctionati cu Avertisment Verbal : NezzorSLT Aveti 48 de ore sa va platiti amenzile!
  19. TLG RusKo

/injured
  20. PRNY.

Nu e rau, daca se mai poate unul?
  21. SEIZEN

praf
  22. NeXuS.

Nick-ul tau: Ne[X]uSServer: RPG1Descrierea bugului: Cand am dat rob skill-up de la maraton nu mi s-a pus skill-ul la rob (tot 1 a ramas)Screenshot(s): https://imgur.com/a/PU1senb
  23. Nick: WiSsh[DROGAT] Rank: 5 What can you not attend this week?: Activity. Date of meeting/activity (DD/MM/YYYY) : 29/05/2020 Reason: I'm not at homee Anything else: cya
  24. Adela.

In acest topic voi posta toate sanctiunile dupa acest model. Nick-ul tau: Rank-ul pe care il detii: Nick-ul celui sanctionat: Motivul: Dovada: (Screenshot, Video): Sanctiune:
  25. DariusIstodor

Relatable
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.