Jump to content

Ediția IV din Miss & Mister B-Zone a început. Înscrieri aici
Summer Wars. Detalii aici

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. GF Calin

Nick: Calin. Rank: 5 Ma învoiesc la: War Data in care se tine activitatea: 17/06/2019 Motiv: Nu imi merge netul. Numarul de invoiri din aceasta saptamana: 1/2 Alte precizari: Mersi de intelegere!
  3. platinum1947

Nick:platinum1947 Rank:2 Doresc sa ma invoiesc de la: war Motivul:Sunt plecat din Bucuresti Data warului: 17/06/2019 Numarul de invoiri pe aceasta saptamana:1/2 Alte precizari: Mersi
  4. Omg 6 ani pă comunitate 

LA MULȚI ANI!!! 

5. RW DeV Biancaftw

Nick: .Biancaftw Rank: 1 La ce mă învoiesc (ședință/antrenament/activitate/war): war Data la care nu poți veni: 17.07.2019 Lipsesc din motivul: A zis mama sa mai ies din PC Numărul de învoiri din această săptămână: 1/2 Alte precizări: Bafta!
  6. AlexUKNUCLEAR

Nick:Alex_Craciun Rank:1 Ma învoiesc la: Sedinta / Antrenament / War: war Data activității:17/06/2019 Motiv: Probleme de sanatate Numarul de invoiri din aceasta saptamana: 1 Alte precizari:Bft la wars
  7. NefiS L33T

nu s-a mai facut acceptata acceptata
  8. AlinGabrielLazar

Nick : AlinV2.5DauMagie Rank: 4 Motivul absentei : Sunt plecat Data war-ului: 17.06.2019 Alte precizări?: Succes la war. Numarul total de invoiri: 1/2
  9. >ANUNȚ<  Sâmbătă, 22.06.2019, la ora 20:00 va avea loc şedinţa. Cei ce nu se pot prezenta din diverse motive sunt rugați să posteze o cerere de învoire, altfel vor fi sancţionaţi cu Faction Warn pentru fiecare activitate.
  10. Nume: Terrasre Rank: 6 ( Assistant Director ) Data si ora sanctionarii: 17.06.2019 | 19:32 Membrul sanctionat si rankul detinut: .ViFoR (3) Sanctiunea primita: Faction Warn Motivul sanctionarii: Absent Antrenament Dovezi (doar daca e cazul): Avem, statistica. Alte precizari: Data viitoare pune invoire.
  11. Nick: V86ulpea Rank: 6 Data: 17/06/2019 Am dat test cu: AndreyRoman Rezultat regulament (x/3): 3/3 Rezultat traseu (x/5): x/5 Rezultat proba de teren (x/4): x/4 Rezultat final: Admis / Respins Alte precizari: Alta Data
  12. DarkSliderTrue

Cat adevar aici
  13. aNdreigLoNt

Nick:AnDr3l.ViTAMiN Rank:1 Ma învoiesc la: sedinta / Antrenament / War:war Data in care ma invoiesc:17.06.2019 Motiv:Sunt plecat Numarul de invoiri din aceasta saptamana: 1/2
  14. uS lamporo

Salut, de astazi o sa fim colegi, sper sa ne intelegem bine.
  15. uS MouseKIA

Nick: InTimeRank:2Vreau sa ma invoiesc de la:warMotivul absentei: Nu sunt acasa si vin doar Maine sau poimâine. Data activitatii: 17.06.2019Numarul de invoiri facute in aceasta saptamana: 1 / 2Alte precizari?: succes
  16. FaRaonbaton

salut am o propunere sa se dea drumul din nou la campanie admin free si mai am una sa fie vip free doar joia si duminica si sa fie toata ziua si vipul sa coste dublu pentru ca asa avem toti vip si daca intra doi vipi in baza este greu sa ii omoram pentru ca amandoi trag cu aka vip si nici macar nu ajungi la jumate din baza
  17. Nick:qRafael. Rank:1 Data warurilor la care nu poți ajunge:17.06.2018 Numarul de invoiri pe aceasta saptamana:1/2 Motivul învoirii:probleme personale Alte precizări:te pupa qOliver
  18. Nick: Agentdarius Rank: 4 Data: 17/06/2019 Am dat test cu: HeaDsHotnew Rezultat regulament (x/3): 2.5/3 Rezultat traseu (x/5): 5/5 Rezultat proba de teren (x/4): x/5 Rezultat final: Admis / Respins Alte precizari: Alta Data
  19. Victory Heisenberg

Nume: Heisenberg Rang: Ancoră Link imgur cu fotografia: Link imgur cu screenshotul (F8): Aici Titlul fotografiei: Old Town Road Alte precizări: Yeah I'm gonna take my horse to the old town road.
  20. IoNuTBL

Nick: Ionut88.ReKinuL Rank: 1 Ma invoiesc de la: WAR Data invoiri: 17.06.2019 Motiv:A inceput o ploaie dravana imi este sa nu mi se ia netul si de aceea pun invoirea acum! Numarul de invoiri din aceea saptamana(x/2): 1 Alte precizari: -
  21. Nick: ke[n]t=xd Rank: 2 Ziua : luni Ma invoiesc de la: war Data: 17.06.2019 Motiv: Nu sunt acasa. Numar de invoiri pe aceasta saptamana(1/2; 2/2) : 1/2 Alte precizari:Daca ajung o sa intru
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.