Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. D a n n

– această etapă îți dezactivează hibernarea, îți șterge fișierul hiberfil.sys, și îți elimina opțiunile ”Allow hybrid sleep” și ”Hibernate after Power Options”. De asemenea, îți dezactivează ”fast startup” din Windows 8. a) Accesăm command prompt. b) introducem comanda ”powercfg – h off” și apăsăm Enter. c) închidem fereastra command prompt.
  3. rTn Dyablox VIP

Cancer. Data viitoare vei fi sancționat pentru titlu.
  4. Lil Wald

mersi la fel uai, kmz?
  5. rTn Dyablox VIP

Neața echipă, să aveți un weekend frumos.
  6. Lil Wald

Uite bn ma pregatesc ca am majorat diseara
  7. TLG NarcisG

bn tu cf
  8. Nume: Silvia Rank: 4 Data: 19.04.2019 Am dat testul cu: serw33 Teoretic(x/3): 2,5/3 Practic(x/3): 2/3 Anything else?: - Nume: Silvia Rank: 4 Data: 19.04.2019 Am dat testul cu: [Mr]AlexvtmNazze Teoretic(x/3): 0,5/3 Practic(x/3): 0/3 Anything else?: -
  9. Lil Wald

sal kf?
  10. AIM Chamakh

Nick:Chamakh Rank: 1 Platesc amenda conform evidentei din data: 18.04.2019 Sumă: 5k Motiv: - ScreenShot: here Alte precizări:
  11. Snipi

12. Madalin

Display Name: Madalin Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Semnătură Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): click Imagine (obligatoriu pentru semnătură): - Tema (În caz că nu există o imagine): Ceva legat de samp, mafii, etc. Text: Mădălin Dimensiuni: Știți voi. Alte precizări: ✋, dau +1.
  13. AIM Bray

Nickanme:Bray Data:19.04.2019 Motivul: AV + absent 3/4 wars Suma platita: $10,000 Screen-shoot:https://imgur.com/a/OcyXY4n Alte precizari:aiurea
  14. Madalin

wannabe admin cică
  15. Nick:StayHigh.v2 Rank:6 Nick testat:k3nz0r.official[1] Rezultat proba teoretică(x/3):1/3 Rezultat proba practică(x/5):0/5 Rezultat final (Admis / Respins😞 RESPINS Alte precizări: -
  16. Nume: [sF]SamuelAZ09Rank:1Membrul care ti-a acordat amenda:AnnaMariaAm primit amenda numarul:2Dovada platiri amenzii(/fdeposit)https://imgur.com/a/1UksdS4Alte precizari: O sa imi repar internetul
  17. serezha

Invoire acceptata !
  18. KR3V

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Când îmi pun conturile de SA:MP pe [/sleep] și PC-ul pe mod Hibernate, primesc "Lost connection to the server". Asta se întâmplă atunci când intrii în modul Hibernare, conexiunea la internet este oprită. Întrebarea mea e alta. Există vreo opțiune în setările PC-ul să nu pierd conexiunea la internet când pun calculatorul pe acest mod? Screenshot (în caz că este necesar): Nu cred că este necesar. Alte precizări: Mulțumesc anticipat!
  19. https://imgur.com/a/vTQwLNf
  20. imi scrie de cateva zile ca imi da rank automat si nu imi mai da POZA: <blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/V2T1vwv"><a href="//imgur.com/V2T1vwv"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
  21. South sTepWay

nu ti dau nik pa
  22. HaVaNa Din SF TAXI

Salut, Ati vrea ca de fiecare sarbatoare/eveniment, sa organizam o misiune de tip ''Faction Quest'' care consta in indeplinirea a 3 misiuni diferite, si cu premii mai speciale? Cine este de acord de aceasta sa dea un UP VOTE [puteti sa aduceti idei in comentarii] si cine NU doreste sa scrie mai jos ''NU [si motivul pentru care nu este de acord]. Multumim! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hello, Would you like us to organize a "Faction Quest" mission for each celebration / event that consists of three different missions and more special prizes? Who agrees to give a UP VOTE [you can bring ideas into comments] and who does NOT want to write down "NO [and why they disagree]. Thank you!
  23. imi scrie de cateva zile ca imi da rank automat si nu imi mai da POZA: <blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/V2T1vwv"><a href="//imgur.com/V2T1vwv"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.