Jump to content

Cele mai noi detalii de dupa fuziune aici

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. sTu BOSS

Bafta!
  3. Victory Heisenberg

Pe joc sa fie nu pe forum
  4. bilosul

dami ba iubita inapoi date drq
  5. * Nume: InfernalGuess * Rang: 3 * Data sedintei: 25.08.2019 * Lipsesc din motivul: Este posibil sa nu fiu acasa la acea ora, asa ca fac o cerere preventiva. * Alte precizari?: -
  6. AMAYON FLORIAN

Nick :xARNUYURAxFLORIANx Rank :4 Motivul invoirii:Probleme de sanatate. Data warului la care nu poti veni :26.08.2019 Alte precizari : Sa ii faceti praf.
  7. ValiKHAN

Sustin USR, sunt si membru
  8. AIM Bogdan

Hmm, nu-s rau, cred.
  9. ValiKHAN

Link către videoclip de pe YouTube: Părere personală:Old but gold, imi aminteste de copilarie. Notă acordată:10 Conține limbaj vulgar? Dacă da, în ce proporție? (mică / medie / mare):mica
  10. Link către videoclip de pe YouTube: Părere personală:E super fire, a scos Aerozen clipul ala blanao + piesa ❤️ Notă acordată:9 Conține limbaj vulgar? Dacă da, în ce proporție? (mică / medie / mare):mica
  11. Nume: Tupi Rank-ul deținut: Leader Membrul care primește amenda: SenJkoL Numărul amenzii: 6. Greșeli anunțare pentru testele licențelor sau orice anunt atat pe [/f] cat si pe [/sx] (Prima abatere amendă, apoi Faction Warn) - 25.000$. Dovada: https://imgur.com/a/5sQeKuO Alte precizări: Ai la dispoziție 48 de ore să plătești! După 24 de ore amenda se va dubla!
  12. ValiKHAN

mam inscris
  13. zL RobertOwN

Luni, 26.08.2019 avem 3/4 waruri: Sounthern Pimps-The Tsar Bratva 14:00-14:30 Red Dragon Triad-Sounthern Pimps 14:30-15:00 Sounthern Pimps-The Tsar Bratva 15:30-16:00 Prezență maximă la war, se face EVIDENTA. Job obligatoriu: Arms Dealer. Se accepta doar invoirile pana la ora 13:00. Nu accepta invoiri pe motive banale.
  14. ValiKHAN

Hai cu zilele comunitatii
  15. ValiKHAN

Welcome
  16. Sheghy

Salut! Aceasta fuziune face ca playerii sa fie mult mai interesati de joc, sansele in factiuni cat si clanuri sunt mai mici, raportu se face mai usor datorita nr ului de playerii.
  17. @DonyXL,jucătorul J0hNnY o să fie adăugat pe Blacklist cu 2/2 Avertismente pentru Death-Match excesiv.
  18. TLG Vlad

19. D a n

Nick-ul tau: D[a]N Rank: 4 RPG Bar (cel mic al celui care doriti sa-l puneti pe Blacklist): Motiv: Jigniri usoare Dovezi: https://imgur.com/a/6uUOFL1 Alte precizari: Sal
  20. South Silviu

Salutari. Bun venit celor de pe 3. Pana acum vad ca este totul frumos, ma bucur ca am avut norocul sa gasim jucatori de treaba. kisses
  21. GokuSan

Salutari dragii mei si bine v-am gasit !
  22. * Nume: Shawy * Rang: 2 * Data sedintei: 25.08.2019 * Lipsesc din motivul: Sunt plecat la ziua unui prieten, nu stiu daca o sa pot ajunge. * Alte precizari?: -
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.