Jump to content

Sezonul 2 de Maraton a început. Detalii aici

Cartea Recordurilor pe sa-mp a revenit. Mai multe detalii aici

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ichimaru

3. FlaviusRPG3

@South Superpig inactivitate acceptata.
  4. A8KID

@vasilicaCostin c ererea ta DE INTERVIU o Fost acceptată . Pentru a susține interviul, citează un membru din Reporteri știri Clasament 3+. Numar int erviu : 5067.
  5. ADRIAN ROYAL

Nick: ADRIAN_KING  Rank: Vanguard (5) Ma învoiesc la: Sedinta / Antrenament / War: War Data activității: 24.05.2019 Motiv: Mi-au oprit shakalii netul. Numarul de invoiri din aceasta saptamana: 2/2 Alte precizari: Scuze dar nu am ce să fac..
  6. AndreiiRPG2

Nick: Andreii Rank: 2 Activitatea la care te invoiesti (Sedinta / Antrenament / War / Evidenta War / Alta activitate): war Motivul invoirii: Încă nu am rezolvat problema cu PC-ul. Data activitatii la care nu poti veni: 24.05.2019 Numarul de invoiri pe aceasta saptamana(x/2): 2/2 Alte precizari: Bafta
  7. vasilicaCostin

Nick: ($)TRAVESTITU($) RPG Bar (mic): Nick-ul celorlalti participanti (daca exista) RPG Bar (mic) al celorlalti participanti (daca exista) Alte precizari:Multumesc
  8. BoDoSeLLL

Nume: BoDoSeLLL.[x] Ziar scris in data de: 24.05.2019 Ziarul a fost aprobat de: Ailime Ziar (poza): https://imgur.com/a/R8hgoEV Alte precizari: Mersi.
  9. Opak RPG2

Eu am editat pozele, dar nu foarte mult deoarece atunci nu mai editasem o poza de ceva timp.
  10. Socru

Nick: Raul.c Rank: 2 Activitatea la care te invoiesti (Sedinta / Antrenament / War / Evidenta War / Alta activitate): war. Motivul invoirii: Sunt la munca si nu stiu daca ajung sigur. Data activitatii la care nu poti veni: 24.05.2019 Numarul de invoiri pe aceasta saptamana (x/2): 1/2 Alte precizari: baftă.
  11. Byonic

Nick:JadorONEMANARMYRank:1Vreau sa ma invoiesc de la: WARS.Motivul absentei: Nu sunt acasa sunt la bunici pana maine.Data activitatii: 24/05/2019Numarul de invoiri facute in aceasta saptamana: 2 / 2Alte precizari?: Mersi, bft la war! Quote
  12. Voicu Valentin

Nick: Voicu.Valentin» Rankul detinut: 7 (Leader) » Numele celui sanctionat: CaDe3» Data cu pricina: 24.05.2019 » Sancţionat cu (Amenda / Avertisment / Faction Warn / Demitere : Faction WARN» Motiv: Apropouri rank-up (reclamatie PM)» Dovada (optional, dupa caz): Poza extrasa din PM : https://imgur.com/a/W2Uj8sh» Alte precizări: Invata sa ai mai multa rabdare!
  13. Un nou topic a fost postat: SF School Instructors ► Evenimente / Events Pe data de 25.05.2019 va avea loc un eveniment OBLIGATORIU în cadrul facțiunii în valoare de $500,000, evenimentul va fii organizat în Training Room. Cine nu poate participa este rugat să posteze o cerere de învoire în topicul SF School Instructors ► Învoiri şedinţe & activităţi / Meetings & Activites Absence Request
  14. South Merisor

Fiindcă am creat azi un nou topic ce constă în evenimente săptămânale, misiunea din această săptămână a fost amânată pe Luni (27.05.2019).
  15. AimWopes

Nick:Wopes.NuDauFVR Rank:6 Mă învoiesc de la: / war Data: 24.05.2019 Motiv: Plouă si nu merge netul, poate nu ajung Numărul de învoiri din aceasta saptămană:1/2 Alte precizări: Telekomu vieții, bft wars
  16. Nick:AlB3RT0. Level: 70 Rank: 2 Mă învoiesc de la: War Data activităţii: 24.05.2019 Motivul: sunt ocupat. A câta învoire pe această săptămână este?: 2 Alte precizări: succes lupii mei la war
  17. AndreYolo

Nick:ENZOSENPAI Rank:1 Mă învoiesc de la: sedinta / antrenament / war:war Data:24.5.2019 Motiv:Plec la foibal cu baietii, jucam la cojoasca Numărul de învoiri din aceasta saptămană:1 Alte precizări:Bafta la war pestilor.
  18. MraCCenTKIA

Nickname: MarioFENOMEN Rank: 1 Data: 23/05/2019 Dovada: https://imgur.com/a/ggjwqlu Motivul: evidenta Alte precizări: M-a rugat sa-i pun eu amenda ca el nu are timp ca munceste.
  19. ► SF School Instructors - Evenimente / Events ◄ În acest topic, doar Liderul SF School Instructors va posta evenimente săptămânale din cadrul facțiunii. Evenimentele organizate sunt obligatorii, cine nu poate participa este rugat să posteze o cerere de învoire în topicul SF School Instructors ► Învoiri şedinţe & activităţi / Meetings & Activites Absence Request Premiile evenimentelor o să fie alese în funcție de eveniment, acestea pot fii: raport opțional/înjumătățit în săptămâna curentă, sumă de bani între $250,000 - $500,000; permisiunea de a purta orice skin în acea săptămână, etc. Data şi ora evenimentelor va fii anunţată în topicul SF School Instructors ► Anunţuri Importante / Important Announcements Evidenţa va fi postată aici şi în topicul SF School Instructors ► Statistica şedinţelor & activităţilor / Meetings & Activites Statistics Sancțiuni: Cine lipsește de la un eveniment obligatoriu fără cerere de învoire sau deranjează evenimentul va fi sancționat în felul următor: Prima abatere: amendă $30,000 A doua abatere: Avertisment Verbal și amendă de $30,000 De la a treia abatere în sus: Faction Warn. Deranj eveniment: Faction Warn. Amenda trebuie plătită în maxim 24 de ore, în caz contrar veți fi sancționați cu Faction Warn. Model de postare Nume: Tip eveniment: Membrii prezenți: Premiu: Data și ora: Alte informații:
  20. South Example

Ms, nu faceti si voi semnatura de aia? in PS
  21. Învoire acceptată, nu mai accept nimic, vă aștept diseară la war.
  22. South zeEk

23. Elena

Nume: Elena Rank: Leader. Data la care s-a sustinut testul: 24/05/2019 Numele candidatului: [.]Ana Rezultat proba teoretica (x/3): 1/3 Rezultat proba practica (x/10): 8/10 Rezultat final: In asteptare. Alte precizari: -
  24. South zeEk

1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.