Jump to content
bZDrag0s

• LS Police Department - Sugestii / Suggestions

Recommended Posts

Numele ofiţerului: [email protected]@N
Rank-ul ofiţerului: 5
Sugestia / Sugestiile: Propun ca sa existe o lista cu roburie date in ziua respectiva o comanda gen /roblist la care sa beneficieze doar rank5+

Propunere respinsa! 1 - La ce ne-ar trebui asa ceva?

2 - Nu vad la ce ar ajuta asta.

3 - Nu sunt scripter si nu pot face asta. Ai pe rpg1 server suggestion si propui acolo chestia asta.

Topic Re-deschis. Astept propuneri. Daca nu prea postati se inchide topicul automat.

Nick: Carn

Rank: 4

Suggestion: Make training / road / swat leader, just in-game not on forum!

O sa ma gandesc la asta. Astept si alte propuneri.

Rank: 4 (LSPD Lieutenant)

Suggestion 1: There should be changes few changes! There should be minimum activity report for rank-up!

Rank 2 = 2 activity report

Rank 3 = 6 Activity report

Rank 4 = 12 activity report

Rank 5 = 20 activity report

If a player doesn't have these many activity report posted, he should not be given rank-up, this is how its done in rpg1, thought we can apply it here too!

Suggestion 2: Make SWAT / Roads / Training leader, to make faction more active and players will be given some opportunity to prove themselves!

@@Carn, Suggestion 1: I'll be care with this aspect. Thank you!

Suggestion 2: I dont know if this is a good ideea. I'll think at this ideea.

Rank:4

Suggestion: When a players makes double points than he is expected like 9(50 points SWAT and i make 100 points) From Activity report #1 skip 1 and jump activity report #3

@@Carn, This rule exist.

Numele ofiţerului: DaniDaniel
Rank-ul ofiţerului: 1
Sugestia / Sugestiile: Propun sa se scoate regula de a confisca permisul doar daca are level 7+. Ar putea fi inlocuita cu level 2+. Ajuta mult la raport.

@@DaniDaniel, Propunere respinsa! Regulamentul este regulament si ramane asa.

Si prin chestia de la level 2 sa confisti permisul, o sa pierdem foarte multi playeri si nu accept asa ceva.

Nick: CarN[sEX]

Rank: 4

Suggestion: Make 2 new positions!

-Trainer

-SWAT Leader

Its good for the faction! Members will like it, im sure!

@@Carn, O sa ne gandim la ceva tot in acest gen. Momentan propunere respinsa. O sa discutam duminca la sedinta cateva mici schimbari pe care vreau sa le fac.

V-am redeschis acest topic ca să vă exprimați ideile legate de facțiune, respectați modelul de postare și nu face posturi aiurea aici. Cine postează aiurea va fi sancționat cu FACTION WARN!

• Upvote 1

» Numele ofiţerului: KoRe
» Rank-ul ofiţerului: 2
» Sugestia / Sugestiile: 1.Avand in vedere noul update si ca pozele cu [/q] de pun la raport eu zic sa se faca la raport inca un rand numit "Wanted care dau quit; Quit" etc. cum decide liderul unde se vor punde doar pozele cu /q. Ar fii mai usor si pentru noi si pentru lider cand le corecteaza.

2.De la rank 2+ dupa ce un membru isi posteaza raportul sa poata schimba jobul, in unul legal desigur si sa il schimbe pana Duminica 23:59 daca nu FW. ;)
» Alte precizări: Stiu ca va place!! :D Astept Recompensa!! =]]]]

Edited by GS KoRe
  • Upvote 1

@, prima propunere am s-o discut cu un admin, dar cea de-a doua este exclusă. Libeer la job-uri o să aveți mai rar. O să vă anunț eu când. Oricum apreciez că ai avut curajul de a face o sugestie.

• Upvote 1

» Numele ofiţerului:RobyBossu

» Rank-ul ofiţerului: inca nu am intrat in factiune

» Sugestia / Sugestiile:1 Propun sa fie adaugat un tanc pentru membri cu rank mai mare ca sa poate prinde robberi mai usor

>>Alte precizări:sper sa va placa idea si scuze ca am postat din inainte sa intru in factiune

@, o astfel de sugestie nu se face aici. Poti face sugestia aici cand propuneriile sunt deschise.

• Upvote 1

News:

Datorita update-ului adus serverului (v5.6.2), am luat cu totii la cunostinta detaliile despre job-ul Car Jacker si facilitatile pe care acesta ni le aduce.

Conform deciziei conducerii, toti membrii Los Santos Police Department au oportunitatea de a detine job-ul Car Jacker pentru a se bucura de sistem timp de o saptamana.

Aceasta decizie este valabila in perioada 17 iunie 2014 - 24 iunie 2014 inclusiv. Aveti mare grija cum va impartiti timpul si pentru raportul de activitate. (Nu sunteti scutiti).

Mult succes!

Like this ,

All members of the Los Santos Police Department have the opportunity to hold the Transporter job to enjoy for a week. ?

• Upvote 1

@, suggestion rejected.

1. The cops can`t have illegal jobs.

2. The cops have to practice Detective job.

• Upvote 2

Numele ofiterului:levi99

Rank-ul ofiterului:1

Sugesti:Ar fi bine sa fie adaugata amenda si pentru cei de level 1 ca nu ai putem amenda,deci pot face orice:pot avea materiale si pesti fara licenta si multe altele si nu le putem da amenda.

Alte precizari:Multumesc

@, la level 1 nu pot deține pești sau alte obiecte, propunere respinsă.

• Upvote 2

» Numele ofiţerului:levi99
» Rank-ul ofiţerului:1(Officer)
» Sugestia / Sugestiile:1.M-am gandit ca de Craciun(25 dec.)sa facem o defilare cu masinile factiunii pe o ruta care cuprinde toate cele trei orase si este circulata.

2.Am putea face asta impreuna cu celelalte departamente.
» Alte precizări:Multumesc de atentie.

• Upvote 1

@, propunerea ta este bună, doar că această actvitate presupune multă organizare, cu admini etc. Este prea complicat.

• Upvote 2

Am decis sa redeschid acest topic. Daca postati aiurea si nu respectati modelul, veti fi sanctionati.