Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Jos V3n0n si Moratea


F4L Oasis9

Ii mai vreti pe V3n0n si Moratea in politie?  

32 members have voted

  1. 1. VOTATI

    • Da
      13
    • Nu
      19


Recommended Posts

Am deschis acest topic deoarece multa lume se plange ca cei 2 nu stiu ce inseamana predare, dau wanted aiurea sau te predai la un alt cop iei vin repde si iti dau arrest. Multa lume sta la jail gramezi de secunde mai ales ca iei nu stiu ce inseamna predare...Au o gramada de posturi dar Loloz crede ca iei fac bine :| dar nu stie situatie + ca in ss nu se vede tot mereu ;). Deci am facut topicu asta ca sa vedem daca noi( cei care ii stim pe acesti 2 copi ca nu-si fac treaba bine ) inpotriva la cei care cred ca fac bine

 

NU TREBUIE NEAPARAT SA POSTEZI! dar daca vrei poti posta...

 

 

Nick:

Level:

Ce am de spus:

Link to comment
Share on other sites

Nick: DJ_Speedy

Level: 8

Ce am de spus: Acesti copii sunt prea ........ dau wanted in prostie moratea ma bagat de 4 ori la puscarie pe acelasi lucru moratea si cu v3n0m nu te intrb daca te mai predai direct KILL asta inseamna foamne de sa se ia masuri X( nu ai mai suportam pe acesti 2 copii

 

acesti COPii au doar 8-9 anii sunt 1000000% sigur

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: ManueL

Level: 11

Ce am de spus: Da Moratea asta exagereaza foarte mult cu wanted aiurea si si arest .. Venon nush nu la-m vazut sa dea chiar asa wanted aiurea da moratea asta exagereaza foarte foarte mult cu bani numai atat stie $-)

Acum cateva zile mam dus sa ma predau la The joker si vine in undercover si ma omoara $-)

JOS CU EL(Cu moratea )

Link to comment
Share on other sites

Nick: [DeAgLe]Shlomy

Level: 12

Ce am de spus:

1.Trebuia sa faci altfel de votting....deoarece poate cineva are ceva doar cu v3n0n,nu si cu moratea!

2.Eu cu moratea ma inteleg foarte bine,si nu cred ca e genul de om mort dupa bani,fomist...etc

3.Cat despre V3n0n,mereu se oftica(ex: deagle event,daca l-ai omorat zice repede ca ai cod etc) si asa face si cu playerii,nu stie sa dea arrest...poate nu stie comenzile,nu stiu /:)

4.Parerea mea e ca ar trebui sa faci votting pt amandoi separat--->1 votting pt v3n0n si unul pentru moratea,pentru ca eu daca vreau ca v3n0n sa ramana si moratea sa plece sau invers cum fac?dau acelasi vot pt amandoi?....Doh!

5.As vrea sa luati in considerare ca nu am nimic nici cu v3n0n,dar nici cu moratea... .Dar mai apropiat imi este Moratea(ca prieten) ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sm00ke

Level: 16

Ce am de spus: JOS CU MORATEA..asta merita doar civil..e un #CENZURAT#,da wanted aiurea,JOS CU MORATEA,

V3n0n MERITA sa fie COp.nu am nimik de reprosta in privinta lui.ma inteleg foarte bn cu el

Link to comment
Share on other sites

Nick:crystyanos

Level:7

Ce am de spus:venom si moratea daca te vede ca esti singur iti da wanted mi mia dat ieri wanted pt drugs si io abia intram in joc si nu stiu de predare azi am luat awnted si am zis ma predau de 3 ori si el a tras cu ak47

 

Link to comment
Share on other sites

:))) hai ca ii misto topicul imi place =)))

dj seby : tu vb wa tu vb de noi ca avem 8 -9 ani dat tu cat ai ? mia bine zis tu ai 2 - 3 ani , cand te-am omorat eu wa :)) poate cand ai dat crash sau asa deci nu mai minti si acm hai scoate-te

slomy : cand m-am ofticat eu la evnet si ce daca zic are bug codat asa ziceti si voi ca va esti ciuda wa salam nu mai vb de mine mai bine vb de tine . Nu ai habar de nimic wa te dai si tu acm in spectacol si esti si tu un copil de 4 - 5 ani dute ma ca ti se raceste grisuletul !!!

crystyanos: in primul rand eu nu imi iau niciodata ak47 imi iau m4 il al doilea rand imi place cum minti in al treilea rand nu am cum sa iti dau wanted pt drugs dac anu iti dau frisk si nu am cum sa iti dau wanted chiar cum intrei pe srv doar daca ai dat crash. deci lasa minciunile pt alcineva acm 2 zile te-ai milogit pe me de am crezut ca mor paan ti-am dat 10k deci hai pa

 

topicul ii facut aiurea !!

Link to comment
Share on other sites

:))) hai ca ii misto topicul imi place =)))

dj seby : tu vb wa tu vb de noi ca avem 8 -9 ani dat tu cat ai ? mia bine zis tu ai 2 - 3 ani , cand te-am omorat eu wa :)) poate cand ai dat crash sau asa deci nu mai minti si acm hai scoate-te

slomy : cand m-am ofticat eu la evnet si ce daca zic are bug codat asa ziceti si voi ca va esti ciuda wa salam nu mai vb de mine mai bine vb de tine . Nu ai habar de nimic wa te dai si tu acm in spectacol si esti si tu un copil de 4 - 5 ani dute ma ca ti se raceste grisuletul !!!

crystyanos: in primul rand eu nu imi iau niciodata ak47 imi iau m4 il al doilea rand imi place cum minti in al treilea rand nu am cum sa iti dau wanted pt drugs dac anu iti dau frisk si nu am cum sa iti dau wanted chiar cum intrei pe srv doar daca ai dat crash. deci lasa minciunile pt alcineva acm 2 zile te-ai milogit pe me de am crezut ca mor paan ti-am dat 10k deci hai pa

 

topicul ii facut aiurea !!

 

 

Frate se vede dupa scris si in primu rand nu sunt DJ SEBY cii sunt DJ SPeedy si se vede ca ai 8-9 anii

Link to comment
Share on other sites

Nick:[Ro]Anakin

Level:8

Ce am de spus:Jos cu Moratea , din cauza acestui jumatate de buletin am loat ban 7 zile : mi-a furat masina mea si cand am loat-o inapoi bang wanted si mi-a dat 6 k sec : Parerea mea este ca Moratea sa nu mai intre in politie niciodata ca nu e capabil deloc + e cam analfabet pentru ca la level 4 s-a prins ca si-a scris numele gresit .... Vai de tine baiete !

 

in legatura cu V3nom nu am treaba , e cool si nu am avut incidente cu el ! deci Jos Moratea 4 ever si V3nom sa ramana !

Link to comment
Share on other sites

eu spun ca asta e un topic aiurea

CORECT

 

 

SI oasis nu incepe cu prostiile astea ca jucai de nu stiu cand si nu stiu ce . Terminati ADMIN inchide prostia asta , o sa inceapa cearta

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.