Jump to content

Al 2-lea trailer oficial GTA V


tyiby
 Share

Recommended Posts

Aparu' si al doilea trailer al jocului care o sa fie lansat in primavara lui 2013, probabil cel mai asteptat joc din toti anii.

 

 

parere personala? nu mi se pare cine stie ce, pe langa GTA IV, dar arata ceva mai bine.

Edited by tyiby
Link to comment
Share on other sites

Ma gandesc, oare peste cati ani o sa ajung sa joc si eu jocul asta ? :))

Gasesti pe okazii PC cu 12-15 milioane pe care merge GTA V garantat :- PC-urile nu-s asa scumpe..

 

problema e: cand o sa apara si o versiune pentru PC?

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare genial trailer-ul...nu mai pop astepta jocul...

Chiar daca nu o sa-l pot juca...ma voi uita pe youtube la walkthrough-uri cu placere :D

 

@tyiby nu cred ca va fi lansat pentru pc, R* vor sa castige mai multi bani, R* cred ca daca nu il scot pt pc vor scapa de piratat => noi vom cumpara jocul...eventual o consola, insa cred ca nu au auzit ca se pot pirata si consolele...

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare genial trailer-ul...nu mai pop astepta jocul...

Chiar daca nu o sa-l pot juca...ma voi uita pe youtube la walkthrough-uri cu placere :D

 

@tyiby nu cred ca va fi lansat pentru pc, R* vor sa castige mai multi bani, R* cred ca daca nu il scot pt pc vor scapa de piratat => noi vom cumpara jocul...eventual o consola, insa cred ca nu au auzit ca se pot pirata si consolele...

Si eu tot pentru video-urile care o sa apara pe youtube il astept. o sa am ce face toata ziua.. (*)

se pirateaza mult mai putin pe console, e si mai greu.. probabil apare dupa juma de an si pe PC, cand se linistesc apele. /:)

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare foarte frumos si trailelu , si imi foarte mult cum este grafica de buna .

Se cheama trailer, nu trailelu.

Si iti ce foarte mult? /:) Lolololol.

 

PS: Trailerul asta mai e postat si in topicul principal, GTA V.

 

 

Ce pot sa spun e ca trailerul este un succes, grafica pare super, e aproape real totul. Foarte tare. Abia astept sa apara.

Edited by Euforiyia
Link to comment
Share on other sites

PS: Trailerul asta mai e postat si in topicul principal, GTA V.

 

Nu exista topic principal, cine ce topic da ca si topic 'principal'? probabil le visezi peste noapte

Edited by tyiby
Link to comment
Share on other sites

Wow that's nice i didn't see second trailer before but it's seems perfect When it come I'll be inactive in B-zone for 1-2 weeks to play it :D

Link to comment
Share on other sites

Debea astept sa apara GTA IV, pe filelist, desigur :)).

Intr-adevar un joc foarte asteptat si cred ca va avea un real succes.

 

 

Primiți avertisment amândoi, aveți warn la următoarea abatere.

Link to comment
Share on other sites

Foarte interesant acum sunt curios daca va aparea pentru PC :)

 

 

Primești 10 % warn pentru că alți utilizatori au fost deja avertizați în acest topic, lucru valabil și pentru alte persoane care urmau sau urmează să posteze în acest topic. La următoarea abatere de la regulament vei primi suspend 7 zile.

Link to comment
Share on other sites

Din zvonuri cica este un mare " update " Grang Theft Auto: San Andreas. Pe mine ma mirat faptul ca a adaugat in joc si " caini " (Sunt Dinamovist).

Bun, am vazut ca multi se bat pe tema " apare pe PC? " , da o sa apara doar ca pe la inceputul anului 2013.

Link to comment
Share on other sites

Din zvonuri cica este un mare " update " Grang Theft Auto: San Andreas. Pe mine ma mirat faptul ca a adaugat in joc si " caini " (Sunt Dinamovist).

Bun, am vazut ca multi se bat pe tema " apare pe PC? " , da o sa apara doar ca pe la inceputul anului 2013.

Scuze ca-ti zic asa, dar esti | |.

Nu e un update la SA, are doar un oras.

Nu apare pe PC la incpeutul anului 2013.

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca-ti zic asa, dar esti | |.

Nu e un update la SA, are doar un oras.

Nu apare pe PC la incpeutul anului 2013.

1.Nu ii nimic

2.Eu vream sa zic prin " update " ca este in genul..

3.Si faza cu 2013 sunt toate zvonuri pana la proba contrarie. Am zis doar asa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.