Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

FIFA 2010 demo !


Kip
 Share

Recommended Posts

Fifa 2010 demo lansat .

 

EA Sports a lansat astazi varianta demonstrativa a jocului FIFA 10. In versiunea demo puteti experimenta toate imbunatatirle jocului, avand la dispozitie 6 echipe si 1 repriza din meci.

Echipele disponibile sunt: Bayern, FC Barcelona, Juventus, Chelsea, Chicago Fire, Marseille.

Se poate juca pe toate dificultatile propuse de producatorii jocului.

Va urma un review al jocului imediat ce il testeaza si echipa noastra.

FIFA 10 Demo are 2.16 Gb si poate fi downlaodat mai jos.

 

Link Download : FIFA 2010 DEMO

Sursa : FifaPro

-------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Am jucat acum 3 Ore ... eu unu sunt Multumit !!

 

P.S. : probabil o sa va plangeti de cum se vede in meci ... Insa daca ganditi umpic dati la " Camera " si dati pe " Sideline " si va zic ca toate problemele vor fi rezolvate :) !!

Link to comment
Share on other sites

L-am jcuat pe la ora 1 ziua cam asa ... aparuse pe xbox live :) ce pot spune e splendit este mai bun ca celelalte Fifa !

Limbaj de moderator...

 

Fifa 2010 e praf,gazonul e praf rau de tot,parca e joc de copii mici

 

Inafara de tehnica,si grafica cand intri in joc restul e praf.

Link to comment
Share on other sites

Limbaj de moderator...

 

Fifa 2010 e praf,gazonul e praf rau de tot,parca e joc de copii mici

 

Inafara de tehnica,si grafica cand intri in joc restul e praf.

 

 

Frate eu l-am jucat pe Xbox ! nu stiu cum arata pe PC dar te asigur pe Xbox e foarte bun si la gazon si la tot !

Link to comment
Share on other sites

De ce ai modificat X( cand ai vorbit urat acolo ?

 

Lasa se poate verifica in logs ...

 

Dar cine esti tu frate sa intri peste topicurile mele sa ma critici , eu nu am intrat sa te critic la zona Photoshop . Am folosit si eu o propozitie care nu trebuia sa fie acolo si tu deja faci spume ... :-q

Link to comment
Share on other sites

Ai avut vreun motiv sa editezi ? Poti intra sa critici creatiile,eu nu te-am criticat,daca nu stii ce inseamna,numai folosi cuvantul.

 

Am zis ca jocul e praf,ai ceva impotriva?

 

 

Sti ce, hai gata cu acest offtopic ! Ce este mare branza ca am zis ca Fifa 2010 se "pisha" pe celelalte Fifa ? si la ce te referi sa nu folosesc cuvinte care nu stiu ce inseamna ?

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare V A R Z A, ma refer la grafica.. cere mai putin...gazonul dak te uiti la el mult te doare ochii,sincer ma asteptam la mai mult de la demo.. :(

 

 

In orice DEMO o sa vezi grafica foarte proasta ! SI la Wanted Jocul a fost asa si multe altele ...

Link to comment
Share on other sites

sincer.. nam mai jucat de mult fifa.. ma ocup de samp.. am jucat 05 , pana la 08.. 09 am vrut.. dar nam reusit.. frumos.. fifa.. imi place si jucam mult.. toata ziua.. :) faceam duele.. la fifa.. cu colegii de sc.. carei mai bun.. :) campionate.. da ma-m lasat.. poate pe viitor ma apuc iar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.