Jump to content

[MAYOR] - Lista de onoare / List of honor


BTD Capone
 Share

Recommended Posts

85aZvz8.png

În acest topic găsiţi lista foştilor primari dar şi ai unor jucători care au ajutat, prin contribuţia lor, această facţiune.

 

In this topic you will find the list of the ex-mayors but also the players that helped, with their contribution, this faction.

 

 

Primari B-Zone RPG1 / RPG1 B-Zone mayors:

  • 21Alexandrion - 1 mandat
  • FacTOT - 2 mandate
  • cows - 9 mandate
  • AdelaV. -  1 mandate(s) 
  • [F4L]Oaccc - 1 mandat(e)
  • Nicu - 2 mandate(s)
  • DeviL - 1 mandat(e)
  • Kip - 1 mandat(e)
  • EleMenTalL - 1 mandat(e)
  • Dj.Croco - 1 mandat(e)
  • Alyin - 1 mandat(e)
  • Kanye. - 1 mandat(e)
  • Moartea - 2 mandat(e)
  • DH01[nWo] - 1 mandat(e) [Foreigner]
  • XES - 3 mandat(e)
  • Blade - 1 mandat(e)
  • Nicu_Apetrei - 1 mandat(e)
  • Razvan.P - 1 mandat(e)
  • Cappalini - 1 mandat(e)
  • RounD - 1 mandat(e)
  • xDrive - 1 mandat(e)
  • [GF]Vlad. - 5 mandat(e)
  • [GF]Claudyu_tom - 1 mandat(e)
  • M4Ms. - 2 mandat(e)
  • [F4L]oTo - 1 mandat(e)
  • [GF]Lauraa - 1 mandat(e)
  • [AIM]Katzuno - 1 mandat(e)
  • Skipper - 4 mandat(e)
  • BIRDIII[ToV] - 1 mandat(e)
  • .BeeTee7[ToV] - 1 mandat(e)
  • cowS[nWo] - 4 mandat(e) [Foreigner]
  • [OG]OldNab - 4 mandat(e)
  • [uS]Kennedy - 1 mandat(e)
  • [HG]Strandy -  3 mandat(e)
  • [F4L]Andrei - 1 mandat(e)
  • [uS]Wizzle - 1 mandat(e)
  • EviL.Capone- 1 mandat(e) 
  • [AIM]SaRtOR - 9 mandat(e) [cele mai multe mandate consecutive / most consecutive terms (8)] - / [cele mai multe mandate câştigate / most terms won (10)
  • Wolf4eveR - 2 mandat(e)
  • [TE] Sir.SunnY_Alee - 1 mandat(e) [Foreigner]
  • Done[ToV] - 1 mandat(e)
  • Day - 1 mandat(e) [Foreigner]
  • Peleg - 1 mandat(e) [Foreigner]
  • uSp - 1 mandat(e)
  • HouR - 1 mandat(e)
  • Gunnter - 1 mandat(e)
  • Ragnar47 - 1 mandat(e)
  • Example - 2 mandat(e)
  • Marki - 1 mandat(e)
  • Okko - 2 mandat(e)
  • Alle - 1 mandat(e)
  • Irina - 4 mandat(e)
  • Kyo - 1 mandat(e)
  • _CoRtezZ - 4 mandat(e)
  • T.I.B.I - 6 mandat(e) 
  • [AIM]VISA - 2 mandat(e)
  • Mezen.Salaawi - 1 mandat(e)
  • Bray - 3 mandat(e) 
  • Claude - 1 mandat


Mulţumiri pentru / Thanks to:

 

  • M.Andrei - [F4L]Andrei
  • Show.
  • Marco.
  • Raines
  • FlameS
  • Teylo
  • Krysty
  • Bambuchea
  • Chevy
  • [sQ]Creative
  • aLexBz
  • [GF]Zokee
  • [GF]Relaxx
  • Xin
  • MyAir
  • Meriditional.
  • Tosti
  • Xtazy
  • Hutwsay...[zuz]
  • Azazel.[uNk]
  • BechiR.
  • Albertoy21
  • [GF]WeezeL
  • [uSa]FVI.
  • z1zStar[CN]
  • bwiNNN[CN]
  • The Tsar Bratva
  • nabz0r
  • WaeL_BelhaJ
  • UnknownX
  • BanHammer clan
  • Skipper
  • Lionz0r
  • BaniMulti
  • sExtazyOwn
  • Shadow
  • Mezen.Salaawi
  • RolexXx
  • NUSUNTMAX.
  • Vincenzo
  • G.MaN
  • PurpleKush
  • Mihay
  • IamGold.
  • Tig3R
  • Mezen.Salaawi
  • Cokemeister
  • Deniz. 
  • Robica
  • Device
  • Sn[a]k3.ThX
  • Alonso.
  • Sattine
  • LLucY
  • DroppeZ
  • AleXa27
  • FloranceViteazu
  • [DM]Mach
  • Moartea
  • Mihai..
  • .MrDragos
  • Akki

 

 

Dacă doriţi să lăsaţi un mesaj sau să comentaţi ceva referitor la activitatea unuia dintre primari sau dacă pur şi simplu doriţi să lăsaţi o vorbă bună o puteţi face după modelul următor:

 

 

 

  • Nick:
  • Facţiune:
  • Cui te adresezi:
  • Mesaj:

 

If you wish to leave a message about one of the mayor's activty or you simply want to say something kind you can do it posting using the next model:

 

 

 

  • Nick:
  • Faction:
  • Who are you writing for:
  • Message:
Edited by TLG WilliamS
Update primari.
Link to comment
Share on other sites

Nick:BlackBoy

Factiune:The Stracci Family

Cui te adresezi:Tuturor primarilor.

Mesaj:In primul rand vreau sa va felicit pentru primirea acestor functii, nu este usor sa devii primar.Din pacate eu am prins doar 4 primari : EleMenTalL ; Dj.Croco ; Alyin si Kanye.Imi pare rau ca nu i-am prins si pe restu in aceasta functie.Pana acum fara nici o suparare din partea celorlalti si din punctul meu de vedere Kanye. s-a implicat cel mai mult pentru aceasta functie.Mereu a organizat evenimente, a facut acte de caritate si sper ca va veni si cu mai multe chestii noi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Shooter

Factiune: Taxi Cab Company

Cui te adresezi: Tuturor celor care au ocupat aceasta functie.

Mesaj: Felicitari tuturor de pe aceasta lista pentru ca au reusit sa obina aceasta functie, pentru tot ce a-ti facut in perioada in care a-ti fost primar, pentru tot ajutorul acordat playeriilor cu level 2-7. Tin sa-i multumesc primarului care era in functie cand am avut eu level 2-7 pentru tot ajutorul acordat. Kanye, primarul actual, mi se pare destul de activ, organizeaza multe eventuri si se implica. Multa bafta de acuma in colo.

Edited by Shooter47
Link to comment
Share on other sites

Nick: Krysty

Factiune: News Reporter

Cui te adresezi: Kip, Dj.Croco si Kanye.

Mesaj: Dupa parerea mea, cei mai capabili primari pana in momentul actual, vorba lu' Kip: "vreau sa mai las si pe altcineva" ca altfel ramaneati primari pana se inchidea server-ul.

Link to comment
Share on other sites

Nick: mag1[c]

Factiune: National Guard

Cui te adresezi: Kanye

Mesaj: Felicitari pentru muca depusa.De cand ai fost pus in functia de primar ai muncit foarte mult,asta s-a vazut foarte mult prin event-urile facute de tine,si prin ajutorul acordat playeri-lor de level 1-7.Tin sa te felicit pentru asta si iti urez mult succes pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

Nick: kayN

Factiune: Police Departament

Cui te adresezi: Kanye

Mesaj: Multa bafta , esti un primar foarte bun, se vede ca iti dai interesu, faci event-uri cu premii mari si destul de dese.Iti urez succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick : Cranky

Factiune : News Reporters

Cui te adresezi : Tuturor celor care au ocupat aceasta functie.

Mesaj : Felicitari tuturor de pe aceasta lista pentru ca au reusit sa obina aceasta functie, pentru tot ce a-ti facut in perioada in care a-ti fost primar, pentru tot ajutorul acordat playeriilor cu level 2-7. Tin sa-i multumesc primarului care era in functie cand am avut eu level 2-7 pentru tot ajutorul acordat. Kanye, primarul actual, mi se pare destul de activ, organizeaza multe eventuri si se implica. Multa bafta de acuma in colo.

Edited by NR Cranky
Link to comment
Share on other sites

Nick: uSp_14

Factiune: News Reporter

Cui te adresezi: Kanye.

Mesaj: Felicitari pentru obtinerea acestei functii si vrea sa spun ca va descurcati foarte bine ca primare, faceti multe eventuri si da-ti bani la cei de level 2-7. Succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: CosteL28_RapiD

Factiune: Paterno Family

Cui te adresezi: Kanye

Mesaj: Felicitari pentru ceea ce faci, se vede munca ta prin event-uri , ajutor financiar pentru cei cu level mic, taxa mai mica si... multe altele. Iti urez succes in continuare, dupa parerea mea esti cel mai capabil primar dintre cei trecuti pe lista :-?.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Damian07

Factiune: School Instructor

Cui te adresezi: Kanye.

Mesaj: Felicitari pentru munca depusa, esti foarte activ, faci eventuri in fiecare zi si ii ajuti foarte mult pe cei de level mic. Sper sa o tii tot asa. Te felicit inca o data pentru tot ceea ce ai facut, ceea ce vei face de acum incolo si iti urez mult noroc mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Stinky

Factiune: Civil ma nene

Cui te adresezi: kip, croco, kanye

Mesaj: Multi cartofi pe kip, l-am prins cand era primar si facea o treaba de nota 20, la fel si croco, Kanye, tu nu stiu cum esti dar sper ca faci o treaba buna, take care

Link to comment
Share on other sites

Nick: Teylo

Factiune: Police Department

Cui te adresezi: Kanye.

Mesaj: Felicitarile mele Kanye. pentru activitatea lui de pana acum si munca depus, ai facut multe evente, faci in continuare si pentru asta te respect. Felicitari si celorlati.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [s4G]SpeedY

Factiune: Stracci Family

Cui te adresezi: Tuturor, în special Kanye.

Mesaj: Am prins doar ultimii 4 primari, nici unul nu m-a impresionat, pur şi simplu dădeau taxa celor noi şi atât, până acum; Kanye este cel mai serios primar dintre toţi şi merită respectul tuturor, pe-al meu cel puţin în are.Mult succes în continuare, sper să rămână primar, la următoarele alegeri va avea votul meu cu siguranţă.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tomyy

Facțiune: Corleone family

Cui te adresezi?: Tuturor primarilor.

Mesaj: De când s-a introdus această funcție, în fiecare zi primarul face o grămadă de event-uri cu premii avantajoase pentru jucătorii începători.

 

@ Clayton, Just.xeS și lexutzu au fost mai de mult, din câte știu.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Mr_pr0

Factiune:Paterno Family

Cui te adresezi:Ma adresez lu Kanye pentru munca sa de zi cu zi,dar si fostilor primari care au dus server-ul B-Zone pe "culmile gloriei"

Mesaj:Aveti tot respectul meu pentru munca depusa,Kanye un primar nota de nota 10,tine-o tot asa.Felicitari inca o data,cu drag Mr_pr0.

Link to comment
Share on other sites

Nick: DjSpeed

Factiune: FBI

Cui te adresezi: Kanye.

Mesaj: Tin sa te felicit pentru munca depusa pentru tot ce tine de B-Zone, esti un primar de nota 10, tine-o tot asa in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: adyTzu

Factiune: Hitmen Agency

Cui te adresezi: Kanye.

Mesaj: Felicitari Kanye ai fost un primar foarte bun care ti-ai dat interesul chiar daca multa lumea te-a invidiat nu ii baga in seama! Ai facut o treaba foarte buna Succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: GriFFyn

 

Factiune: TheCuneoFamily

 

Cui te adresezi: Kanye

 

Mesaj: Munca ta este foarte intensa ca primar observand cate ai facut pentru acest post incepand de la multimile de eventuri facute pana la angajarile unor soferi,bodyguarzi si consilier.Dupa mine esti cel mai activ si serios dintre primarii de pana acum.Tine-o tot asa si daca vei candida si luna viitoare fii sigur de la mine vei obtine un vot.Intr-un cuvant ,,Bravo,, si fii sigur ca vei fi ales din nou.

Edited by GriFFyn
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.