Jump to content

[MAYOR] - Lista de onoare / List of honor


BTD Capone
 Share

Recommended Posts

Nick: =CipiGroza=

Factiune: F.B.I.

Cui te adresezi: tuturor

Mesaj: O listă mare acolo, și încă vor mai urma. Spor la treabă, dar lăsați-o mai moale cu "pomana", că toți s-au învățat la bani mulți. Noi, jucătorii vechi n-am prins așa ceva, atâtea ajutoare, și event-uri. Toată ziua rupeam cele 3 / 3-6 / 4 : tiruri / combine / mașini de gunoi. Altceva, nu prea mai e de zis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: DanielBoyd

Factiune: News Reporter

Cui te adresezi: Kip, Kanye.

Mesaj: Sunt newbie, primul primar pe care l-am prins a fost Kip. In opinia mea, el si cu tine, Kanye, ati fost cei mai activi si chiar v-ati implicat. Chiar foarte mult. E frumos sa ai nivel 5-6 si sa primesti o suma de bani, dupa o zi intreaga de munca la ferma. Va felicit, inca odata, mult noroc in continuare! La mai multe mandate!

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeviL

Factiune: Police Department

Cui te adresezi: Tuturor

Mesaj: Eu am fost Primar şi ştiu cum e, prin acest mesaj vreau să felicit toţi Primarii care şi-au făcut treaba. O mică paranteză pentru cei care au comentat mai sus, aţi enumerat câţiva Primari care şi-au făcut treaba, iar eu nu mă aflu nicăieri. Ar fi bine să vă amintiţi ce am făcut şi eu într-o lună, două campanii şi nenumărate activităţi. :)

Edited by D e v i L
Link to comment
Share on other sites

Nick: Kanye. ( Jeffrey )

Factiune: Civil

Cui te adresezi: Tuturor celor de pe lista si jucatorilor de pe server.

Mesaj: Multumesc tuturor care m-au ajutat in aceasta functie. A fost o perioada in care m-am distrat de minune. Sper ca v-au placut eventurile organizate si restul activitatilor, inafara de cea de ieri seara. Imi pare rau pentru cei care ma cred ceea ce nu sunt si imi reproseaza mereu ca nu am un comportament adegvat. In viata mai castigi, dar mai si pierzi. Eu am pierdut de data asta rabdarea. Dar de alt fel, se putea intampla oricui. Pe final, felicit in parte fiecare jucator care apare pe aceasta lista. Isi merita locul, din plin.

Edited by Kanye
Link to comment
Share on other sites

Nick: YoshiJiro

Factiune: --- (Civil)

Cui te adresezi: Tuturor Primariilor.

Mesaj: Chiar daca nu vam prins pe mare majoritate dintre voi, pe cei care i-am vazut, si-au facut treaba foarte bine, nu este usor sa fii primar trebuie sa dispui de o suma de bani considerabila pentru evenimente. Deci, felicitari tuturor pentru munca depusa.

Edited by Yoshi
Link to comment
Share on other sites

Nick: Falaus

Factiune: Tattaglia Family

Cui te adresezi: Tuturor celor care sunt pe lista de mai sus.

Mesaj: Felicitari tuturor de pe aceasta lista pentru ca au reusit sa obtina aceasta functie, pentru tot ce ati facut in perioada in care ati fost primar, pentru tot ajutorul acordat playeriilor cu level 2-7 si un numai. Primarul actual, mi se pare destul de activ, organizeaza multe eventuri si se implica. Multa bafta de acuma incolo.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Atandu

Factiune: Civil

Cui te adresezi: Tuturor celor care sunt pe lista de mai sus.

Mesaj: Felicitari tuturor de pe aceasta lista pentru ca au reusit sa obtina aceasta functie, pentru tot ce ati facut in perioada in care ati fost prima. Sarbatori fericite tuturor!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: PopandaulX

 

Factiune: Civil

 

Cui te adresezi: Kip si Kanye. ( Jeffrey )

 

Mesaj: Cei mai buni primari...Kip stia ce sa faca cu banii, iar Kanye...nu vad ce e rau in a-ti exprima opinia in public ( Chiar daca am luat vre-o 3 FW si un warn pentru asta ).

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zarzare

Factiune: Cuneo

Cui te adresezi: Tuturor

Mesaj: V-ati descurcat de minune, chiar daca pe unii dintre voi nu ii cunsoc sunt sigur ca nu ati fost alesi degeaba, pacat ca v-ati lasat unii ...

Link to comment
Share on other sites

Nick: LauR25

Factiune: Civil.

Cui te adresezi: Tuturor primarilor.

Mesaj: Tin sa-i felicit pe toti primarii pentru munca depusa, ati facut o treaba bun chiar daca unii mai mult decat altii. Dar v-ati descurcat.Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

Nick: AzTeQ

 

Factiune: Civilians.

 

Cui te adresezi: Tuturor primarilor, dar in special Moartea.

 

Mesaj: Felicitari pentru munca depusa, ai facut o treaba excelente si succes la mai multe mandate !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Witsel

Factiune: Civil

Cui te adresezi: Tuturor

Mesaj: Va meritati locul pe lista,si va respect toate deciziile luate pentru a face serverul un loc mai bun pentru fiecare player..

Va felicit pentru munca depusa,

Link to comment
Share on other sites

Nick: RevoLine

 

Factiune: The Paterno Family

 

Cui te adresezi: Tuturor primarilor incepand de la Alyin.

 

Mesaj: Felicitari tuturor( chiar si cei care nu sunt trecuti, Moartea, DH01 ). Am apucat sa va vad cum va faceti treaba si sunteti de treaba.

Edited by GF RevoLine
Link to comment
Share on other sites

Nick: kVb_bV

Factiune: Civil

Cui te adresezi: Moartea

Mesaj: Felicitări Moartea pentru munca care o depui zilnic. Bravo și multă baftă ! Ești un primar de nota 10. Și nu în ultimul rând le dedic succes tuturor de pe această listă.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Catalin41

Factiune: Civil

Cui te adresezi: Moartea

Mesaj: Felicitari Moartea pentru tot ce ai facut , dupa parerea mea ai fost printre cei mai buni sau chiar cel mai bun. Succes in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: JohnnyRO

Factiune: Taxi Cab Company

Cui te adresezi: Tuturor,in special lui Moartea.

Mesaj: Felicitari tututor pentru munca depusa,e un job destul de greu. Moartea mi-a placut mai mult ca primar pentru numeroasele event-uri banoase . Oricum,felicitari tututor inca odata !

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.