Jump to content

[MAYOR] - Lista de onoare / List of honor


BTD Capone
 Share

Recommended Posts

Nick: Geronymo

Factiune: Barzini

Cui te adresezi: Kip si Dj.Croco

Mesaj: Au fost si vor ramane cei mai buni in aceasta functie diferenta dintre ei si restul e ca au ajutat playeri nu prieteni iar pe cei mici i-a jegmanit de bani nu fac referire la toti dar asa a fost s-au imbogatit prieteni lor, cum spunea cineva mai sus daca kip nu renunta la aceasta functie si candida in continuare el era primar si in prezent!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Silent96

Factiune: Las Venturas Taxi

Cui te adresezi: Tururor celor care se afla pe aceasta lista.

Mesaj: Felicitari! Vreau sa va multumesc pentru tot ajutorul dat playerilor de lvl 2-7, as vrea sa ii multumesc primarului care era cand erau eu lvl 2-7 din pacate nu mi-l aduc aminte.

Link to comment
Share on other sites

Nick: 3n3rgY

Factiune: Red Dragon Triad

Cui te adresezi: Tuturor, dar in special lui Kipanu barosanu care mi-a fost lider si prieten mereu.

Mesaj: Felicitari pentru tot efortul depus tuturor! Kip, esti o persoana minunata, un om de Nota 10, jos palaria. Nu pot sa nu-mi exprim respectul meu deosebit fata de tine. Tine-o tot asa!

Link to comment
Share on other sites

Nick: lexus97

Factiune: Fire & Medic Departament

Cui te adresezi: Ma adresez tuturor ! Deoarece toti au muncit mult !

Mesaj: Felicitari pentru toata munca depusa tuturor si sper ca in viitor sa se mentina acest lucru ! Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick: JonnY

Factiune: Taxi LV

Cui te adresezi: Tuturor

Mesaj: Felicitari pentru toti care au avut aceasta functie...si cat mai multe eventuri pentru cei cu level cuprins intre 2-7 sa crestem....tot sa crestem pana la 1000/1000, sa fie-n bafta noastra..si in onoarea B-Zone.

Si apropo, lipseste cineva de pe lista "Moartea"....

Link to comment
Share on other sites

Nick: [b2w]CraNe

Factiune: Sunt civil.

Cui te adresezi: Tuturor celor care sunt pe acea lista.

Mesaj: Fiecare dintre voi ati facut o treaba minunata, ati ajutat playerii de level mic, iar acestia, cu ajutorul vostru au ramas alaturi de noi pe server! Fiecare ati venit cu o idee noua in ogranizarea event-urilor si pentru asta va felicit!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Edward_Nisan


Factiune: LV Taxi


Cui te adresezi: Tuturor


Mesaj: Felicitarile mele pentru cei care sunt acolo, acest lucru arata devotamentul lor pentru aceasta comunitate. Va urez noi realizari pe viitor.


Link to comment
Share on other sites

Nick: TyKy


Factiune: civil


Cui te adresezi: [GF]Vlad


Mesaj: Vreu sa il felicit pe actualul primar [GF]Vlad ,pentru tot ce a facut pentru toti jucatori de pe B-zone si ii urez mult noroc la urmatoarele alegeri. Merita din plin!


Link to comment
Share on other sites

Nick: RoberteL


Factiune: LSPD


Cui te adresezi: [GF]Vlad


Mesaj: Vreu sa il felicit pe actualul primar [GF]Vlad ,pentru tot ce a facut pentru toti jucatori de pe B-zone si ii urez mult noroc la urmatoarele alegeri. Merita din plin!


Edited by RoberteL
Link to comment
Share on other sites

Nick: Gallardo.


Factiune: Sunt civil.


Cui te adresezi: Primarului [Gf]Vlad.


Mesaj: Felicitari Vlad, faci o munca excelenta ca primar. Iti multumesc pentru banii si eventurile pe care le faci pentru cei incepatori. Esti un primar foarte bun si sper sa fii primar si dupa urmatoarele alegeri.

Link to comment
Share on other sites

Update 05.05.2014:

 

-Au fost adaugati toti primarii din 18.03.2012 pana in prezent.

-A fost adaugat un nou logo.

-S-a mai lucrat la design.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BogdiDealer

Factiune: TTC

Cui te adresezi: xDrive

Mesaj: Nabul meu preferat pe care nu-l voi uita veci,a dat de la el tuturor,factiunii,la event-uri fara sa-i ceara cuiva.Era cunoscut si inca mai este pentru eventuriile continue de sume maxime (50.000) si mai erau asa mai speciale de 100.000.

 

Acest om nu este maret pentru ca a impartit bani,ci pentru ca a fost un om bun care inca nu ne-a uitat pe noi prietenii lui si asta inseamna ceva pentru mine :) te asteptam inapoi nab :* xDrive = cel mai tare Paramedic EVER!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.