Jump to content

Cerere Lider News Reporter


Diak

Recommended Posts

Liderul Nr ne-a parasit :( .

Eu m-am gandit ca ar fii un lucru bun sa-l inlocuim rapid .

uitati cateva dintre calitati :

 

-Ma inteleg bine cu membrii factiunii

-Stiu comenzile de lider la factiune

-Am o situatie financiara destul de buna , cu putin ajutor desigur .

 

Eu nu tin neaparat sa-l inlocuiesc pe razvan , nici mie nu imi place ca ne-a parasit dar cine o sa ne mai dea salarile ?

cine o sa ne mai impace dak ne-am certat?

trebuie sa luam solutii rapid .

nu tin sa fiu lider nr permanent , dak se intoarce Razvan , este bine primit ca lider va asigur .

Singurul lucru care nu il stiu este cum sa dau kick fara faction punish .

 

 

C-am asta e tot , acum ma puteti vota cu pro sau contra , nu ma supar dak nu ma vreti , vreau doar binele factiunii si un viitor mai bun .

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum stim cu totii Liderul nostru Razvan ne-a parasit.

Parerea mea este ca eu si cu joker ar trebui sa candidam pt ca noi suntem singurii cu rank mare,activi iar croco si cu samy cu rank mare nu prea ii mai vad pe sv.

Daca voi fi ales nu trebuia sa va faceti griji in privinta salariului.

Voi incerca sa fac pe TOATA lumea fericita asa cum a facut RAZVAN !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiam asta e cererea mea , da'i new topic si fa'ti o cerere personala . dak vrei ma votezi cu pro , dak nu da'mi contra , acuma nu imi spama mi'e cererea , fara suparare

Link to comment
Share on other sites

Blacky hai sa'ti spun o poveste .. pai lucrurile nu stau cum crezi tu , te asigur ;) in primul rand nu imi cere tu socoteala k am luat ban pt 3 warnuri si uite de ce ... dupa cum stii vladdi are 2 faction warnuri iar zero cool are poza cu vladdi facand dm la gara , acesta vroia sa'i faca post lui vladdi si zbura din factiune dar eu si cu joker abea l'am convins sa nu o faca , asa k nu ma mai priviti pe mn in rau , cum ti'am spus , lucrurile nu sunt asa cum credeti voi , credeti k dak am luat eu ban el nu poate sa zboare din factiune ? asta vreau sa stiu ? croco nu a luat ban din cauza lui ? sau ce ? oricum dak nu ma crezi intreabai pe joker si pe zerocool , dak nu ma vreti spuneti "bai nene nu te vrem pleaca !!!" si am plecat . oricum ... faceti cum vreti dar sa nu se duca de rapa factiunea ;)

Link to comment
Share on other sites

Vladi iti aduci aminte cand se ruga joker si cu diakeos de mine sa nu pun pozele cand m-ai omorat in safe zone ca te da afara din factiune ? acum vrei sa fii si lider ....din partea mea ai contra pentru ca nu stii sa te porti. Am vazut ca iar ai primit o plangere , ar fi a 3-a :-? ... Deci Alin daca e sa fie cineva liderul factiunii , Diakeos este persoana potrivita !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.