Jump to content

Autentificare în Doi Pași pe serverele de sa-mp. Detalii aici

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

karakateka

Mayor - Propunere / Suggestions

Recommended Posts

Hey...! Propun ca saptamanal sa aiba loc o activitate in fata primariei, activitate ce va fi sub forma unei conferinte de presa. Astfel, primarul sta pe scari iar playerii in strada (nefiind prezenta obligatorie), acestia putandu-si adresa nemultumirile asupra conducerii. Pot avea loc discutii in legatura cu taxele, evenimente organizate de primarie, etc.

Bafta!

, am in vizor acest lucru, deja fac intruniri cu playerii odata pe sapamana, dar vin doar sa cerseasca bani. Voi vedea sa fac ceva anuntat si pe forum.

Daca mai ai alte propuneri in legatura cu Primaria, astept sa faci un post nou. Multumesc.

Salut,

Propunerea mea este sa mai da-ti bani celor cu level mic.

Topic redeschis!

Daca veti considera ca trebuie sa schimb ceva in legatura cu primaria, folositi urmatorul model:

Nick:
Level:

Propunere:
Cu ce cred ca ar ajuta?:

Edited by B4L Undoo

Nick: FabianeL
Level: 23

Propunere: Salut, as dori ca primarul sa faca un event mai mare pe saptamana intr-o zi de duminica sau sambata nu neaparat mini-eventuri.

Cu ce cred ca ar ajuta?: Ar ajuta playerii cu o suma de bani mai mare castigata.

Edited by FaraClan FabianeL

Nick:Ricke

Level:4

Propunere:propun ca primarul sa aiba peste 2 luni jucate pa server . Mai propun ca acesta sa fie testat inainte de a fi desemnat .

Cu ce cred ca ar ajuta?:Primarul nu ar mai face disceiminari intre playeri.

Nick: ANDDY.
Level: 44.

Propunere: Sa se stabileasca o data si ora anume saptamanala in care sa se faca intalniri cu playerii.
Cu ce cred ca ar ajuta?: S-ar mai diminua nemultumirile cu taxa / event-urile.

Nick: .ReMuSeL.

Level: 21

Propunere: Sa se faca mai des event-uri pe server,ca nu sunt chiar asa de des eventuri.

Cu ce cred ca ar ajuta?: Ar ajuta playerii care nu prea au bani,si prin event-uri ar castiga si ei niste bani.

Eu as zice o suma mai mica pentru jucatorilor cu lvl 2-7 findca ei banii acestia isi cumpara arme si fac DM sau au conturi secundare si isi face bani din propriul nostru buget nu ca mi-ar fi mila da niste bani, dar stiu ca banii se duc fara rost, poate sa faceti un event, asa fara aim,speed hack etc.Lasa sa munceasca si ei cite putin la truker,distribuitor de droguri,arme ca sa eie si ei cite putin dar sa nu se bazeze pe bugetul nostru si a primariei

Edited by vania

Propunerea este "nula" pentru mine, sa spun asa.

Banii din [/viewtax], nu ii poate scoate primarul. Ei se duc direct prin [/givetax] la toti jucatorii de level 2-7.

Eu fac evenimentele din banii mei, uneori din sponsorizari.

Topic redeschis!

Daca veti considera ca trebuie sa schimb ceva in legatura cu primaria, folositi urmatorul model:

Nick:
Level:

Propunere:
Cu ce cred ca ar ajuta?:

Nick:DariusBaSS
Level:29

Propunere:De a fi taxa de 5$
Cu ce cred ca ar ajuta?:Sa aiva cei de level 2-7 mai multi bani asa cu 1$ nu se cam strang , La trucker faci o cursa si platesti

@,

Salut,

S-a votat deja taxa pe luna ianuarie, iar aceasta va ramane 1$, deoarece majoritatea considera ca jucatorii de level 2-7, nu au nevoie de multi bani pentru a-i folosi pentru a-si cumpara arme.

Nick: YeTrow
Level: 12

Propunere: Sa se faca intalniri cu player-ii in fiecare Sambata sau Duminica
Cu ce cred ca ar ajuta?: Nu stiu, dar pare interesant.

Topic inchis momentan pentru inactivitate!

Topic redeschis, asteptam propunere voastre

Nick: David123k
Level: 30+

Propunere: Sa se aleaga cetateanul ideal al lunii / saptamanii.Adica: cetateanul ideal ar fi ala care face cele mai multe donatii ( sa aiba primarul SS pt dovada ) , ala care are cele mai putine posturi facute pe numele lui in saptamana / luna respectiva, cat mai putine sanctiuni pe forum / game, cele mai mari donatii.Ori sa aleaga primarul direct acest player ori sa se adauge un topic unde playeri pot posta dovezile cu aceste donatii / etc iar primarul, alaturi de un admin sa verifice donatiile / santciunile cat mai putin etc si sa aleaga castigatorul si de asemenea sa existe un premiu de la 100.000$ pana la 500.000$ ( sau stabiliti voi )
Cu ce cred ca ar ajuta?: Playerii s'ar stradui sa ajute, sa se comporte frumos etc.

Edited by David123k

@ - Suggestion particially accepted.

Nici: Zippe

Level: 30

Propunnere: sa fie anunturi pe gov, la pretul de 30.000 $ sau alt pret, cum e pe rpg1.

Cu ce crezi ca ar ajuta?: RP

Nick:Wollfen
Level:21

Propunere: Mayor-ul este rank 6,da? Pai eu propun ca,mayorul ales in fiecare lună să își aleagă 2 playeri(Playeri random,prieteni,rude Etc.) pe care să îi invite în factiune.Aceștia ar putea da taxa jucatorilor de lvl 2-7 cand nu este Mayorul On-line si acestia sa il ajute cu activitatile.
Cu ce cred ca ar ajuta?:Mai putine neintelegeri,mai multa placere de a juca.

Nick:Shyphter
Level:52

Propunere: Propun mai multe masini la functia de primar, sa fie inca 1-2 secretari la primarie care sa il ajute pe primar si acestia sa aiba masini de la factiune, nu doar 1, inca 2 masini parcare in fata si in spatele limuzinei ar fii perfecte, masini de tip Premier sau elegant
Cu ce cred ca ar ajuta? primarul ar avea ajutoare iar ajutoarele ar putea sa il urmeze iar cand primalul se prima ar fi un fel de convoi, foarte frumos

Edited by Shyphter

Nick: .Zippe
Level: 17

Propunere: Daca tot e concursul acesta "Cel mai tare interior" sau cum se numea (laugh), sa fie un juriu, primarul + inca 2 sau + inca 4 (3, respectiv 5 in juriu, acum depinde), si acestia sa fie alesi din sponsorii oficiali.
Cu ce cred ca ar ajuta?: Ar fi mai corect asa.

@@Zippe,

Deja este ales juriul. Eu, Clauddia si Toriino, mai multe detalii in acel topic.

Nick: KappaZEW
Level: 10

Propunere: Propun ca printr-un topic, mayor-ul sa-si aleaga niste ajutoare (prin aplicatie) care sa-l ajute cu functia de mayor. De exeplu, ajutoarele sa faca diferite evenimente.
Cu ce cred ca ar ajuta?: Pai, creste activitatea mayor-ului, zic eu.

, momentan nu avem nevoie de aceste ''ajutoare''. Poate pe parcurs, cine ştie.

Edited by G h i t a

Aștept propunerile voastre în legătură cu primăria și tot ce ține de aceasta, taxe, evenimente, etc.