Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-zone TV - B-zone Cop`s


LeBron
 Share

Recommended Posts

Titlu clipului: B-zone Cop`s

Gen: Actiune

Durată: 2:53

Data lansarii: 18 Septembrie 2009

Scurtă prezentare: Niste hotii fac trafic de droguri, politia ii vede,ii urmareste,dar raman cu masina fara fuel,si ii prinde.

 

 

Link to comment
Share on other sites

on :si eu am spus ca este frumos filmuletul,chiar daca nu are multe secvente

off:imi cer scz ca fac off topic dar master,exista un site de pe care poti lua acele moduri cum ar fi http://www.gtainside.com/en/news.php !

 

Imi cer scz inca o data ca am facut un mic off topic :(

Link to comment
Share on other sites

Pentru un INCEPATOR filmul este bunicel, dar un pic cam scurt si prea putina actiune mai multa urmarie cu masinile...

GG ;)

 

Daca fac mai multa actiune cu masini se plictiseste lumea :))) si si asa fac astia spume ca se grabesc se culca ... =))

Link to comment
Share on other sites

Daca fac mai multa actiune cu masini se plictiseste lumea :))) si si asa fac astia spume ca se grabesc se culca ... =))

Gresit lumea se plictiseste cand vede ca I-) e un film care in mod normal se plimba politia :)) cand e de ceva urmarire se baga viteza la Logan :> nu se freaca menta, :-W:-@:-@ :-@ frumos...

Link to comment
Share on other sites

Frumos..dar loganurile sunt doar skinuri si filmul nu are o tema,un inceput ,un sfarsit...

 

Nu sa mai postat de 3 saptamani aici , data viitoare ai warn up .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.