Jump to content

The Tsar Bratva - Legende | Legends

RW Ramsey
 Share

Recommended Posts

Acest topic este dedicat in intregime membrilor care au reusit sa duca The Tsar Bratva pe cele mai inalte culmi.

Aici vor fi trecuti doar liderii, subliderii si membrii rank 4+ din acest gang.

Lideri:

Stefanless.

Ocaust

Antonio.Vercetty.
[TLG]Lincoln.
[uL]LeoN.
[uL]Legolas.
StarScream.
Shinee

NimaR.

Evil32

men.Tos

[mR].Mihaittzaa

Krassnaya

[b4L]Gates

Floryn

PeTiC3l

Stallone.

Shakal.
Sorynn

[AIM]AdytZZa.

[AIM]Sonny

MoTaN.

MGK

Codrutz

VenomOwn

JokerZew

FuzzyTrick

TheDarkLordB1

Gucci.ZEW

Zed

Bestial

Andrei_Chim

Soriin.RT 

Adytza

RobertOwN

21KiNGANDY

Trifan

Sublideri:

CeaunNebunu

Daemon.Hunter

[CBN]Rossolino
DanyGoodBoy

[sQ]Coza.

Exec

[COD]Ducky.xd

James_Chole

Eshlen

Charley

Shakal.

OM3GA

Mr.Like

[AIM]SoNNy

[LORD]Alex47

ViTo_

Vulpoiu.

[AIM]Luce

JustRed

DarkFight

Dragos.

Sneck

AlyN69

Reus

AndreW..

VenomOwn

Marian_Cosmin

KopSkoot.

DonAlessyo

kLp26

Krampus.

Alex.FloryN

.StefanN

So0uNd_F0r3sT ( Shawy )

CristyanN.

xVlad.

AlexDDB

JOEFTW

DonJohn

Kron1ck ( ZolyZEW )

Gughy

Hemeroid (CristyanN)

Adrian.Zew

Bballer

[AIM]AdrianN

Denis_Otniel

Chowdy

TakqquiTo

DJFlavour

TheDarkLordB1

Takoo

DrunkOwn

Gucci.ZEW

EmReZEW

Zed

Sese

Brown

Jah(Sandu)

Olex

Redox

Zed

Kevlar 

Adrian

Evoque

Nazze

DonNarcis

S3dan 

.tudi

reding

KuKy

Gerard

Soriin.RT

Barowak 

HERMENOTIS.RTx

xTerror

SavicaBest

AdrianLegend

[Mr]AleX

Trax69

Poker

DonMario

Xannys

dadulet

Cateva cuvinte din partea fostilor lideri The Tsar Bratva:

Pakhan STalloNe:

A fost o experienta minunata sa fiu lider aici chiar daca The Tsar Bratva nu este tocmai intr-o pozitie favorabila, totusi in prima faza am ajuns la 22 de turfuri, insa n-am prins poza, in faza a 2-a am ajuns la 21 te turfuri.
http://i.imgur.com/NlE0bJe.png
Succes si bafta in continuare! Bratva all the way!

Pakhan [AIM]AdytZZa:

Am preluat aceasta factiune de cand avea 13 turfuri, iar cu ajutorul vostru, membrilor din TTB, am dus-o la 24 de turfuri astazi, 16.06.2015. Felicitari tuturor! Multumiri pentru: [AIM]AdytZZa., [AIM]SoNNy, [LORD]Alex47, [CBN}Absolute, Vertanoo32, TakqquiTo, OM3GA, .Alexandre (JKK), Sniquit, ShyPHTER, Coco51, BlackSpook, Ky[M]oM, Cristyan00B, Ra[Z]oR, Rowland, CurajJR, DarkFight, Tiron.xD, ShainnyZEW, RomaN, [AIM]RaStA, .Cristian, Mi$u666, Diego.Cortez. Cu totii au ajutat factiunea, cu mai mult sau mai putin, multumesc pentru ajutorul acordat! http://i.imgur.com/vlfkTFG.jpg

Pakhan VenomOwn:

Am primit functia de lider la aceasta factiune de cand avea 2 turfuri, iar impreuna cu multi prieteni vechi si noi am reusit sa o ducem la 24 de turfuri + 1 turf in LS in data de 22.04.2016. Felicitari tuturor si multumiri pentru:

yD9boyE.png

Jose_Miguel2(Stalin)

[AIM]Silent(Bunraku)

Eric(Skyline)

Kron1ck(ZolyZEW)

Tin sa le multumesc si celor ce au contribuit inainte si au fost aici tocmai de pe vremea de cand am luat lider: Marian_Cosmin, KaramREGELE, Kopskoot.(Felea), DonAlessyo(Rowland), kLp26, Krampus, AndreW, Stavros, Spik3, Codrutz, AresFTW, Shinto, DarkFight, Whaq, SnecK, [AIM]KeSu, MGK(Myhboy), FLO__RYN, LuceOwn, DriT, DonJohn.

Toti cei mentionati ati avut un rol important, nu neaparat in luarea orasul, dar in mentinerea teritorilor!

Sa nu uitam ca am fost singura factiune care nu s-a bazat pe membri codatii si am reusit sa cucerim 31 de turfuri, record pe RPG2 pentru aceasta factiune.

Pakhan Bestial:

Am trecut la conducerea acestei MAFII la data de 01.12.2017. La acel moment Mafia Rusa era la un moment de cumpana, o perioada dificila in aceasta Factiune. In cadrul The Tsar Bratva se regaseau decat 10 membrii care erau subjugati de dominatia Souther Pimps. Am inceput prin recrutarea de membrii noi, fara pile fara relatii am mers la CNN si am inceput sa dau Ad-uri cum ca: Mafia Ruseasca - The Tsar Bratva recruteaza membrii noi. Usor, usor am ridicat numarul de membrii la 25, dupa care la recomandarile lui Sese si Byrryandy l-am contactat pe Shahmen(Brown) si l-am invitat sa vina sa ma ajute ca si sublider, i-am dat si lui Sese sublider si asa am inceput ascensiunea The Tsar Bratva, am cucerit la data de 07.02.2018 Las Venturas-ul. The Tsar Bratva in perioada in care a fost condusa de mine adica de Bestial a avut ca si rivali celelalte mafii din celelalte doua orase pentru ca s-a impus detasat in Last Venturas.

LVMARO.png

Dupa o perioada lunga de lupte sub conducerea mea Mafia The Tsar Bratva in data de 22.11.2018 a mai reusit o data sa acapareze lumea interlopa din orasul Las Venturas si sa puna stapanire sub oras. Le multumesc tuturor membrilor care mi-au fost alaturi si fara de care nu puteam sa aduc aceasta factiune la acest nivel.

gxdMB48.png

Bestial: A venit timpul sa renunt la aceasta functie dupa 508 zile ca si Lider, felicitarile mele tuturor celor care se afla pe aceasta Lista!

Pakhan Andrei_Chim: (Golden TEAM)

Am trecut in fruntea mafiei pe data de 5.05.2019, dupa cateva neplaceri ce s-au intamplat in conducerea acesteia. Am pus lucrurile cap la cap, ne-am reorganizat si am reusit sa cucerim orasul Las Venturas, mafia avand in acel moment doar cateva turf-uri! Am reusit sa strang o brigada de mafioti mai experimentati si vechi si am reusit sa batem recordul de turfs reusit de aceasta factiune pe RPG2, adica 31 detinut de mafia lui VenomOwn. Vreau sa le multumesc tuturor care au fost aici si m-au ajutat sa stabilim noul record de turfs detinut vreodata de TTB pe RPG2, adica 42.

TTB_semnatura.png.699ff2db08fda6556f26f80a98ac37d1.png

Pakhan RobertOwN:

Am primit functi de lider la The Tsar Bratva cand aceasta era intr-o perioada foarte dificila, aceasta nu avea nici un turf.  Am inceput prin recrutarea de membrii noi, incet, incet mafia a inceput sa prinda contur  si prin putina organizare am reusit sa cucerim orasul Las Venturas dupa o merioada foarte indelungata de timp in data de 15/09/2020. Le multumesc mult membrilor care m-au ajutat. 

TTBFINAL.png.ef16634e87fae3585b60f0066708e970.png

Pakhan Trifan: (ShowTime GENERATION)

Am primit functia de lider in data de 27.03.2021. La acel moment, factiunea avea un singur turf si putini membrii. Am inceput de jos, cu putini membrii, si fara turf-uri cucerite. Insa, cu ajutorul noilor sublideri, delew0w, Poker si Sneck, am reusit sa recrutam membrii seriosi si ascultatori, cu acestia am obtinut 24 turf-uri in orasul Las Venturas  in data de 14.06.2021. Multumesc tuturor pentru ajutorul oferit! 

TTB.png.4bdf13d27fe70e986726676f8a002667.png

Cei care doresc sa le transmita un mesaj membrilor din aceasta lista o pot faci completand modelul:

Nick:

Level:

Factiune:

For english click on the spoiler

English: Those people are welcome at any moment because they helped our gang.. if you want to say them something complete the following model:

Nick:

Level:

(Faction)Factiune:

(Message)Mesaj:

Edited by Trifan
Adăugate noi legende.

*Nick-name: c0s

*Level: 23

*Factiune: News Reporter

*Mesaj/urare: Nu stiu cat de bine si-a facut treaba stefanless ca lider, ceea ce inseamna ca nu-mi pot da o parere despre factiunea de atunci, dar in schimb factiunea actuala este una foarte puternica datorita lui Antonio.Vercety. Felicitari pentru munca depusa si placerea de a face o factiune puternica! Va urez sarbatori fericite si un an nou cat se poate de bun!

*Alte precizari: .

Nick-name: serkaNNN

*Level: 7

*Factiune: Corleone Family

*Mesaj/urare: Felicitari tutuor pentru ca va aflati pe aceasta lista si chiar meritati.

*Alte precizari: Imi face mare placere sa ma aflu in aceasta factiune.

*Nick-name: Dzeu

*Level: 32

*Factiune: The Tattaglia Family

*Mesaj/urare: Sunt mandru ca ma aflu pe aceasta lista , sper ca cei care vin din spate sa vina in forta.

*Alte precizari: Mersi.

*Nick-name: [TLG]ZaNu

*Level: 35

*Factiune:The Corleone Family

*Mesaj/urare:Felicitari Tuturor celor care se afla pe aceasta lista.

*Alte precizari:Mersi.

*Nick-name: Maniak

*Level: 14

*Factiune: The Corleone Family

*Mesaj/urare: Felicitari Tuturor pentru munca depusa sa ajunga pe acea lista. Ei sunt un exemplu, de urmat, ne arata ca trebuie sa muncim si sa punem un pic de interes in ceea ce facem.

*Alte precizari: Ar trebui pusi si alti membrii in afara de sub-lideri.

*Nick-name: Matryko_afc

*Level: 14

*Factiune: The Corleone Family

*Mesaj/urare: Felicitari tuturor. Datorita voua ma simt mandru sa fac parte din Corleone. Trebuie sa va felicit ca ati adus aceasta factiune atat de sus.

*Alte precizari: La cat mai bine!

Nick-name: MrShAdoW

*Level: 17

*Factiune: Civil

*Mesaj/urare: Numai playeri buni aici :) dar sunt cativa care nu meritau pe aceasta lista :D am vz destul de bn ce au facut pt Corleone/Tsar Bratva si au lasat de dorit :*

*Alte precizari: Ma bucur ca ma aflu pe aceasta lista <3

Edited by u

*Nick-name: StarScream.

*Level: 12, aproape.

*Factiune: The Tsar Bratva (The Corleone Family).

*Mesaj/urare: Felicitari! Meritati sa fiti pe aceasta lista! Ati facut si, inca faceti (cei care mai sunt in factiune si sunt pe lista legendelor) o treaba excelenta!

*Alte precizari: Good job!

Nickname-ul tau: [rTn]Pecos

Level: 15

Factiune: Nu am una.

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor membrilor marcanti pentru aceasta factiune!

Alte precizari: La mai multi membri care sa poata fi numiti "Legende" !

*Nick-name: The_Crow

*Level: 6

*Factiune: The Tsar Bratva (The Corleone Family).

*Mesaj/urare: Felicitari tuturor celor de pe list, mai ales [TLG]ZaNu care este cel mai vechi membru.

*Alte precizari: Felicitari [TLG]ZaNu.

Nick-name: PASTORE.

*Level: 8+.

*Factiune: The Tsar Bratva.

*Mesaj/urare: Felicitari tuturor, stiu ca este extrem de greu dar as dorii din tot sufletul ca la momentul potrivit sa ma aflu si eu pe aceasta lista cu "GREII" din Tsar Bratva.

*Alte precizari: Felictiari inca odata.

*Nick-name: NaRcU

*Level: 26

*Factiune: Verdant Family

*Mesaj/urare: Respect.

*Alte precizari: Astept noi Legende.