Jump to content

Omen | SRC-Clan Drift Movie 2009


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:Omen | SRC-Clan.info Drift Movie 2009

Gen:Drifting

Durată:4:04

Data lansării:27 Septembrie 2009

Scurtă prezentare:un mic film de drifting din partea clanului SRC

 

 

 

 

 

Imi cer scuze daca nu am voie sa postez si filmulete facute pe mai multe servere nu doar pe b-zone (ps asta e facut pe 3 servere)

 

PS: urmatorul film: Prezentarea pentru rpg.b-zone.ro:7777 pe care v-am promis-o :):)>-

Link to comment
Share on other sites

ma bucur ca iti place dar cred ca am incalcat o regula ca am vorbit cu bobo dabia dupa ce am postat filmul asta pe forum asa ca inca o data sorry :-??

Link to comment
Share on other sites

Clipul e bun,dar parca subtitlul Topicului e "filme,clipuri filmate pe serverele b-zone" :-? nu vad pe nicaieri s-a scrie B-zone.

 

 

 

mi-am cerut scuze si lui bobo la fel daca voi nu cititi mai sus ce sa va fac am vorbit cu bobo dabia dupa ce l-am postat oricum nu fac reclama la nimic asa ca nu prea conteaza si daca am timp pana vineri termin filmul de prezentare pentru b-zone

 

 

PS:melodia e

 

The Podigy - Omen

 

am scris la sfarsit in credite.....

Link to comment
Share on other sites

calitate filmului lasa de dorit

 

 

 

!??!!??!?

 

e true hd (ca la camerele video de la stiri) 720pt ce-a mai mare calitate pe care o poate face sony vegas-ul......si tie nu iti place calitatea......ma rog.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.