Jump to content

B-Zone TV - Zombie


SnickerS
 Share

Recommended Posts

Titlu clipului: Teritoriul Zombie [DEMO]

Gen: Horror

Durată: Unknow

Data lansarii: September 27, 2009,92:27 PM

Scurtă prezentare:Un demo al filmului pe care il pregatim saptamana aceasta,mai multe veti afla :) cand apare totul.

 

 

Inca Odata: Nu ESTE TOT FILMUL

Edited by Alin.MaesT
Link to comment
Share on other sites

nu mai postati linkul filmului deoarece IPB nu suporta linkurile youtube, postati codul html adica ce scrie la "embemed" in dreapta filmului :-$

 

poftim "bre" asta e filmul tau:

 

 

PS: e tare :P

Link to comment
Share on other sites

auzi va rog eu mult de tot nu mai faceti scrisul si chatul cu announce de la youtube pentru ca arata naspa de tot :| daca vreti va invat eu cum sa bagati textul in film direct atunci cand il faceti numai, numai faceti asta va rog eu mult de tot :|

Link to comment
Share on other sites

auzi va rog eu mult de tot nu mai faceti scrisul si chatul cu announce de la youtube pentru ca arata naspa de tot :| daca vreti va invat eu cum sa bagati textul in film direct atunci cand il faceti numai, numai faceti asta va rog eu mult de tot :|

Bine ma crezi ca asta nu stim :D Dar cand spun ceva de unde sti ce player vorbeste.

Link to comment
Share on other sites

Bine ma crezi ca asta nu stim :D Dar cand spun ceva de unde sti ce player vorbeste.

 

 

poftim un exemplu

 

aici toti au inteles care au vazut filmul :| si iti pot arata sute de astfel de exemple :P

Link to comment
Share on other sites

hmmmm... tot ce pot spune este :" bravo baieti,sunt foarte tari ambele videoclipuri,si mai asteptam astfel de video " :X snickers cand apare full la ala cu zombye ???angel,cand apare prezentarea bzone ?:X

Link to comment
Share on other sites

Filmul va aparea in curand...Si va fi mult mai SCARRRRy, cat despre linkurile cu youtube "IPB suporta linkurile youtube" din cate stiu eu de la varul meu, mi-a spus. :P

* Si multumim celor care ati urmarit Trileru si va placut! *

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.