Jump to content

Denominare / Denomination


Mastertrap21
 Share

Denominare / Denomination  

462 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord cu solutia denominarii ? Do you agree upon the denomination solution ?

    • Da / Yes
      340
    • Nu / No
      122


Recommended Posts

Tot staff-ul e de aceeasi parere ca ar trebuii implementat acest update din simplu fapt ca ar iesii profit mare din donatii. Daca sumele s-ar micsora cu doua zerouri la sfarsit, categoric vor urma multi, dar foarte multi donatori care doresc sa prinda locul 1,2 si 3 in topul oamenilor bogati de pe server. Ca stii cum e treaba: Daca nu esti smecher in viata reala, macar intr-un joc sa fii.

Cei cu capul pe umeri, au spus contra. Cei care n-au prins prea multe cunostinte asupra b-zone-ului, au spus pro. Cei din staff, au spus pro, motivul il vedeti sus. Cei care doriti sa fiti si voi de aceeasi parere cu adminii, spuneti pro. :)

M-am convins ca sunteti usor de influentat unii dintre voi.

Link to comment
Share on other sites

Contra. Nu`mi place... frate, la 100k sa fie 1$ ? E aiurea. Heal cu un $ cum mai dam ? cu 0,01 $ ? :|. In fine, voi decideti, nu noi.

Tot staff-ul e de aceeasi parere ca ar trebuii implementat acest update din simplu fapt ca ar iesii profit mare din donatii. Daca sumele s-ar micsora cu doua zerouri la sfarsit, categoric vor urma multi, dar foarte multi donatori care doresc sa prinda locul 1,2 si 3 in topul oamenilor bogati de pe server. Ca stii cum e treaba: Daca nu esti smecher in viata reala, macar intr-un joc sa fii.

Cei cu capul pe umeri, au spus contra. Cei care n-au prins prea multe cunostinte asupra b-zone-ului, au spus pro. Cei din staff, au spus pro, motivul il vedeti sus. Cei care doriti sa fiti si voi de aceeasi parere cu adminii, spuneti pro. :)

M-am convins ca sunteti usor de influentat unii dintre voi.

Nu imi vine sa cred ce puteti scrie... 100.000 = 1.000 $ pentru ce dai tu contra aiurea.

c0s daca taceai filozof ramaneai.

Parerea mea este PRO o idee foarte buna pentru ca, preturile etc ar fi mai reale si role-play.

Edited by S c a r f a c e
Link to comment
Share on other sites

Cu 78.000.000 $ sa zicem ca iti poti cumpara un Washington de la DS (e 75.000.000 $) si mai ramai cu 3.000.000 $. Dupa denominare iti vei putea cumpara cu noii bani, 780.000 $, acelasi Washington care va costa 750.000 $ si vei mai ramane cu 30.000.

 

 

 

Cele 2 zerouri se taie din absolut tot, nu doar din banii vostrii.

 

Iti dai seama ca va fi total descurajant pentru un incepator, sa vada ca in loc de 15.000 $ la total.. bani ce-ti sunt dati la inceput, are doar 150 $. Toata treaba asta, e cam lipsa de ocupatie parerea mea.. Sa mai muncesti la ferma / garbage / trucker ?! Nici vorba.. te chinui ca un sclav, pentru ce.. sa vezi la sfarsit ca vei primi 20 $ amarati.

Da, pentru " B-Zone - clienti " e foarte bun update-ul.. ca acum pana sa ajungi la suma maxim admisa, ai de bagat multi " euroi " fratioare..

Zici ca in real life, in 2007 s-au taiat patru zero-uri.. ce legatura are asta cu GTA omule ? E DOAR UN JOC, pentru Dumnezeu !

Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama ca va fi total descurajant pentru un incepator, sa vada ca in loc de 15.000 $ la total.. bani ce-ti sunt dati la inceput, are doar 150 $. Toata treaba asta, e cam lipsa de ocupatie parerea mea.. Sa mai muncesti la ferma / garbage / trucker ?! Nici vorba.. te chinui ca un sclav, pentru ce.. sa vezi la sfarsit ca vei primi 20 $ amarati.

Da, pentru " B-Zone - clienti " e foarte bun update-ul.. ca acum pana sa ajungi la suma maxim admisa, ai de bagat multi " euroi " fratioare..

Zici ca in real life, in 2007 s-au taiat patru zero-uri.. ce legatura are asta cu GTA omule ? E DOAR UN JOC, pentru Dumnezeu !

 

 

 

Cand vad comentarii dastea' imi vine sa imi dau palme , VOI CHIAR NU INTELEGETI CA TOT VALOAREA AIA O AU BANII ? Daca muncesti la ferma pentru 20$ amarati cum le spui tu , valoarea lor sunt tot ceiasi cu cea dinainte , daca tu ai avut in cont 200.000.000$ si dupa denominare ai 2.000.000$ banii astia au aceiasi valoare ca inainte , pentru ca totu va fii mai ieftin , SE TAIE DIN TOT , NU DOAR DIN BANII VOSTRII , GANDITI DE 10 ORI INAINTE SA POSTATI AICI.

PRO , din partea mea , este un pas spre a imita viata reala mai mult , haideti sa lasam prostiile si ganditi-va ca nu va incurca cu nimic , din contra , va fii mai real.

Link to comment
Share on other sites

My friend, defapt am inteles destul de bine, dar eu ti-am explicat la ce se poate ajunge.

Daca tu acum ai 5.000.000$ avere si ai in realitate un sac de bani cu care n-ai ce face si te gandesti sa-l dai la clienti.b-zone.ro, stii la ce se ajunge?

Sunt diferiti copii care fura bani din geanta mamei, care muncesc si apoi ii arunca pe fereasta s.a.m.d., care cumpara 15-20 de Infernusuri si ajung iar la o suma imensa, dar noi ramanem cu 1Milion - Doua. Care-i boss-ul apooi?

 

Și cu ce te deranjează ce face altul cu banii săi? :) Aici e vorba de invidie; faptul că persoana care e dispusă să bage banii „mamei” o să fie mai bogat decât tine.

 

Contra

Cum ar vi sa se faca asta si in viata reala, ce logica mai are multi se chinuie la joburi sa faca 100k si noi scoatem 2x(00) si ce facem , daca basescu ar face asta in viata reala cum ar fi?

o ei logic.

 

Nu știu dacă ai scris aiurea comentariul sau dacă ești în necunoștință de cauză, dar o astfel de denominare a existat și în România.

 

 

Am răspuns majorității întrebărilor și a nelămuririlor pe care le-ați avut, așadar nu mai are rost să ținem topicul deschis pentru că începeți să o dați în alte cele.

 

Folosiți POLL-ul pentru a vota.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.