Jump to content

RPG.B-zOnE.ro Trailer 1 | Fun Trailer


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

lol daca imi aduc bine aminte tu erai cu dance 4 adica miscarile alea de striptease =], mai mult erai pe jos dar totusi dansai bine, toti ati dansat bine, chiar daca ma asculta decat [sRC]heatON si kaiAc restul isi faceau de cap, ce vrei domne vorba lui ady_torres:

 

man

faceam mai multe lucruri deodata :))

cu 1 ochi ma uitam la tv si cu unu imi jucam rolu :))

cu greu am vazut cand ai zis /dance 3 :))

 

makar a iesit mishto :)

astept urmatoru film. :>

Link to comment
Share on other sites

SEBY ERA RUPT DE LA ATATA DANS =)))

 

florinacyo ai ocazia sa apari mai mult in filmul asta la care am filmat aseara

 

mai am nevoie de cateva faze si tu pari omul potrivit, deci diseara cand vin de la scoala cam pe la 7 te chem la raport >:D<<'>

 

PS: se pare ca cineva ma ascultat si a deblocat toate posturile cu filmele voastre ar trebuii sa imi multumiti, si mie si adminului care a facut-o :)>-

Link to comment
Share on other sites

Foarte reusit :)>-

 

 

offtopic: negative ai facut cam mult spam ai postat in fiecare topic cu filme unu dupa altul, nu prea se face asa ceva :-&#036;

Link to comment
Share on other sites

Uite un video bun, cu care te poti mandri

 

offtopic:in general am ceva fani :)) 31 de friends si 25 de subscriberi si am decat 36 de filme, pana in ianuarie voi face 100 am facut pariu cu un admin dupa softpedia :))

 

 

sa il vezi pe urmatorul la care lucrez acum pentru b-zone :-&#036;

 

 

 

 

PS: primul film dupa site-ul vostru cu peste 30 de comentarii pe forum

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce te crezi asa zeu , ca folosesti Sony Vegas ,bagi 3 efecte pe film si stii sa faci setarile de la "Render As" ?

Lasa-te si numai suferi de tine insuti .

 

 

=] am auzit-o si pe asta :))

 

am zis eu cumva "sunt cel mai bun/ i am the best / moama ce filme cool fac? :))" nu am zis asa ceva:))

 

ps: ce sa zic de tine ai auzit si tu de sony vegas si ai aflat dupa net cum se face un film :-&#036;

 

eu doar am zis ca nu a mai avut nimeni ideea asta si oricum m-am hotarat sa fac niste filme pentru b-zone pentru ca era cam gol topicul cu filme :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.