Jump to content

RPG.B-zOnE.ro Trailer 1 | Fun Trailer


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:RPG.B-zOnE.ro Trailer 1 (Fun Trailer)

Gen:Fun/Party

Durată:3:08

Data lansării:3 Octombrie 2009

Scurtă prezentare:O mega petrecere/prezentare rpg.b-zone.ro

 

 

 

 

Copyright Guardian Productions ( www.guardian.lx.ro ) and :b-emo:

 

Puteti sustine Guardian Productions apasand pe butonul "Subscribe" pe contul nostru youtube.com/dskguardian sau guardian.lx.ro si comunitatea b-zone aratand si la alti ce servere tari au romanii nostri :)>-

Link to comment
Share on other sites

urmatorul film va fi ceva de actiune cu impuscaturi nu zic mai mult am sa fac mai multe genuri de trailere iar ultimul va fi un super trailer cu tot ce nu a vazut Sa-MP-ul :D

Link to comment
Share on other sites

Imi place f mult melodia (sa-mi zici numele) si sfarsitul.

 

@lexutzu rock? /:) nu se potriveste deloc ...

 

PS: Iar faceti alt film cu impuscaturi? :-<

 

 

 

nu zic toata ideea aici daca vrei tie ti-o zic ca faci parte din stafful b-zone dar nu aici pe mess daca imi dai un buzz cand ma vezi ;)

Link to comment
Share on other sites

asta a fost un fel de trailer mai exact a fost mai mult o petrecere care a iesit mai amuzanta decat ma asteptam, dar sa vedeti voi in urmatorul film de prezentare b-zone facut de mine (pe care il voi face) trailer adevarat :-&#036;

Link to comment
Share on other sites

Si eu am fost in el , eram tipa aia buna de la inceput ,

[sRC]Ninja aici !

Link to comment
Share on other sites

super tare filmu omule :X

sper ca ma chemi si la urmatoru film pe b-zone :)

ia ziceti mai ? ma misc bine ?:> ..the best dancer is here ;)

:)>-

atractia filmului am fost eu :))

ai improvizat din cate am vazut,si a iesit beton :)

te pricepi la filme guardian :)

si melodia e super tare.

Link to comment
Share on other sites

super tare filmu omule :X

sper ca ma chemi si la urmatoru film pe b-zone :)

ia ziceti mai ? ma misc bine ?:> ..the best dancer is here ;)

:)>-

atractia filmului am fost eu :))

ai improvizat din cate am vazut,si a iesit beton :)

te pricepi la filme guardian :)

si melodia e super tare.

 

 

lol daca imi aduc bine aminte tu erai cu dance 4 adica miscarile alea de striptease =], mai mult erai pe jos dar totusi dansai bine, toti ati dansat bine, chiar daca ma asculta decat [sRC]heatON si kaiAc restul isi faceau de cap, ce vrei domne vorba lui ady_torres:

 

"lasa-ma ca simt ritmul mi-a intrat in sange" =]] cat am putut sa rad la faza aia eu ma rugam de el sa i-a elicopterul sa mai aterizeze o data si el dansa de nu mai putea

 

oricum voi face un trailer adevarat data viitoare asta a fost mai mult o prostiuara mica, la care ne-am amuzat teribil, e mai mult o petrecere nu un trailer <:-P

 

so,

 

to be continued......

 

 

 

PS: la 1:53 s-a nimerit fara sa vreau, faza cu bicicleta care sare ala cu ea si ala care zice in melodie in timpul ala "that thing is flying away" :))

Link to comment
Share on other sites

BUn :)) Eu eram cuminte pe acolo spargeam :!!

 

 

Asteptam unu nou si cheamama si pe mn!

 

 

 

as fi facut ieri seara dar nu erau decat 2 admini online, din care unu era afk si unu nu era atent si am zis mai bine sa o las balta, dar am sa fac pe urmatorul azi, bineinteles daca sunt admini atenti

 

si daca nu ma mai confunda cineva cu "herodot" aka [sRC]herodot >:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.