Jump to content

Red Dragon Triad - Anunțuri importante/Important announcements


MefX
 Share

Recommended Posts

Maine, 15/08/2013 ora 14:00: sedinta, vreau sa fiti prezenti in numar foarte mare, avem unele probleme pe care tin sa le rezolv. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Edited by NoWay25
Link to comment
Share on other sites

Incepand de astazi 17/08/2013 Red Dragon Triad are un pact cu News Reporter. Membrii RDT care se ocupa de BL si protectia membrilor News Reporter sunt : 3n3rgY & AlcoluS

Orice membru al factiunii Red Dragon care are probleme cu un Reporter o sa fie demis direct, treaba este reciproca si din cealalta parte, intre noi trebuie sa existe un respect. In urma acestui pact primim live-uri simple gratis si reducere la pachetul 4.

 

Tot de astazi, de BL factiunii se ocupa : Cosmin1995 & Anndi

 

Acesti 4 oameni care se ocupa de cele 2 lucruri si va cheama pe /f sa ii ajutati, sa NU CUMVA sa fie refuzati, pentru ca cei care ii refuzati sunteti sanctionati GRAV, de la FWARN la rank DOWN .

Link to comment
Share on other sites

Maine, 19/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate

Link to comment
Share on other sites

Maine, 21/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate .

Atentie aici pentru cei cu rank 4+, care nu imi sunteti in linie la 12:50, ca ai rank 4,5 NU ma intereseaza=rank 3.

Link to comment
Share on other sites

Mâine, 22.08.2013, ora 13:30 antrenament. Acesta va ţine aproximativ o oră, prezenţa fiind obligatorie. Dacă nu puteţi veni, faceţi cereri de învoire cu motive bune.

Vă aşteptăm într-un număr cât mai mare fiind primul antrenament organizat de către mine şi Bonesaw (noii antrenori), pentru a vă lămuri cum stă treaba.

Edited by T U R N E R
Link to comment
Share on other sites

Acesta va ţine aproximativ o oră, prezenţa fiind obligatorie.

 

V-am salvat putin. Antrenamentul se termina la 14:15, cel tarziu. La 14:20 plecam la un war cu Los Santos Police Department, mai schimbam si noi activitatea, stiu ca tot DM e, dar macar nu e tot cu alte ganguri. Locatia o primiti in joc pe /f.

 

IMPORTANT: NU O SA AVETI WANTED IN URMA ACESTEI ACTIVITATI.

 

Sper sa fim destul de multi, sa nu ne facem totusi de rusine cu activitatea. In zile de war suntem multi, incercati si in restul zilelor. Macar acolo 1-2 ore.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 23/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate

Atentie aici pentru cei cu rank 4+, care nu imi sunteti in linie la 12:50, ca ai rank 4,5 NU ma intereseaza=rank 3.

Link to comment
Share on other sites

Am decis ca mâine, 24 August 2013, la ora 16:00 să organizez o activitate împreună cu facţiunea Tow Truck Company. Această activitate constă într-un „Last Car Standing" mai special. Vor fi maşini speciale, mă voi ajuta de un admin cu grad mai mare pentru a le spawna.

 

Această activitate este una facultativă, dar sper să fim cât mai mulţi pentru a ieşi ceva frumos.

 

Va fi şi un premiu, bineînţeles, dar acesta rămâne cofidenţial până la câştigarea lui. Vă asigur ca premiul nu este de neglijat !

Edited by NoWay25
Link to comment
Share on other sites

Azi, 25.08.2013, ora 14:30 antrenament (activitate speciala). Acesta va consta în ceva distractiv (event/paintball/etc), prezenţa fiind opţională. Dacă nu puteţi veni, nu este nevoie să faceţi cerere de învoire.

Vă aşteptăm într-un număr cât mai mare, chiar dacă este opţională prezenţa.

Edited by T U R N E R
Link to comment
Share on other sites

Astazi, 26/08/2013 ora 12:50 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate !

Link to comment
Share on other sites

Mâine, 29.08.2013, ora 14:00 antrenament. Acesta va ţine aproximativ o oră, prezenţa fiind obligatorie. Dacă nu puteţi veni, faceţi cereri de învoire cu motive bune.

Vă aşteptăm într-un număr cât mai mare.

Link to comment
Share on other sites

Vineri la ora 16:30 va rog sa fiti online. Vom avea un event Paintball impreuna cu cei din News Reporter.

Duminica la ora 15:00 va avea loc sedinta. Cei ce nu vor fi prezenti vor fi sanctionati.

Sambata la ora 15:00 va avea loc war impotriva celor de la LSPD, prezenta este optionala.

Edited by Vinnie
Link to comment
Share on other sites

Maine, 11/09/2013 ora 12:50 daca nu am MINIM 20 de membrii in linie nici sa nu va ganditi la /attack.Accept doar cereri cu motive bine intemeiate.

Dati follow topicului pentru a va fi mai usor sa vedeti anunturile importante !

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 14 septembrie 2013, ora 14:00, gangul Red Dragon Triad va organiza un event de tip mixt pe [/event]. Pentru sustinerea evenimentului am nevoie de minim 5-6 membrii. Premiul actual este de 15.000$. Cine are posibilitatea de sponsorizare este invitat sa o faca. Aceasta activitate este optionala, dar prezenta conteaza. Evenimentul este interesant. Va voi da detaliile necesare cand va fi necesar.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 24/09/2013 ora 18:45 daca nu am 30 de membrii in linie toti absentii fie ei si cu cerere o sa fie sanctionati cu FACTION WARN. Accept doar cereri cu motive bine intemeiate

Atentie aici pentru cei cu rank 4+, care nu imi sunteti in linie la 12:50, ca ai rank 4,5 NU ma intereseaza=rank 3.

Edited by SQ Only
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.