Jump to content

Vietnamese Boys - Anunțuri importante | Important announcements


F4L kiNNNder
 Share

Recommended Posts

Incepand de astazi, Vietnamese Boys protejeaza factiunea pasnica News Reporter

 

Acest pact de protectie consta in urmatoarele lucruri:

 

>>De 2 sau 3 ori pe zi orice membru Vietnamese Boys are obligatia sa se duca la HQ News Reporter si sa verifice daca totul este in regula.

>>Fiecare membru Vietnamese Boys trebuie sa ajute si sa respecte orice membru News Reporter si vice-versa.

>>In fiecare Duminica dupa sedinta saptamanala Vietnamese Boys o sa ne prezentam la HQ News Reporter si o sa le oferim arme pentru warurile dintre factiunile pasnice(ora 21:45).

>>Vietnamese Boys se va ocupa de Lista Neagra(Black List) a celor din News Reporter.Daca un player doreste sa plateasca black-list, poate inmana banii unui membru Vietnamese boys , cu conditia ca ulterior banii sa fie virati catre un membru News Reporter de rank 4+.

>> Membrii Vietnamese boys vor participa la activitati alaturi de News Reporter daca li se cere asta, se vor organiza si eventuri intre cele doua factiuni pentru a se face o legatura mai stransa intre membrii.

>>Membrii Vietnamese Boys , respectiv News Reporter nu au voie sa isi faca plangere intre ei, orice problema se va rezolva alaturi de conducerile celor doua factiuni.

>>Asa cum membrii sunt sanctionati pentru certuri pe /f , de acum incolo daca un membru News Reporter se va certa cu un membru Vietnamese Boys pe orice chat , cei doi vor fi sanctionati.

>>News Reporter va oferi membrilor Vietnamese Boys interviuri simple la pretul de 0$.

>>News Reporter va oferi membrilor Vietnamese Boys pachetul de 4 anunturi la jumatate de pret.

>>News Reporter va oferi membrilor Vietnamese Boys [/repair] si [/refill] la pretul de 0$ .

Edited by LL Raduku
Link to comment
Share on other sites

De AZI (
22.05.2013
) ne reluam activitatea. Ce inseamna asta?
  • Aveti obligatia de a va prezenta la toate activitatile anuntate ale familiei ( War-uri , Antrenamente , Sedinte) Lipsa de la aceste activitati va duce la Faction Warn.
  • Aveti obligatia de a realiza raportul arms( Saptamana aceasta scutiti)
  • Aveti obligatia de a fi activi si a lasa topicul de inactivitate/ invoiri in pace. Nu muriti sa intrati la activitatile importante.

Sper ca m-am facut inteles. Maine la antrenament cine nu este in hq primeste Faction Warn. Nu mai stau la discutii.

Link to comment
Share on other sites

Maine 29.05.2013 incepand cu ora 17:45 va vreau pe toti in HQ!

Cine nu este prezent pana la 22:00 primeste Faction Warn.

Sper ca ati inteles ce am zis azi la antremanent.

Link to comment
Share on other sites

Azi 31.05.2013 incepand cu ora 17:45 va vreau pe toti in HQ!

Cine nu este prezent pana la 22:00 primeste Faction Warn.

Sper sa fiti on si sa nu mai vad nesimtirea de acum 2 zile

Link to comment
Share on other sites

Ati reusit sa dezamagiti iar. Duminica 02.06.2013 ora 21:00 sedinta saptamanala.

O sa fie cea mai importanta sedinta de cand sunt lider iar prezenta este OBLIGATORIE!

Nu accept cereri de invoire , cine nu vine este demis.

Cei activi raman cei inactivi pleaca.

Link to comment
Share on other sites

Impreuna cu 2-3 colegi ( pe care i-am pus sa faca diferite actiuni.. sa spuna aleator 3 numere de la 1-10 diferite. sa aranjeze literele AML in orice mod fara a sti despre ce e vorba) am reusit sa repartizez toti rank 4

Astfel avem:

 

Mecanici

 

Griffyn

Ybu

Bvasasin

 

Arms

 

Skyntei

Kaine

PVP

[GMS]Gutmaster

 

Lawyer

 

JustThink

Mecanicul

Coza

 

*Restul membrilor cu rank cuprins intre 1-3 vor avea job arms si vor trebui sa posteze un minim de 30k materiale vandute saptamanal.

*Rank 4+ nu posteaza raport(doar raport de war) dar trebuie sa detina jobul de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Astazi la ora 17:45 ne vedem in hq!

Voi face prezenta in joc, dar si pe forum folosind topicul de raport war, in caz ca sunteti prezenti in joc dar nu postati raportul de war , consider ca nu ati participat la war

Incepand de astazi, raportul de war este OBLIGATORIU

Link to comment
Share on other sites

Vineri 07.06.2013 vreau sa fitit toti in HQ!

Cine nu este de la 17:45 la 22:00 are Faction Warn. Faceti si voi un efort sa intrati ca va bateti joc.

Unii intra si fac toata munca si altii stau degeaba.. intra la 22:00 si wow ce multe turfs..

Daca nu sunteti peste 30 vineri o sa dau FW.

Link to comment
Share on other sites

Noul antrenor Vietnamese Boys este PICONE, felicitari!

 

Aveti obligatia de-al asculta. Stie ce va invata, datorita lui trag eu acum bine in Combat.

Cine nu-l asculta, comeneaza la el MAI ALES LA ANTRENAMENT primeste FW pe loc.

Link to comment
Share on other sites

Maine ora 17:45 va vreau pe toti in HQ pentru ca avem treaba.

Nu sunt sigur ca pot ajunge de la 18:00 dar imi tine locul picone( Scoala).

Mi-a aratat de azi ce are de gand sa faca si are niste tactici foarte bune asa ca cine nu-l asculta primeste FW.

Daca picone-mi zice ca x trebuie sa primeasca fw ca nu a ascultat atunci primeste FW!

Cine lipseste de la war-uri o sa fie Demis/ O sa primeasca FW in functie de caz.

Link to comment
Share on other sites

Vineri 12.06.2013 incepand cu ora 18:00 toti aveti obligatia de a fi in HQ.

Azi ati dezamagit profund cu activitatea voastra.

Cine nu e in HQ vineri este DEMIS.

Am mai spus eu si nu prea am facut dar acum sunt mai hotarat ca niciodata sa fac curat in factiune.

Daca vineri nu sunteti sa va asteptati sa fiti civili.

Nu accept invoiri. Puteti face un sacrificiu cum fac eu zilnic.

Link to comment
Share on other sites

Maine incepand cu ora 18:00 si pana la ora 22:00 toti in HQ.

Am spus-o si la sedinta. In loc sa ne chinuim o luna mai bine facem un efort 1 zi 2 si apoi stam linistiti.

Cine nu e maine in HQ o sa fie demis. Deja am facut o mica curatenie dar urmeaza si a 2-a.

Link to comment
Share on other sites

Maine incepand cu ora 18:00 si pana la ora 22:00 toti in HQ.

Daca tot intrati macar stati la toate war.

Nu vreau sa intrati doar de dragul de a nu lua FW!

Sper sa nu dezamagiti iar...

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va anunt ca saptamana viitoare vom trage bara si voi ajunge sa iau o decizie finala.

Daca tineti la functiile voastre atunci deveniti activi si stati la toate WAR!

Rank 4+ ati devenit majoritatea niste inactivi. Nu v-am dat rank 4 sa imi stati degeaba, ati primit functia sa ma ajutati dar... nu vad ajutorul din partea voastra.

Repet cine nu devine activ isi pierde functia!!

Vineri de la 18:00 pana la 22:00 asta inseamna 4 ore va vreau in HQ pentru war.

Astazi sunteti invoiti de la orice activitate dar maine toti in HQ de la 18:00 la 22:00. Cine nu vine e demis/Rank down.

Link to comment
Share on other sites

Maine 24.06.2013 ora 14:00 vom avea sedinta saptamanala.

Tot maine intre orele 18:00 si 22:00 vreau sa fiti prezenti la war-uri.

Cine nu poate fi prezent sa faca o cerere de invoire.

Daca nu postati la evidenta war sunteti considerati absenti si veti fi sanctionati la fel ca cei care nu vin la war(cu FW).

Link to comment
Share on other sites

Astazi intre orele 18:00 si 22:00 vreau sa fiti prezenti la war-uri.

Cine nu poate fi prezent sa faca o cerere de invoire.

Daca nu postati la evidenta war sunteti considerati absenti si veti fi sanctionati la fel ca cei care nu vin la war(cu FW).

Link to comment
Share on other sites

Maine 02.07.2013 intre orele 18:00 si 22:00 vreau sa fiti prezenti la war-uri.

 

Cine nu poate fi prezent sa faca o cerere de invoire.

 

Daca nu postati la evidenta war sunteti considerati absenti si veti fi sanctionati la fel ca cei care nu vin la war(cu FW).

Link to comment
Share on other sites

Orele de war au fost modificate. Noile ore sunt 13:00-15:00.

Maine aveti antrenament la ora 14:00. Cine nu vine primeste FW.

Vineri de la ora 13:00 la ora 15:00 va vreau pe toti in HQ.

Cine nu vine si nu are cerere de invoire are FW.

Link to comment
Share on other sites

Edy27 - 24 de ore sa postezi sau sa-mi trimiti PM cu o dovada ca ai fost prezent la war-uri sau Faction Warn.

Euforiyia - 24 de ore sa postezi sau sa-mi trimiti PM cu o dovada ca ai fost prezent la war-uri sau Faction Warn.

Allecu - 24 de ore sa postezi sau sa-mi trimiti PM cu o dovada ca ai fost prezent la war-uri sau Faction Warn.

Razvii - 24 de ore sa postezi sau sa-mi trimiti PM cu o dovada ca ai fost prezent la war-uri sau Faction Warn.

Easy. - 24 de ore sa postezi sau sa-mi trimiti PM cu o dovada ca ai fost prezent la war-uri sau Faction Warn.

IoNeL. - 24 de ore sa postezi sau sa-mi trimiti PM cu o dovada ca ai fost prezent la war-uri sau Faction Warn.

 

Va pun si aici sa nu cumva sa uitati. Cine nu trimite are FW.Pm lui sheennn.

Edited by kiNNNder
Link to comment
Share on other sites

Maine intre orele 13:00 - 15:00 aveti obligatia de a va prezenta la war-uri.

Cine nu face asta o sa fie sanctionat cu Faction Warn.

Activitatea este OBLIGATORIE dar daca totusi nu puteti intra faceti o cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.