Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vietnamese Boys - Anunțuri importante | Important announcements


F4L kiNNNder
 Share

Recommended Posts

Maine 16/02/2014 la ora 19:50 vreau sa va prezentati toti in HQ pentru sedinta.


Postez de pe contul fratelui meu deoarece nu imi pot accesa contul.


Absentele vor fi sanctionate.


Edited by LeoCapone
Link to comment
Share on other sites

Astazi 01.03.2014 la ora 19:50 vreau sa va prezentati toti in HQ pentru antrenament,


NU ACCEPT CERERI DE INVOIRE, TOPICUL DE INVOIRI VA FI INCHIS, DACA AVETI MOTIVE SERIOASE IMI PUTETI DA UN PM


Absentele vor fi sanctionate.


Link to comment
Share on other sites

Maine ,3.03.2014 va astept in HQ in numar cat mai mare pentru war-uri la ora 19:50!

Cine nu este prezent va fii sanctionat conform regulamentului.

Nu accept cereri de invoire!!!

Edited by VLT No1
Link to comment
Share on other sites

In calitate de antrenor SEF:

 

Maine, va astept in HQ in numar cat mai mare pentru antrenamentul saptamanal la ora 19:50!
Cine nu este prezent va fii sanctionat cu
Faction Warn

Edited by R A Z V A N Y S
Link to comment
Share on other sites

@@R A Z V A N Y S, Am sa te rog sa nu mai postezi in acest topic fara acordul meu, aici postez doar eu sau subliderul (in absenta mea)

 

Astazi 09/03/2014 la ora 19:50 vreau sa va prezentati toti in HQ pentru sedinta,

Daca nu puteti ajunge faceti o cerere de invoire, absentele vor fi sanctionate.

Link to comment
Share on other sites

LA WAR-UL DIN SEARA ASTA VREAU CA TOATA FACTIUNEA SA FITI ON, CINE NU INTRA VA FI SANCTIONAT DRASTIC, NU ACCEPT INVOIRI DE NICI UN FEL INDIFERENT DE CAZ!



De la ora 19:50 pana la ora 22:00 vreau ca toti sa fiti prezenti.


Link to comment
Share on other sites

_______________________________________________________________________________________________________

Ieri, 03.04.2014 la ora 16:26 a fost incheiat un tratat de protectie a factiunii Tow Truck Company.

In urma acestui tratat membrii Vietnamese Boys au urmatoarele obligatii:

- Curatarea blacklistului Tow Truck Company.

- Protectia membrilor din factiunea Tow Truck Company

In schimb membrii Tow Truck au obligatia de a ne oferi repair si refill cu 1$ de ori de cate ori le este cerut.

_______________________________________________________________________________________________________

Edited by H U N T E R
Link to comment
Share on other sites

Tin sa va anunt ca sanctiunile pentru absenta la war se dau la sfarsitul saptamanii de war.


Pentru fiecare absenta war se da un Avertisment, la doua avertismente primiti FW.


Sanctiunile sunt date pentru fiecare war in parte nu pentru toata ziua de war.


Nu accept invoiri/inactivitati facute dupa activitati.


Edited by H U N T E R
Link to comment
Share on other sites

Azi 11.04.2014, va astept in HQ in numar cat mai mare pentru antrenamentul saptamanal la ora 19:50!
Cine nu este prezent va fii sanctionat cu
Faction Warn! Prezenta OBLIGATORIE!

Link to comment
Share on other sites

Maine 13.04.2014 ora 13:00 Vom avea o activitate speciala impreuna cu factiunea TTC. Sper sa fiti cat mai multi online Prezenta obligatorie!

 

I-ar la ora 20:00 V-om face sedinta Prezenta Obligatorie cine nu vine va fi sanctionat!

Edited by AIM Alynushh
Link to comment
Share on other sites

Maine 17.04.2014 ora 19:45 va astept pe toti in hq pentru war-uri (daca nu prindem o sa facem antrenament) . Absentele nemotivate vor fi sanctionate conform regulamentului

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.