Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut la toata lumea! Doamne ce prostie am facut, am vrut sa-mi bag mod, mi-am bagat si dupaia nu mio mai mers sampu. Acm trebe sa reinstalez totul. pfoaii. Infine. Bafta la comenzi!!!!

 

 

Edit: Imi dati va rog fisierul gta3 de la models? Rpd va rog.

Edited by PauL13
Link to comment
Share on other sites

Sa verificati ultimul post din topicul pentru raport. Sa ma atentionati pentru eventuale greseli. Pe la ora 20:00 dau sanctiunile.

Shobo, am văzut ca încă nu ai schimbat topicul. Săptămâna asta care e minimul de comenzi?

Link to comment
Share on other sites

Shobo, am văzut ca încă nu ai schimbat topicul. Săptămâna asta care e minimul de comenzi?

Din moment ce nu l-am schimbat ramane acelasi. Dupa ce se rezolva problema cu lag-ul o sa schimb.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti sunt _Black_ asta este contul unui prieten de al meu care nu mai joaaca si mi al dat mie o sa schimb si numele dar deocamdata nu pot cica mai trb sa astept imi faceam altu dar daca va vine sa credeti de 3 zile astept sa imi dea acel mesaj ca sa dau sa confirm inregistrarea dar nu il primesc si as ami dat el o sa ma gasiti pe numele asta

 

 

bar-000578709.png =>>20zxmpt.png

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze Paul... Nu am stiut.

 

Va urez multa bafta in continuare tuturor. Dupa regulament o sa fiu dat afara...Nasol, chiar imi placea in Taxi. Multa bafta tuturor...Ne mai vedem in joc.

Link to comment
Share on other sites

Ba frate asa o vrut dumnezeu !!! O sa fiu dat afara din prima mea factiune si ce? Bafta tuturor poate am norocul sa iau unban dar nu prea cred . Bafta la comenzi sper sa fiu acceptat aici si alta data .. Ne vedem peste 14 zile:)))))) Hai salut spor la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

:))))) Faza tare))))))))) L-am ajutat sa transfere bani de pe un cont pe CCB si am luat bani toate 3 conturi 14 zile :)))))))))))))))))))))))))))))) trasfer ilegal de bani(prima batere) Asta e na! :)):)) =)), ce sa faci 2 saptamani libere, (Ma joc Fifa:)) )

 

BAFTA la comenzi !!!

 

EDIT:

 

 

offline Timothy_Sharp TheKillerFish 13.05.2013 15:47 27.05.2013 15:47 transfer ilegal de bani(prima abatere)

79.114.19.100 Paul13 TheKillerFish 13.05.2013 15:46 27.05.2013 15:46 transfer ilegal de bani(prima abatere)

92.83.247.252 CCB TheKillerFish 13.05.2013 15:46 27.05.2013 15:46 transfer ilegal de bani(prima abatere)

 

Naspa ca o sa ies din factiune. Abia m-am acomodat

Edited by PauL13
Link to comment
Share on other sites

Nasol frate alta data nu mai face prostia asta sper ca te-ai invat minte ,Ma voi cum faceti spoiler ca vreau si eu sa fac si nu imi reuseste??

 

 

 

bar-000578709.png =>>20zxmpt.png

Edited by GF DonVito
Link to comment
Share on other sites

=)) Dar nabi sunteti.. Voi nu stiati ca se baneaza? :)) Bine ca nu se mai baneaza permanent pt transfer de bani :|

App saloooot !!

Link to comment
Share on other sites

:))))) Faza tare))))))))) L-am ajutat sa transfere bani de pe un cont pe CCB si am luat bani toate 3 conturi 14 zile :)))))))))))))))))))))))))))))) trasfer ilegal de bani(prima batere) Asta e na! :)):)) =)), ce sa faci 2 saptamani libere, (Ma joc Fifa:)) )

 

BAFTA la comenzi !!!

 

EDIT:

 

 

offline Timothy_Sharp TheKillerFish 13.05.2013 15:47 27.05.2013 15:47 transfer ilegal de bani(prima abatere)

79.114.19.100 Paul13 TheKillerFish 13.05.2013 15:46 27.05.2013 15:46 transfer ilegal de bani(prima abatere)

92.83.247.252 CCB TheKillerFish 13.05.2013 15:46 27.05.2013 15:46 transfer ilegal de bani(prima abatere)

 

Naspa ca o sa ies din factiune. Abia m-am acomodat

Si ce ti se pare tie asa amuzant?

 

Imi cer scuze Paul... Nu am stiut.

 

Va urez multa bafta in continuare tuturor. Dupa regulament o sa fiu dat afara...Nasol, chiar imi placea in Taxi. Multa bafta tuturor...Ne mai vedem in joc.

Felicitari, erai cel mai vechi din factiune.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.