Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara, prin zapada Mosul zboara ? Ni se trage de la vin, afara nu este zapada.

Alaturi de Federal Bureau of Investigation(RPG 1) va urez un Craciun plin de impliniri si sanatate! Craciun fericit!

Link to comment
Share on other sites

Shobo chiar daca nu am fost eu online in ultima vreme la olympiada sunt 100% online

Link to comment
Share on other sites

Buna ma numesc Vechiu Vasile Sorin iar cea ce doresc este sa fac parte din echipa galben LS.In joc numele meu este sorin56 si tot ce pot spune esteca cunosc LS ,conduc regulamentar si va multumesc daca ati citit... Ma puteti contacta la adresa de maill sorinvechiu@yahoo.com

Edited by sorinvechiu56
Link to comment
Share on other sites

Buna ma numesc Vechiu Vasile Sorin iar cea ce doresc este sa fac parte din echipa galben LS.In joc numele meu este sorin56 si tot ce pot spune esteca cunosc LS ,conduc regulamentar si va multumesc daca ati citit... Ma puteti contacta la adresa de maill sorinvechiu@yahoo.com

Nu se fac aplicatii aici.

Aplicatiile momentan sunt inchise.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: [RTS]Justin
  • Rank: 1
  • Data intrarii in Los Santos Taxi Company: 12.12.2013 20:13
  • Vechime ( perioada exacta petrecuta in factiune ): 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Los Santos Taxi Company?: Am FW, si unii oameni sufera de rank pe aici.
  • Cum te-ai simtit in perioada petrecuta in Los Santos Taxi Company?: Bine.
  • Estide acord sa primesti FactionPunish 60/60 in caz ca nu ai petrecut 2 saptamani in factiune?: Nu e cazul.
  • Ce ar trebui schimbat: Mentalitatea rankurilor mari.
  • Alte precizari?: Multumesc pentru ca mi-ai acordat sansa sa intru in factiunea aceasta.

 

Bai eu pe uni nu va inteleg .. pentru un fw te dai batut ? plus ca nu o fost din vina lui .. ii total vina ta .. nu era greu sa faci o cerere de job daca chiar vrei , nu poti zice ca nu se accepta cererile + daca vreun coleg , dupa cum ziceti voi " sufera de rank " faceti niste poze , care nici alea nu este greu de realizat (butonul PrintScreen de langa delete > Paint > Paste > Save As ... dupa care upload pe ceva site .. ) si dati fratilor un PM la leader/sublider sa intelegem si noi .. la ce va referiti voi ca "sufera de rank" .. apoi vedem de care parte se for da sanctiuni .. Bafta mai departe ..

Link to comment
Share on other sites

Inca ceva , pentru cei care vor sa se inscrie la olimpiada ! Ganditi-va bine inainte de a va inscrie , nu va mai inscrieti si nu va prezentati ! De acum cei care vor face asa vor avea de suferit ... Nu mai tolerez asa ceva .. Daca credeti ca nu puteti nu va mai inscrieti . Punct .

Edited by Gheran
Link to comment
Share on other sites

buna ziua, as vrea din tot sufletul sa intru in aceasta factiune, sunt activ 3-5 ore pe zi serios si respect colegii si regulile factiune . astept un raspuns de la voi.

 


as vrea sa intru in factiunea los santos taxi sunt activ serios si respecr atat regulile cat si colegii. astept un raspuns de la voi .

 

 

SARBATORI FERICITE TUTUROR PLAYERILOR SA-MP!

Edited by rangu
Link to comment
Share on other sites

buna ziua, as vrea din tot sufletul sa intru in aceasta factiune, sunt activ 3-5 ore pe zi serios si respect colegii si regulile factiune . astept un raspuns de la voi.

 

as vrea sa intru in factiunea los santos taxi sunt activ serios si respecr atat regulile cat si colegii. astept un raspuns de la voi .

 

 

SARBATORI FERICITE TUTUROR PLAYERILOR SA-MP!

Faci aplicatie in topicul de aplicatie de aici cand gasesti topicul deschis: http://forum.b-zone.ro/topic/122557-los-santos-taxi-aplicatii-applications/. Modelul de aplicatie il gasesti in primul post al acelui topic. Momentan nu recrutam.

Link to comment
Share on other sites

ba ce oameni, ar face orice sa fac post... adica intra in tine si te injurta si face poza la ce ii convine si gata ....

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Gabitsu

  • Nickname-uri anterioare:

Varsta reala:

Descrie-te in minim 30 de cuvinte: Sociabil amabil politicos vorbaret morocanos ambitios iubitor intelegator rabdator silitor harnic

Level: 7 20/26 rp

De cat timp joci pe server: De cateva zile

Cat timp joci zilnic ( fara /sleep ): Pai stau cam toata ziua

In ce interval oral activezi ( aproximativ ): :09:00-22:00

Poza cu /stats:4HVYdB2.png

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta acolo:

De ce ai parasit factiunea anterioara:

De ce doresti sa intrii in Los Santos Taxi Company ( minim 20 cuvinte ): Pai sincer imi place foarte mult si sunteti oameni destul de ok si decenti si imi place sa cursez :D

De ce crezi ca Los Santos Taxi Company este factiunea potrivita pentru tine: Pentru ca imi place

Cunosti locatiile importante de pe server?: Da

Stii regulile Los Santos Taxi Company?: Da

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1 deranj event

Ai fost banat vreodata? Daca da, de ce?:

Esti pe Blacklist la o anumita factiune? ( daca da, la care? ): Niciuna

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Los Santos Taxi Company pentru minim 2 saptamani?: Normal

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Los Santos Taxi Company?: Normal ca da

De cate ori pe zi intri pe forum?: De multe

Specifica cel putin 2 cerinte minime pentru a fi acceptat: Level 5 si sa stau 2 saptamani minim

Alte precizari?: Sper sa intru Eu nu-s poet... Direct !

Sunt un motor de Chevrolet,

Old school ca un Corvette ,

O spun și mă repet !

Am lirică Bugatti ,

Tehnici Maserati ,

Flow rapid de Kawasaki ,

Flava de Aston Martin. egUtGTc.png

Edited by Gabytw110
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Gabitsu
  • Nickname-uri anterioare:
  • Varsta reala:
  • Descrie-te in minim 30 de cuvinte: Sociabil amabil politicos vorbaret morocanos ambitios iubitor intelegator rabdator silitor harnic
  • Level: 7 20/26 rp
  • De cat timp joci pe server: De cateva zile
  • Cat timp joci zilnic ( fara /sleep ): Pai stau cam toata ziua
  • In ce interval oral activezi ( aproximativ ): :09:00-22:00
  • Poza cu /stats:4HVYdB2.png
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta acolo:
  • De ce ai parasit factiunea anterioara:
  • De ce doresti sa intrii in Los Santos Taxi Company ( minim 20 cuvinte ): Pai sincer imi place foarte mult si sunteti oameni destul de ok si decenti si imi place sa cursez :D
  • De ce crezi ca Los Santos Taxi Company este factiunea potrivita pentru tine: Pentru ca imi place
  • Cunosti locatiile importante de pe server?: Da
  • Stii regulile Los Santos Taxi Company?: Da
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1 deranj event
  • Ai fost banat vreodata? Daca da, de ce?:
  • Esti pe Blacklist la o anumita factiune? ( daca da, la care? ): Niciuna
  • Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Los Santos Taxi Company pentru minim 2 saptamani?: Normal
  • Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Los Santos Taxi Company?: Normal ca da
  • De cate ori pe zi intri pe forum?: De multe
  • Specifica cel putin 2 cerinte minime pentru a fi acceptat: Level 5 si sa stau 2 saptamani minim
  • Alte precizari?: Sper sa intru Eu nu-s poet... Direct !
    Sunt un motor de Chevrolet,
    Old school ca un Corvette ,
    O spun și mă repet !
    Am lirică Bugatti ,
    Tehnici Maserati ,
    Flow rapid de Kawasaki ,
    Flava de Aston Martin. egUtGTc.png

 

Nu mai posta aici pentru ca iti micsorezi sansele sa intri in factiune.Aici posteaza numai membrii taxi,poti sa aplici doar cand sunt aplicatiile deschise si numai in acel topic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.