Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Stiu ca e un post aiurea si nu e legat de joc, dar eu zic ca asa ceva nu vezi in fiecare zi. Uitati un sut bara.... bara.... NU GOL....bara. Si dupa ce loveste "toata poarta" mingea sare din ultima bara ca trasa din tun.

 

https://uk.eurosport.yahoo.com/video/perisic-hits-post-bar-post-091356760.html

Link to comment
Share on other sites

Salutare all, ce mai fac baietii?

 

Bai acu am scapat de la liceu, am avut teza la romana :(( naspa subiecte...

 

Intru si eu mai incolo in game sa fac cateva comenzi.

 

Daca suntem invoiti de la raport saptamana asta, il mai putem face? Adica daca il facem mai putem posta???

Link to comment
Share on other sites

@Silent96 rTn, poti face raportul din saptamana asta, dar il vei posta saptamana viitoare, voi fi demis, ultimul meu post aici, va salut si va doresc sa ajungeti cat mai departe.

Nu il mai informa gresit, nu se fac poze saptamana asta.

Link to comment
Share on other sites

Salutare all, ce mai fac baietii?

 

Bai acu am scapat de la liceu, am avut teza la romana :(( naspa subiecte...

 

Intru si eu mai incolo in game sa fac cateva comenzi.

 

Daca suntem invoiti de la raport saptamana asta, il mai putem face? Adica daca il facem mai putem posta???

 

 

 

 

Nu, sunteti invoiti, nu o sa aveti unde posta, noul raport se incepe de duminica.

Link to comment
Share on other sites

Si daca o iei logic nu ar fi corect ca asa faci minimu de comenzi iei bestu si te-ai facut cu 50k. :/ Infine va pupa Drecsy

Nu e corect, ai dreptate. De cand nu te-am mai vazut nab. Ce bine ca suntem invoiti de la raport, ca am niste probleme si nu stiam daca pot face raportul, dar cred ca pana saptamana viitoare mi-l termin. Scuze ca am postat de pe contul mare, nu gasesc parola de la celalalt (momentan).

Link to comment
Share on other sites

@@GF Vince, destul de grav ceea ce ai facut, o sa dau report si o sa iei ban, o sa pierzi subliderul din SF, o sa plangi o luna, o sa te lasi de samp, o sa revi peste 2 luni si te lasi iar, si o sa iti dai seama ca ti-am facut un bine, o sa ma cauti si o sa imi dai 10000 euro pentru ca te-am ajutat, if u know what I mean <3

Link to comment
Share on other sites

@@GF Vince, destul de grav ceea ce ai facut, o sa dau report si o sa iei ban, o sa pierzi subliderul din SF, o sa plangi o luna, o sa te lasi de samp, o sa revi peste 2 luni si te lasi iar, si o sa iti dai seama ca ti-am facut un bine, o sa ma cauti si o sa imi dai 10000 euro pentru ca te-am ajutat, if u know what I mean <3

Vand Jodko
Link to comment
Share on other sites

Neata baietii

Bai ce urat inca un fw la colectie...imi stric reputatia in taxi :))

Eu sunt la fizica, voi ce faceti??

Link to comment
Share on other sites

Salutare. De astazi voi fi noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine :D. E prima oara cand sunt taximetrist, deja am reusit sa fac 5 comenzi, foarte frumoasa aceasta meserie :)). Ma pun si eu la somn de acu, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Salutare. De astazi voi fi noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine :D. E prima oara cand sunt taximetrist, deja am reusit sa fac 5 comenzi, foarte frumoasa aceasta meserie :)). Ma pun si eu la somn de acu, noapte buna!

Salut. Bine te-am gasit. Sunt sigur ca o sa ne intelegem bine. Noapte buna! :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare. De astazi voi fi noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine :D. E prima oara cand sunt taximetrist, deja am reusit sa fac 5 comenzi, foarte frumoasa aceasta meserie :)). Ma pun si eu la somn de acu, noapte buna!

Welcome to LS Taxi

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat unpic peste ultimile demisii si imi vine sa rad, am vazut motive gen pre drastic si strict personalu, daca eu care is nab si cu chef de gluma m-am putut acomoda nu cred ca e vreo problema petru oamenii seriosii, oricum lolol=)))))

Link to comment
Share on other sites

Sa va uitati la topicul cu sedinte activitati, chiar daca nu este obligatoriu sper sa veniti cat mai multi.

 

P.S. daca nu vin minim 10 o sa fac restul de evenimente cu prezenta obligatorie >:)

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, sper sa va acomodati si sa nu mai iesiti dupa o saptamana. Aveti grija la primul raport, pozele sa fie in ORDINEA CRONOLOGICA. Primul raport, daca este gresit, se sanctioneaza cu demitere. Daca aveti intrebari/nelamuriri nu ezitati sa le puneti pe /f, daca nu vi se raspunde intrebati mai tarziu. Nu vreau sa va sperii, dar v-am dat cateva mici sfaturi pentru binele vostru, sa nu va para rau ca dati cu piciorul unei sanse.

 

Noapte buna, sa aveti un somn dulce si pufos (ca blanita lui Shobo, ) =)))

 

 

EDIT: Aaaa si inca ceva foarte important. Nu faceti spam in topicul "Discutii" si nu trebuie sa aveti posturi de genu "Neata, ce faceti?" etc. Se sanctioneaza asa ceva si in cadrul factiunii. Puteti sa gasiti un subiect legat de joc sau ceva interesant daca nu are legatura cu jocul.

Edited by FCP Aragaz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.