Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ziua buna! Welcome celor noi! Azi am si eu o zi mai libera dupa party-ul de aseara.

Am cam terminat cu preselectiile la trupa de teatru dar curand incep repetitiile. Pana atunci rapoarte alea alea. Sa aveti spor!

Care-i faza cu noul update nu am stat sa citesc tot pe rpg

Link to comment
Share on other sites

Ziua buna! Welcome celor noi! Azi am si eu o zi mai libera dupa party-ul de aseara.

Am cam terminat cu preselectiile la trupa de teatru dar curand incep repetitiile. Pana atunci rapoarte alea alea. Sa aveti spor!

Care-i faza cu noul update nu am stat sa citesc tot pe rpg

Salut si tie. Pai faza cu noul update este :

 

1. Fiecare jucator isi poate pune un cod PIN, daca activezi acest cod nu vei putea folosii /transfer, /pay, /sellcarto etc. Daca vrei sa folosesti acele comenzi trebuie sa folosesti comanda /unlockacc si iti va aparea un fel de telefon, acolo vei baga PIN-ul ales de tine si vei avea acces la comenzi. Este un update folositor, mai ales pentru cei care li se sparg conturile.

 

2. A fost adaugata o arena unde te poti duela cu Tancul, Hydra si Hunter. Cam atat..

Link to comment
Share on other sites

Salutare LS Taxi, eu sunt noul vostru coleg! Asta e un cont facut recent, pe B-Zone am o vechime de aproape 3 ani. Daca e va spun conturile anterioare :)).

Sper sa ne intelegem!

 

 

# v-am lasat, maine am ore pana la 15:00 .. ne auzim

Edited by KONE
Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce faceti? Insfarsit mi-am facut timp sa intru la PC, pana am venit de la scoala, m-am tuns, am mancat ceva si s-a facut ora 5. :)) Am mai invatat la ceva s-a facut 7.. Cum e cu scoala la voi? :-W

 

 

# ne auzim prin game, intru si eu sa incep din raport. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Va salut! Ce faceti? Am luat 5 la chimie si 5 la romana, merge :)). Ne-a dus profa asta de religie la mitropolie azi, acusi e Sf. Parascheva si deja au adus moastele.. Mama dar am mers, eram mort cand am ajuns acasa..

 

 

# ne auzim prin game, dati un rob pe la 20:00?

Link to comment
Share on other sites

Ahh Doamne sunt urmarit de blestene...deci ieri puteam sa jur ca nimic nu se poate intampla si azi poc parca o pisica neagra a trecut si stra-matusa mea de 96 de ani a murit dupa un stop cardio respirator...Poate pana sambata ne vom putea auzi doar pe forum...R.I.P Mamaie

Link to comment
Share on other sites

Ahh Doamne sunt urmarit de blestene...deci ieri puteam sa jur ca nimic nu se poate intampla si azi poc parca o pisica neagra a trecut si stra-matusa mea de 96 de ani a murit dupa un stop cardio respirator...Poate pana sambata ne vom putea auzi doar pe forum...R.I.P Mamaie

Condoleante, imi pare rau se aud asta.

 

 

 

De ieri sunt colegul vostru, sper sa ne intelegem cat mai bine. Pana acum stau bine cu comenzile. Vorbim in joc :*

Link to comment
Share on other sites

Ahh Doamne sunt urmarit de blestene...deci ieri puteam sa jur ca nimic nu se poate intampla si azi poc parca o pisica neagra a trecut si stra-matusa mea de 96 de ani a murit dupa un stop cardio respirator...Poate pana sambata ne vom putea auzi doar pe forum...R.I.P Mamaie

Condoleanta :c

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.