Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@GF RelaXx,

E cam mare raportu de activitate ma, cel putin pentru rank 3, e mult prea mult, mai ales ca au si scoala marea majoritate, nu o sa aiba suficient timp sa-l faca..

Saptamana asta o sa o fac de "proba". Chiar eu o sa fac macar 10 comenzi pe zi, mai ales ca eu am timp acum sa stau maxim 3 ore pe zi pe calculator, iar daca eu pot face 70 de comenzi inseamna ca oricine poate si nu schimb nimic, daca chiar este imposibil il voi micsora.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu fratele meuu... cum, ea s-a oferit sa se dea jos ca era bus-ul prea greu :)). Ea era mecanica mea! <3

Nu se supara Deiutza! :*

Welcome celor noi si viitorilor care vor intra, ma rog, intelegeti ideea, sedere placuta si luati-i lideru' lui RelaXxX o.O

Link to comment
Share on other sites

Sa mai bag si eu pe vreunu in seama nu mai e niciunu pe care sa cunosc ... Numai fata mea Rexona a ramas si sotul ei Dado , si cativa ,,micicei'' care ii cunosc . Tot va mai certati ma ? In loc sa cantati manele ,, la v@l0@r3 '' va certati , pacat :D Succes la comenzi .

Link to comment
Share on other sites

Ce batute is anumite persoane in cap, cateodata, http://forum.b-zone.ro/topic/296051-2-sondaj-next-update/page-5#entry4479684.

 

 

 

Culoarea acestei saptamani este: aceasta nuanta de green

O folositi pana sambata 23:59

--------------------------------------------------------

This week's colour is: this kind of green

You can use it until saturday 23:59

QFef2GQ.png

 

Ala-i verde, Florine?

 

Edited by EXTRATERESTRU
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.