Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

        Am creat acest poll cu scopul imbunatatirii sistemului de testare al candidatilor. Momentan doar rank5 sunt testeri. Doriti sa fie testeri si cei de rank4?   Accesati acest poll pentru a vota. Sondajul este deschis pana la ora 00:00   

https://www.strawpoll.me/15977112

Edited by HG Typhoon
Link to comment
Share on other sites

In urma sondajului, situatia sta cam asa: 10 voturi: Da, sunt de acord ca rank4 sa fie testeri; 3 voturi: Nu sunt de acord ca rank4 sa fie testeri.

 

Edited by HG Typhoon
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, North FrankCapone said:

Ai vrea tu.

 

Ma pupi jos.

baaa poate ca nu mori tu asa de rpd daca pun contracte pe tn, dar o sa te omor eu cu mana mea, muahahaha

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, V86ulpea said:

nu stiu de voi dar eu am mari probleme cu conectarea jocului si daca reusesc sa ma conectez mai mult de 2-3 minute nu pot sa ma joc imi da restar server 

e de la server, asa a fost si ieri

Link to comment
Share on other sites

 In timpul perioadei mele in care am fost plecat la fratele meu la Iasi , am incercat, in timpul in care nu eram plecat prin oras, sa caut mai multe modalitati prin care sa nu mai apara asa de multe post-uri din care sa se complice si liderul dar si noi. De aceea am incercat sa gasesc ceva cu care sa evitam aceste situatii. I-ar una dintre solutii ar fi aceasta: http://www.mediafire.com/file/95w5m98812owuc9/mapa_ctvrti.jpg .

 Cu ajutorul ei veti putea face si cateva puncte la raport fara sa va complicati. Ca sa nu stati AFK cat timp cautati acea zona va puteti pune poza pe telefon si o puteti cauta lejer...

 Have a nice day Tenno .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.