Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, North Alin said:

Saluut, cine vine maine la sedinta cu celelalte companii de taxi?

Eu as fi venit cu mare drag sa vad care e treaba dar la ora 13 jum plec la servici

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, North Acura said:

Bună ziua! Bine, dumneavoastră ce faceți??

La servici ,deabea am început programul .Mai am maine o zi ,după 16 zile nici nu vreau sa aud de munca,intru in concediu

Link to comment
Share on other sites

Frumos! Eu sunt în concediu (vacanță) de cateva zile bune! Concediu plăcut! Puteți sa încercați să călătoriți în destinații precum: Transfagarasan, Barajul Vidraru, Cheile Tatarului, Cheile Gradistei, Nisipurile de aur (Bulgaria, nu aveti nevoie de pasaport, aveti nevoie doar de buletin, moneda folosita este leva dar unii accepta și lei.) Va recomand Nisipurile de Aur deoarece am auzit (si văzut)despre problemele dumneavoastra la picioare. Valurile si nisipul fin si auriu v-ar ajuta! 

Statul la calculator nu este cea mai bună solutie pentru picioarele umflate. 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, North Acura said:

Frumos! Eu sunt în concediu (vacanță) de cateva zile bune! Concediu plăcut! Puteți sa încercați să călătoriți în destinații precum: Transfagarasan, Barajul Vidraru, Cheile Tatarului, Cheile Gradistei, Nisipurile de aur (Bulgaria, nu aveti nevoie de pasaport, aveti nevoie doar de buletin, moneda folosita este leva dar unii accepta și lei.) Va recomand Nisipurile de Aur deoarece am auzit (si văzut)despre problemele dumneavoastra la picioare. Valurile si nisipul fin si auriu v-ar ajuta! 

Statul la calculator nu este cea mai bună solutie pentru picioarele umflate. 

 

Multumesc de pont,iar picioarele nu mi se umfla ca stau la calculator am niste probleme ,decât să dau bani de aiurea sa ma duc Cine stie pe unde ,mai bine ii folosesc cu un folos.

1 minute ago, AIM JuSsTynRauLL said:

Nu o anuntat cand, dar o sa fie sigur in aceasta luna.

Sper sa nu fie harababura

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.