Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Sa nu va speriati ca daca s-a deschis topicul trebuie sa si postati .. topicul s-a deschis pentru cei care nu pot sa posteze in intervalul de timp care era inainte , desigur .. care au deja raportul facut si stiu ca nu o sa mai faca , pot sa il posteze .

Bafta

Bafa si tia :)) . Noapte buna.

Ma mir ca n-au facut astia pana acuma vreo reclamatie pentru /fare 10 :))

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru aprecieri, o sa revin in acest weekend cu o alta serie. Ne vedem in game, mai am cateva comenzi si termin si eu raportul, saptamana asta am fost ciuruit cu tezele, 3/4 teze.

Cu placere :* . Auzi poti sa-mi faci si mie o semnatura cum are si gheran?:D In loc de Gheran pui [DC]Necomercial :D

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Gheran

Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: Saptamanal , Duminica ora 22.

Alte precizari: Premiul 15.000$/saptamana pentru cel care imi trimite PM cu cele mai multe comenzi facute intr-o zi . Daca intr-o saptamana premiul nu este luat de niciunul dintre voi , acesta se va reporta pe saptamana urmatoare . Fiecare persoana are doar o zi din saptamana , nu mai multe . Pozele sa fie facute cum sunt pentru raport . Pozele sa fie trimise pana Duminica ora 22 . Pentru mai multe detalii da-ti PM sau la sectiunea Discutii .

 

Sa nu uitati de Eventul saptamanal .. pentru cei care doresc ;) Bafta

Link to comment
Share on other sites

Vai :)))

http://youtu.be/qVXtH-noNag

Cea mai tare faza:))

 

:)) Asta numesti tu faza uite' pe shobo cand ii explica bobo si kelton despre un event. ''Shobo find prezentatorul" :))

 

Edited by rTs iPost
Link to comment
Share on other sites

EVENT

 

Cele mai multe comenzi facute intr-o zi : Saptamana 6.

 

Participanti: 1.costibutus1234 63
2.iStunt 60

 

 

Castigatorul acestei editi este costibutus1234 ! Felicitari ! Acesta va fi premiat cu 15.000$ .

(pentru nelamuriri contactati-ma in joc sau PM)

 

Bafta pentru editia urmatoare .

Link to comment
Share on other sites

Neatza, postul 369, se pare ca iar o sa revina jucatori mai vechi sau mai putini vechi care au fost nabi si nu si-au pus cerere de inactivitate. Bafta la comenzi si sa nu uitam, la posturi.

A da, misto poze Fallen

Pana la 666 mai ai :)))

Link to comment
Share on other sites

Salut! Acum am venit si eu de la scoala, ne vedem in game.

Bafta la rapoarte.

Evitati si voi sa lasati mesaje de genul...puteti sa spuneti aceste lucruri cand intrati in joc

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Gheran

Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: Saptamanal , Duminica ora 22.

Alte precizari: Premiul 15.000$/saptamana pentru cel care imi trimite PM cu cele mai multe comenzi facute intr-o zi . Daca intr-o saptamana premiul nu este luat de niciunul dintre voi , acesta se va reporta pe saptamana urmatoare . Fiecare persoana are doar o zi din saptamana , nu mai multe . Pozele sa fie facute cum sunt pentru raport . Pozele sa fie trimise pana Duminica ora 22 . Pentru mai multe detalii da-ti PM sau la sectiunea Discutii .

Pentru cei care nu stiu .. Eventul continua . Bafta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.