Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Shobo, Nu-ti bate capul, face Gheran armata cu noi, ocupate de viata reala, bafta in sesiune, acum, se aprind mai multe lumanari pentru cei din sesiune decat pentru cei morti/vi.

Link to comment
Share on other sites

V-ati ars ! :))

@, decat sa strabati atata drum pt o bere .. si tu te imbeti din 200ml , mai bine iti dau bani si iti iei o bere de acolo .. zi-mi numa numarul de cont :))

Link to comment
Share on other sites

V-ati ars ! :))

@, decat sa strabati atata drum pt o bere .. si tu te imbeti din 200ml , mai bine iti dau bani si iti iei o bere de acolo .. zi-mi numa numarul de cont :))

Vin eu pana in Cluj,dar voi nu suportati moldovenii :)))

P.S : Ce s-a intamplat cu svr? Imi apare la nume Test Server...

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

@, post! Amenintare! Ban, kick, warn, fp, mute, ajail ( am uitat ceva? )

 

 

O sa intru si eu in sesiune peste 2 saptamani asa ca nu prea o sa ma vedeti.

Edited by South DooMasteR
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

@, post! Amenintare! Ban, kick, warn, fp, mute, ajail ( am uitat ceva? )

 

 

O sa intru si eu in sesiune peste 2 saptamani asa ca nu prea o sa ma vedeti.

 

Succes si tia. Da ai uitat cv :)) . FW , cheats si /uninvite :D

 

Edited by DC NecoSinz92
Link to comment
Share on other sites

In calitate de manager pe site-ul www.redtube.com, primesc avertismente odata la doua minute ca e posibil ca sistemul sa cedeze din cauza excesului de vizitatori.. S-a mutat B-Zone pe redtube:))

Mda, si asa a ramas B-Zone fara lemne si stam off o seara... am trimis eu 10 tone de lemne spre hostul principal. Relaxati-va!

Link to comment
Share on other sites

@,

Specificati de acuma si cei care sunt cu "arogante" sau cu "nasul pe sus" cum zic unii .. ca sa sti si noi cu cine avem de-a face .. Ca nu is ghicitor in posturi .

Link to comment
Share on other sites

De bine ce intrebasei ce primim la 1000 de playeri

R: rr la server :))

De acum ne multimim cu 800 =)) nu ne mai trebuie 1000 =))

Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT PENTRU MEmbrii factiunii !!!

Am vorbit cu voi in mare parte si a-ti vrut sa va inscriu la evenimentul special facut de Domnu' Primar [GF]Vlad!

 

http://forum.b-zone.ro/topic/174171-eveniment-special-pentru-factiuni-inscrieri-si-sponsorizari/page-2 . O sa apara zilele astea data si cu rundele ce vor fi asa ca ..hai sa facem 0 puncte :)))

Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT PENTRU MEmbrii factiunii !!!

Am vorbit cu voi in mare parte si a-ti vrut sa va inscriu la evenimentul special facut de Domnu' Primar [GF]Vlad!

 

http://forum.b-zone.ro/topic/174171-eveniment-special-pentru-factiuni-inscrieri-si-sponsorizari/page-2 . O sa apara zilele astea data si cu rundele ce vor fi asa ca ..hai sa facem 0 puncte :)))

 

 

 

Cu cine ai vorbit mai exact? Sper ca nu doar cu rank 1-2.

Link to comment
Share on other sites

@,Ce-s alea? nu stiu la ce te referi imi pare rau!! :)) Cati colegi noi avem? Sunt cam timizi sau sunt eu cam inactiv astfel incat nu l-am vazut pe niciunul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.