Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

  🚖🚕 San Fierro Taxi Discutii / Discussions 🚕🚖

 

image.png.26588faffd13aff062d281310f0691f4.pngAcest topic a fost creat pentru a se discuta în el probleme, nelămuriri sau orice situație ce va pune probleme din/în joc. Încercați pe cât se poate să vă limitați din a face posturi inutile. Țineți minte, este un topic de discuții, nu messenger sau un chat privat.

 

În acest topic au dreptul să posteze doar membrii San Fierro Taxi. Deci dacă nu faci parte sau ai fost în această facțiune nu mai ai dreptul să postezi în acest topic, și totuși dacă decideți să o faceți, veți fii raportați și sancționați ca atare.

•Excepții de la regulile de mai sus o au adminii 4+ ai serverului B-Zone RPG1.

 

• Reguli ce trebuiesc respectate pentru a posta în acest topic

- Un post trebuie să aibe o lungime suficientă încât să nu fie considerat mesaj scurt, se va scrie cu litere de dimensiune normala (size 12 - 14). Nu are rost să măriți literele doar pentru a putea posta.

- Aveți dreptul de a posta în acest topic doar după minim 20 minute după post-ul precedent.

-- Postarea de către aceeași persoană a unui post nou imediat după el se va considera dublu-post, indiferent de câte minute a trecut de la primul său post, dacă faceți asta riscați să fiți sancționați.

- În acest topic puteți discuta doar lucruri importante legate de joc sau nelămuriri din cadrul forumului. Nu aveți voie să vă povestiți/lăudați aici situații din viața reala, deoarece nu interesează pe nimeni viața nimănui

- În postările pe care le faceți trebuie să aveți un limbaj cât mai decent, NU aveți voie să faceți glume proaste/răutăcioase la adresa nimănui chiar dacă vă permite acest lucru.

- Folosirea mesajelor de genul Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător sunt interzise în acest topic, cine face asta riscă să fie sancționat în joc

- Sancțiunea va fi stabilită de către lider.

 

Pentru mai multe informații vizitați >>acest topic<< la secțiunea Regulament Forum și Reclamații

 

Pentru orice abatere de la aceste reguli se vor aplica sancțiuni în joc după gravitatea abaterii!!

 

uk32.pngEnglish version:

 

 

 

uk32.pngThis topic was created to discuss his problems, concerns or any situation that will cause problems in / in. Try as much as possible to limit yourself from making unnecessary posts. Remember, it is a topic of discussion, not a messenger or private chat.

In this topic have the right to post only the members of
San Fierro Taxi. So if you're not part or was this faction do not have the right to post to this topic, and yet if you decide to do, you will be reported and punished as such.
• Exceptions to the above rules have server admins have 4+ B-Zone RPG1.


• Rules to be respected to post in this topic

- A post must have a sufficient length so as not to be considered short message will be written in letters of normal size (size 12-14). Needless to magnify the letters only to post.
- You have the right to post to this topic only after a minimum of 20 minutes after the previous post.
-- Post by the same person a new job as soon as he considers double-post, no matter how many minutes passed from his first post, if you do this you risk being penalized.
- You can discuss this topic only important things about the game or concerns of the Forum. You are not allowed to tell you / praise here real life situations, because nobody cares about anyone's life
- The posts that you do need to have a language as decent, you may
not make jokes / malice against anyone even if you allow it.
- Using messages like Hello, Hello, Good Night, How are you?, I'm going to eat and everything else like they are prohibited in this topic, who do this risk being sanctioned game
- The penalty will be determined by the leader.

 

For more information visit <<acest topic>> this topic Forum Rules and Complaints Section


Any deviation from these rules will apply sanctions in the game after seriousness of the offense!!

 

 

Edited by WRC
Stilizare
Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, sunt noul lider al facţiunii San Fierro Taxi Company.

Voi deschide aplicaţiile în jurul orei 19:00, vă aştept şi sper să facem treabă bună împreună.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi, sper sa faceti treaba buna si sa nu dezamagiti.

Voi lasa deschise aplicatiile pana maine.

Maine la ora 21:00 va avea loc o mini sedinta, vreau sa fiti prezenti toti.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti si Daniel. Deja m-am apucat de comenzi, ce boss sunt.

Nu mai stau mult si bag si eu somn, vorbim mai tarziu. Noapte buna.

Noapte buna Bullz.

Iti voi oferi cadou, o melodie care te va ajuta sa dormi mai bine:

http://www.youtube.com/watch?v=9vCTlNnJAk0

=))))

@Hai cu pagina 2.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Bullz.

Iti voi oferi cadou, o melodie care te va ajuta sa dormi mai bine:

 

=))))

@Hai cu pagina 2.

Vai ce mi-as dori sa te astepte in pat cu niste bikinei de-aia sexy marca Catalin Botezatu =))

Link to comment
Share on other sites

=)))))

N-ai ce sa zici, e barbat bine..

Azis+9.jpg

Uite, e epilat pe picioare si are ceas de-ala blink-blink cum ai tu, va potriviti perfect. Va cumpar eu o casa daca e necersaaar. :))))

Link to comment
Share on other sites

Vreau să te felicit, Daniele, pentru funcţia obţinută. Sunt mândru de tine că mi-ai ascultat măcar o parte din sfaturi, dacă nu toate (:))) şi ţi-ai văzut de treabă în continuare. Ţi-am spus că o să fii recompensat dacă îţi vezi de treabă. :)

Link to comment
Share on other sites

Welcome to Taxi Cab Company San Fierro. In sfarsit am revenit in factiunea in care imi face placere sa lucrez si sa ajut. Sunt noul membru al acestei factiuni de aseara in jurul orei 22:00.

 

Sper sa ne intelegem cu totii si sa facem o treaba cat mai buna, hai cu pagina 2. :))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

Am raspuns la aplicatii, Bullz, Adryan, Andrew puneti-va pe teste.

 

Vreau să te felicit, Daniele, pentru funcţia obţinută. Sunt mândru de tine că mi-ai ascultat măcar o parte din sfaturi, dacă nu toate ( :))) şi ţi-ai văzut de treabă în continuare. Ţi-am spus că o să fii recompensat dacă îţi vezi de treabă. :)

Multumesc pentru tot ajutorul dat, daca vrei sa vii ai un loc pastrat. Mult succes cu Academia :)

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.