Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Fain rob :P

@@Roberte, $@L

@@Monocromo, P@

@, si tu smecher ?

Link to comment
Share on other sites

Hristos a inviat! Prost pregatiti noii recruti, factiune scade in membrii, nush ce sa zic.. Maine iar scoala, ba frate mai e 2 luni si gata, eu de pe 18 intru oricum in practic :D , acum e nasol incep teste, teze, nasol nasol... cu dumnezeu inainte.

Link to comment
Share on other sites

Inca nu se stie exact eventul, eu l-am pus pe Mayk sa posteze dar astia au spus ca nu mai fac.. ciudat, pana nu este ceva sigur nu mai ne complicam. Voi ce mai faceti? Baietii noi s-au acomodat?

Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, ce sa facem? bine facem, tu ce faci? Obosit si eu de la scoala, o zi grea...n-ai ce sa faci...macar maine e lejer, dupa vine weekend-ul si avem si noi timp de samp. Cred, ca totusi voi putea ajunge la activitate, nu prea stiu.

Mai vorbim in game.

Edited by Sebastian Mihail
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

 

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

@@DuDaa,Duda sefule nu sunt probleme , tu ce faci vad ca nu prea te descurci prin pd :))

 

Salut la toata lumea

Ce sa facem :> asta e n-a mers sfpd, merge lvpd :))), am avut mici probleme cu unii membrii dar s-a rezolvat... :*

Hey Leo, ai luat teapa in SFPD vere? :) Nu mai gasesti tu bunatate ca SF Taxi, ce face baietii pe aici?S-au obisnuit noii recruti?Capitanu Madutzu va saluta!

Stiu :)) teapa mare, ba sf taxi vin ca ia essex lider, am sa vin sublider sa va nenorocesc putin :))). Punetii pe astia mici sa puna osu la treaba sa faca fly niste bani pe urma voastra :)))) pupek :* all.

Link to comment
Share on other sites

Ce sa facem :> asta e n-a mers sfpd, merge lvpd :))), am avut mici probleme cu unii membrii dar s-a rezolvat... :*

Stiu :)) teapa mare, ba sf taxi vin ca ia essex lider, am sa vin sublider sa va nenorocesc putin :))). Punetii pe astia mici sa puna osu la treaba sa faca fly niste bani pe urma voastra :)))) pupek :* all.

Nu stiu cine te-a informat, dar mai mult ca sigur te-a informat gresit :))

Link to comment
Share on other sites

Essex va urma admin, se face si el baiat mare.. :D Eu il sustin daca are nevoie de ajutor, sper ca el sa reziste si sa ii placa, acolo ai nevoie de mult timp, la helper le faci mai usor, in schimb acolo tre sa ai dovada la zi, posturile sunt la ordinea zilei.. Daca ma intrebi ce a fost cel mai frumos cred ca helper 2, personal am decis sa ma axez doar pe o factiune si cam atat, cat despre fly mai ai de asteptat pana lasa liderul

Link to comment
Share on other sites

Iti multumesc pentru sustinere, sa stii ca e frumos cu h2 chiar nu ma asteptam sa iau, am fost luat prin surpindere, dar vreau sa incerc si functia de admin daca o sa am ocazia si cea de lider la fel daca o sa am ocazia :). Duda poti sa visezi daca vrei :))

 

Link to comment
Share on other sites

@@Taxi Driver Essex, Mult succes Essex cu functia de helper 2 felicitari poate o sa iei si tu admin in curand dar mai trebuie sa treaca ceva vreme. Oricum e mult de munca la admin multe dovezi trebuie sa ai sa stai dupa aia de la war din cate am auzit deci o sa ai de lucru daca ajungi. Eu sper sa iei ne-ar mai trebui si noua cineva care se ne dea kick cand spune cineva o prostie pe /f :))).

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

@@Taxi Driver Essex, gg ba, sa-ti dea Dumnezeu sanatate!
@@Roberte, vezi ca te-am avertizat cu FW, check video :P

 

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu am mai facut de mult un vot pentru urmatoarea culoare a saptamanii voi face acum. Puteti vota doar dati click >>>AICI<<< pentru urmatoarea culoarea a saptamanii aveti timp pana duminica (15.03.2016) la ora 23:00.

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi. Ce mai ziceti? Legat de culoarea saptamanii eu as dori culoarea Albastru. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi. Ce mai ziceti? Legat de culoarea saptamanii eu as dori culoarea Albastru. Bafta!

Salut! Poti da click >>>AICI<<< ca sa votezi culoarea saptamanii scuze am uitat sa pun link :))

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.