Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Taxi Driver Essex, ce-i cu vrajeala asta pe capu' tau ba? Vrei sa-ti dau warn pe forum ? Am pile la bobo.


Ia ca astazi camera web & green screen-ul in gameplay, iar rezultatul este... unul acceptabil, cred.

Sa aveti o vizionare placuta!

Link to comment
Share on other sites

@@Taxi Driver Essex, yo, pentru ca iau fw si tu nu :P;)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cine te-a informat, dar mai mult ca sigur te-a informat gresit :))

Tu fratele meu tu mi-ai zis :))) asa ne-a fost intelegerea, parasesc eu taxi sf, sa ai sanse la lider, pentru a ma aduce sublider cand iei :))) :* ai uitat nebunule? Salut all bajetii ! HAI CU VACANTAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

Essex va urma admin, se face si el baiat mare.. :D Eu il sustin daca are nevoie de ajutor, sper ca el sa reziste si sa ii placa, acolo ai nevoie de mult timp, la helper le faci mai usor, in schimb acolo tre sa ai dovada la zi, posturile sunt la ordinea zilei.. Daca ma intrebi ce a fost cel mai frumos cred ca helper 2, personal am decis sa ma axez doar pe o factiune si cam atat, cat despre fly mai ai de asteptat pana lasa liderul

Asta admin ma? :))) Doamne fereste, cmf madutule :* greu fara mine aici ha?

 

 

Baaa poate dati report :|

Link to comment
Share on other sites

Tu fratele meu tu mi-ai zis :))) asa ne-a fost intelegerea, parasesc eu taxi sf, sa ai sanse la lider, pentru a ma aduce sublider cand iei :))) :* ai uitat nebunule? Salut all bajetii ! HAI CU VACANTAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

Asta admin ma? :))) Doamne fereste, cmf madutule :* greu fara mine aici ha?

 

 

Baaa poate dati report :|

O sa ai report, nu te superi tu pe mine daca ai spus ca sunt fratele tau :)) si oricum daca iau lider tu nu ai ce cauta aici :))

Link to comment
Share on other sites

Salutari, domnilor! Vreau sa va urez o saptamana placuta, succes la raport! Presupun ca unii au si teze :), bafta celor care au!

Vreau si eu sa mentionez asa, daca puteti sa-l ajutati pe domnul xSavi cu un Like si un Subscribe, m-a rugat frumos si sunt un bun prieten cu el!

Uitati aici un video :

Link to comment
Share on other sites

Salut, va doresc o săptămână cat mai buna, in special celor care au teze, eu unu am scapat, e cam aiurea ca faceti promovari pe aici, rank 5 mai verificați si voi PM urile, s au propus niste lucruri noi, da ti dovada de activitate. Grija mare celor care se încumetă sa posteze pe aici, distanta tre sa fie de 20 min intre posturi. Cei care nu faceti parte din factiune nu mai postati aiurea.

Link to comment
Share on other sites

@, Sa zici "madox, esti bossu' meu", pentru ce-ti dau eu acum :)
Inainte de postarea videoclipului de maine, ti le dau, sa nu zici ca is d-ala :P

http://adf.ly/1agEiE

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

@, acum merge, nub.

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu am mai postat demult asa ceva postez acum. Puteti alege voi culoarea dorita pentru urmatoarea saptamana (30.05.2016 - 5.06.2016) click >> AICI << si votati.

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Vă mulțumesc tuturor pentru prezență și cooperare! Uitați și câteva poze de la activitate: http://imgur.com/a/DYTen + http://imgur.com/a/Tj6Rv



Eu zic că a ieşit bine, nu ca alte târguri care au durat maxim 5-10 minute din cauza DM-iştilor. Prin această activitate am mai adus un plus facţiunilor noastre printr-o reclamă/imagine bună. Nu numai că am oferit serviciile noastre, dar am şi atras mai mulţi playeri spre aceste facţiuni. #noreport


Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, ai gresit topicu', uratule. Ai report si post. $@L :P

Link to comment
Share on other sites

Salutare , n-am mai trecut de ceva vreme prin acest topic , saptamana viitoare eu si cu Gaucho ne-am facut planuri pentru a v-a tine in priza cu activitati foarte distractive si sper sa veniti cat mai multi! Seara placuta si spor la raport!

Edited by Monocromo
Link to comment
Share on other sites

Da ba... da da da :)) Mama decand nu am mai postat si eu pe aici...

Cand am plecat eu, se facea deja cate o activitate pe saptamana, sau daca nu, la cel mult doua saptamani. Acum vad ca s-au mai intetit lucrurile pe aici :) Sper sa ajung si eu la cateva, doar e vara si mna, gagicile nu se agata singure :))

Propun sa facem activitatie cam cum era programul de warr-uri de vara, adica pe la 13-14-15 asa, mai ales ca majoritatea activitatilor se fac in week-end si nu se mai pune problema de scoala.

 

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.