Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eu zic ca intervalul 12-15 este cel mai accesibil deoarece atunci este cel mai cald afara si nu este nimeni batut in cap sa iasa atunci afara, dupa 16-17 cred ca iese majoritatea pea afara, cel putin eu asa fac. Am vazut ca sunt deja doua voturi pentru 21:30, eu cred ca este deja tarziu... daca incepem la 21:30 activitatea si necesita mai mult timp, pana ne adunam, pana facem prezenta, pana se clarifica toate cele, pana terminam activitate se ajunge aproape de miezul noptii. Asta este parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Esti liberi sa iesi colegu, mai mult de o activitate pe saptamana obligatorie nu vom face, ai dreptate este vara dar nici inactivi nu putem sta, o activitate pe saptamana e suficient.

 

Inteleg ca tu vrei sa iei cel de-al 2-lea sublider, se vede ca te strofoci dar iti zic sincer... daca nu l-ai luat pana acum sigur nu o sa il iei daca ne stresezi cu activitati :))

Link to comment
Share on other sites

Salut băi baieți. Macabru, un singur lucru vreau să-ți spun, nimeni nu se zbate pentru sublider, deoarece Robert e destul de activ şi nu mai vrea fly altu' :)) . Welcome wăi ZaRoX, ne-o fost dor de tine.

Vrem să facem activități ca să nu vă plictisiți și să vă facem sa fiți activi. Atât am avut de zis, un weekend excelent vă doresc!

Link to comment
Share on other sites

In primul rand eu nu ma bat cu nimeni pentru sublider, eu doar incerc sa imi fac momentan treaba de rank 5, suntem cativa rank 5 printre care doar 3-4 activi, este datoria noastra sa tinem factiunea sub control, tu crezi ca sublider se ia pentru 2-3 activitati... fi ma serios daca voi sunteti plictisiti de joc nu este vina mea sau a lui Gaucho ori Monocromo care vrem sa ne simtim bine, ai topic de invoire esti liber sa te invoiesti, crezi ca nu faci fata ai alt topic, asta e treaba in factiune, distractia pe primul loc. Intram pe ts glumim povestim, ne aparam intre noi...

Link to comment
Share on other sites

Nu am mai postat nici eu demult aici. Pentru ca se apropie saptamana viitoare o noua culoarea saptamanii puteti vota >>AICI<< noua culoarea saptamananii viitoare (13.06.2016 - 19.06.2016). Si in legatura cu activitatile eu spun ca sunt foarte bune mai iesim si noi din monotonie si ne mai distram mai mult cel mai probabil o sa fie la pranz activitatile pentru ca e vara si in intervalul 12-16 afara e cancer si mori de cald, multa lume iese pe afara mai pe seara se mai racoreste. Va urez BUN VENIT celor noi sau BINE ATI REVENIT cei care au mai fost aici si au intrat iarasi.

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites




MaDoXxX live pe YouTube with Cosmin B-Zone



Link to comment
Share on other sites

 

MaDoXxX live pe YouTube with Cosmin B-Zone

 

 

Salut, incerca sa faci posturi mai lungi deoarece risti sa fi sanctionat, citeste regulamentul acestui topic, mai ma uit si eu la video-uri dar nu poti stii niciodata cine se gaseste sa dea raport...., poti fi sanctionat si in game.

Link to comment
Share on other sites

Minim 3 cuvinte se acceptă

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

Nab, vezi ca Madu nu ti-a spus in nume de rau, te-a atentionat ca este spre binele tau sa faci posturi mai lungi, nu in al lui, exista multi hateri care urmasesc sa faca rau.

 

 

Eu nu vreau sa ii fac rau nimanui ca de voiam pana acum cativa erau demisi... eu doar atrag atentia, m-a injurat nitel?Nu e vorba ca minim 3 cuvinte de ar citit regulamentul ar vedea, daca el vine pune video si pleaca nu face nimic..

Link to comment
Share on other sites

Salut băi, prietenași! Sper să nu da-ți report, dar făcui și eu un mic videoclip, pentru familia mea SF Taxi.

Mă scuzați, calitatea nu este una foarte bună, dar nu înțeleg de ce... Vă pup pe toți dulce, m-am integrat foarte mult aici, mi-a fost foarte greu sa ies, dar monotonia ... Incă odata, un salut călduros!

 

Edited by Gaucho Legend
Link to comment
Share on other sites

Cum v-am obisnuit la fiecare sfarsit de saptamana, ca de obicei puteti vota in fiecare saptamana culoarea saptamanii viitoare (20.06.2016 - 26.06.2016) dand click >>>AICI<<<. Puteti vota pana la ora 23:00 culoarea saptamanii viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, eu o sa fiu cam inactiv in urmatoarele 2 saptamani deoarece am practica si a venit un coleg la mine si nu pot sa stau pe samp.

Aveti grija de corpurile voastre si ascultati de un rank 4+. Bafta ne vedem peste 2 saptamani, cu stima si respect ESSEX LEGENDA.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.