Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Nystor said:

@WediN ce surpriza? Momentan nu prea pot vorbii pe ts, mi s-a bulit microfonul, dar pot intra.

S-a dat deja surpriza :) ba, facem jocul ala iar, eu am 1-0, jucam pana la 10, avem voie si pe ts, si pe /f si pe /sms si peste tot ca sa imi iau revansa baby

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nystor said:

O poti spune de 2 ori, ce-i mult strica @WediN mai bine cand faci una, o faci obligatorie si gen una pe luna sau ceva gen...

N-o sa fac niciodata ceva obligatoriu, mi se pare o prostie sa intri din obligatie la o activitate. O sa fac mai multe activitati pe saptamana, asa e cel mai bine dupa parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, KevLaR said:

@WediN  wedineeee, raspunde mane, am nevoie de ceva de la tine

A fost oprit serverul again -_- oricum, ma uit acum la meci, are dinamo 1-0 asa ca am castigat $ frumosi in seara asta. Spune-mi in PM ce treaba ai cu mine sefule

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, KevLaR said:

@WediN  nimic, 1-0, au oprit astia serverul ba, biletu la pariuri iese, inca putin

Ce amuzant esti ba :)

Din pacate s-a terminat 2-2 meciul, e clara treaba. Deci nu am cuvinte si nu stiu daca sa arunc televizorul pe geam sau nu... -_-

Link to comment
Share on other sites

@WediN cand au egalat ma fraierii? Adica nu sunt Dinamovist, si nici chiar Stelist, doar imi doresc sa castige in Europa, atat.

 

@Victory Heisenberg cica aveam raportul optional pe saptamana precedenta, s-a dat rollback si toate comenzile de duminica s-au pierdut, si cica s-a decis sa nu se ia in considerare raportul. E adevarat?

Edited by KevLaR
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, R0uNNN1k Sefu said:

Level: 50
Rank: Trainee (1)
Suma donata: 200,000$
Data si ora:19/02/2018  si  17:31 :25
Screenshot: 
https://imgur.com/a/rIQzn

Alte informatii: Succes cu Activitatile.

Multumim frumos, rar jucatori ca tine. Apropo, intra pe Team Speak, adevarat.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.